۱۸۴ از سندرم ماهی خارج از آب اجتناب کنید. کالوین ویمن


۲۳ ژانویه ۲۰۱۷

کالوین ویمن نویسنده، سخنران و کارآفرین رسانه های اجتماعی است. بیشتر از همه، او به معنای هوشیاری آگاه است. او مصمم بود که رویای خود را که برای خودش کار می کرد دنبال کند، بنابراین برنامه های خود را ترسیم کرد، ذهن خود را روی آن گذاشت و در بهار سال ۲۰۱۵ کار روزانه خود را رها کرد و سفر خود را به عنوان یک کارآفرین آغاز کرد. او مردی است که در ماموریت است. او صاحب کابز مدیا است که یک آژانس مدیریت رسانه های اجتماعی است که برای کارآفرینان طراحی شده است تا بیش از نود و هفت درصد از دیگران در رسانه های اجتماعی متمایز شوند. او در مجله Entrepreneur، Social Media Examiner، The Huffington Post برجسته شده است و حتی توسط Influencive Dot com به عنوان یکی از ۳۰ کارآفرین برتر زیر سی سال معرفی شده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • اکهارت توله (نویسنده کتاب قدرت اکنون)

تاثیر بر احساسات

  • من فقط چیزی به نام “سندرم گاوچران” را خواندم. این چیزی است که در ایالات متحده به ما به عنوان مرد آموزش داده شده است که احساسات خود را ابراز نکنیم. فقط برای قوی و مصمم بودن فکر می‌کنم در چنین محیطی بزرگ شده‌ام، اینجا در ایالات متحده هستم، حالا می‌دانم که اشکالی ندارد، به مردانگی شما آسیبی نمی‌زند، اما در واقع به آن کمک می‌کند. همانطور که برن براون ممکن است بگوید، آسیب پذیری چیز خوبی است.

افکاری در مورد تنفس

  • اینجاست که ثبات برای من مطرح می شود، زیرا این یک چیز بسیار ساده است و اگر بتوانید تمرکز خود را روی نفس نگه دارید، خرگوش های کمتری را تعقیب می کنید. شما فقط نفس را احساس می کنید و متوجه آن می شوید و این شما را متمرکز نگه می دارد. این لنگری است که مرا به آنجا می رساند.

منابع پیشنهادی