۱۸۲ به بدن خود عشق بورزید و زندگی خود را پس بگیرید، خالق سکسی فیت، زلاتا سوشچیک را توضیح می دهد.


۱۶ ژانویه ۲۰۱۷

زلاتا سوشچیک زنان را متحول می کند تا سالم تر و شادتر شوند. او در ۱۶ سالگی از روسیه به ایالات متحده نقل مکان کرد. او با اضافه وزن و ناامیدی به یک رقیب تناسب اندام تبدیل شد تا وزن ۳۰ پوندی را از بین ببرد. بعداً، به دلیل رژیم‌های غذایی زیاد و تمرین‌های بیش از حد، او تصمیم گرفت به سمت زندگی با استفاده از طرز فکر برای رسیدن به تناسب اندام واقعی و کمک به زنان دیگر بر ترس‌های ناخودآگاه خود غلبه کند و سلامت و آرامش را پیدا کند. او اکنون از طریق پادکست Sexyfit و روش های آموزشی متحول کننده خود که شامل تغییر عادات، مدیتیشن و به کارگیری مفاهیم ذهنی قدرتمند است به هزاران زن کمک کرده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • گابی برنشتاین (سخنران انگیزشی آمریکایی، مربی زندگی، و نویسنده)

تاثیر بر احساسات

  • من از احساساتم بسیار آگاهم و درک می کنم که نیازی به کنترل آنها ندارم. تنها کاری که باید انجام دهم این است که آنها را احساس کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس بزرگ است. من از اضطراب رنج می بردم و هر بار که در حالت مضطرب قرار می گیرم، نفس عمیقی می کشم و نفس را حبس می کنم و بیرون می دهم. این کاری است که من هر روز انجام می‌دهم و به من کمک می‌کند، نه اینکه فقط روزم را پشت سر بگذارم، بلکه به من کمک می‌کند در روزم واقعاً پیشرفت کنم.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

من می گویم، با تشکر شروع کنید. این یک مسیر سریع و زیبا برای تمرکز حواس است که به تلاش خودآگاه یا ناخودآگاه زیادی نیاز ندارد. این شما را سریعتر به حالت زیبای عشق، شفقت و مهربانی می برد. از آنجا [I recommend] پنج دقیقه مدیتیشن در روز