۱۸۸ با دکتر شاد، سالم و کامل باشید. فیلیپ کارسون


۶ فوریه ۲۰۱۷

دکتر. فیلیپ کارسون از شما می‌خواهد که زندگی متعادل‌تر، سالم‌تر و سرزنده‌تری داشته باشید. او بیش از سی سال تجربه در زمینه طب سنتی و طبیعی دارد و ذهن آگاهی روزانه فلسفه ای است که او با آن زندگی می کند. دکتر. فیل یک داروساز و همچنین مجری و خالق پادکست The Feeling Good است که در آن به سؤالات بهداشتی پاسخ می دهد و در مورد آخرین سلامتی و تندرستی بحث می کند. مارس گذشته، دکتر. فیل با یکی از همکارانش همکاری کرد و مرکز پزشکی تحول زندگی را در جامعه محلی خود در می سی سی پی افتتاح کرد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • مادربزرگ من. وقتی بزرگ شدم خیلی باهاش ​​زندگی کردم. او به من یاد داد که دعا کنم، بخوانم، و همیشه کتاب مقدس را برای من می خواند. او به من یاد داد که آرام باشم و ما زمان را صرف ساختن پازل ها کردیم. او تأثیر زیادی داشت.

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی بر احساسات من تأثیر مثبتی گذاشته است. مثل من با نمازهای پیاده رویم صحبت می کردم. این بخشی از برنامه روزانه مدیتیشن من بود. من را آرام می کند و به من کمک می کند روزم را درست شروع کنم. برای من خیلی مهم است؛ به من کمک فوق العاده ای کرده است.

افکار در مورد تنفس

  • نفس عمیقی که انجام می دهم بسیار آرامش بخش است. یکی از کارهایی که انجام می‌دهم (و به دیگران هم می‌گویم این کار را انجام دهند)، این است که وقتی احساس استرس می‌کنم یا احساس می‌کنم همه چیز به سرم می‌آید، می‌ایستم و چند نفس عمیق می‌کشم. . دم و بازدم را به آرامی بیرون می دهم و در حال بازدم می گویم استرس را از بین می برم. این کمک بزرگی به من بود.

منابع پیشنهادی

مشاوره برای تازه کار

پسر بزرگم در دوران دبیرستان شرایطی داشت. روشی که ما او را بزرگ می کنیم، روشی که همه فرزندانمان را بزرگ کرده ایم، مراقب احساسات دیگران باشیم و کسی باشیم که از کسی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد یا مورد تمسخر قرار می گیرد یا تحقیر می شود دفاع می کند و هرگز در آن شرکت نمی کند. اما دوست بودن با آن مردم او در موقعیتی قرار داشت که یک روز برای پسر جوانی در کلاس درس اتفاق می افتاد. او برای آن مرد ایستاد و در واقع به خاطر ایستادن از او مورد حمله فیزیکی قرار گرفت. ما به بچه‌هایمان یاد داده‌ایم که مراقب این نوع چیزها باشند. زیرا این چیزی است که واقعاً من را لمس می کند و وقتی می بینم با کسی اینطور بدرفتاری می شود من را آزار می دهد. بنابراین آنها بسیار مراقب این موضوع هستند و من از این بابت سپاسگزارم.