۱۷۹ اتصال، مغز متفکر و نتیجه عمل محور با الکس بارکر


۵ ژانویه ۲۰۱۷

الکس بارکر یک کارآفرین اکشن محور است که نتایج چشمگیری را از ابتکارات متعدد خود تجربه کرده است. یکی از این پروژه ها The 66 Day Experiment: Lifehacks for Wealth, Fitness and Sex نام دارد. در طول ۶۶ روز، الکس پیشرفت ابتکار خاص خود را با جهان به اشتراک می گذارد. یک فصل ۶۶ روز خواندن یک کتاب در روز بود. دیگری ۶۶ روز رد شد. الکس همچنین یک داروساز است و با تمام کارهایی که انجام می دهد واقعاً در حال زندگی می کند و برای خانواده و آنچه در زندگی مهم است وقت می گذارد. [show-notes-bio]

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • استیون کاوی (نویسنده کتاب هفت عادت افراد بسیار موثر)

تاثیر بر احساسات

  • این باعث شده کمتر تصمیم گیرنده احساسی باشم. زمانی که اوضاع بر وفق مرادم نبود، به‌ویژه در رابطه با همسرم، اجازه می‌دادم احساساتم مرا راهنمایی کنند. اینکه بتوانم از احساساتم کنار بروم و بتوانم در مواقع آشفتگی آرام شوم. که در ازدواج ما بسیار مهم بوده است.

افکاری در مورد تنفس

هر وقت حواسم هست نفس میکشم من تمرین مدیتیشن انجام می دهم و نفس کشیدن چیزی است که روی آن تمرکز می کنم. وقتی اضطراب بر من تأثیر می گذارد، متوجه تنفس و ضربان قلب می شوم. سپس چند تمرین انجام می دهم تا خودم را آرام کنم.

منابع پیشنهادی

ذهن آگاهی با داستان قلدری روبرو می شود

من گروهی پر از استارت آپ را اداره می کردم و این زمانی نبود که من کارآفرینان نحوه اداره گروه ها را کامل کردند. من از قالبی که امروز استفاده می کنم استفاده نمی کردم. من یکی از اعضای گروه را داشتم که برای افراد دیگر قلدر نبود، اما هر زمان که موضوع مورد بحث او بود، او بر گفتگو مسلط بود. یادم می‌آید که باید کنار بیایم و ذهن آگاهی را کنار بگذارم و فکر کنم، این گروه را خراب می‌کند. رفتار او خوب نیست زیرا روی افراد دیگر تأثیر می گذارد. این گروه رو خراب میکنه

کاری که او انجام می‌داد این بود که وقتی روی صندلی داغ نشسته بود، وقت خود را صرف می‌کرد و یک چالش را پیش می‌برد، توصیه‌های همه را در مورد اینکه چرا مفید نبود یا قابل اجرا نبود را بهانه می‌گرفت. او دیگران را به خاطر عدم موفقیتش سرزنش می کرد و هر هفته برای خودش اهداف مشابهی داشت. آنها تغییر نمی کنند زیرا او هرگز آنها را به انجام نمی رساند.

یادم می آید که با یکی دیگر از دوستانم صحبت کردم و این موضوع را به او گفتم و به این نتیجه رسیدم که باید این موضوع را با او مطرح کنم.

پس از صحبت با او، ما آن را برای یک هفته دیگر امتحان کردیم و او فقط تغییر نمی کرد، بنابراین مجبور شدم بحث سختی با او داشته باشم. مثل اخراج مشتری بود. سخت بود. یادگیری این موضوع بسیار عالی بود، زیرا باعث شد متوجه شوم، باید در فیلتر کردن افرادی که اجازه ورود به کسب و کارم را می دهم، کار بسیار بهتری انجام دهم.

پیشنهادات ذهن آگاهی برای یک تازه کار

به قسمت اول این نمایش (حالت ذهن آگاهی) برگردید و از آنجا شروع کنید.