۱۸۹ تسلیم ترس برای رسیدن به صلح می گوید کارشناس روابط اریک نیوتن


۹ فوریه ۲۰۱۷

اریک نیوتن یک مرد رابطه است. او قبلاً به عنوان وکیل خانواده کار می کرد و به هزاران زوج کمک کرد تا طلاق بگیرند. در نتیجه، اریک پیچ و مهره های روابط و چرخه زندگی کامل آنها را از ابتدا تا انتها درک می کند. تخصص او در روابط باعث شد تا با یک دوست روانشناس تیمی تشکیل دهد تا دوره های قبل از ازدواج را برای زوج ها برگزار کند و به آنها مهارت های زندگی واقعی را ارائه دهد تا آنها به وکیل طلاق نیاز نداشته باشند. اشتیاق اریک برای کمک به زوج‌ها برای برقراری ارتباط آگاهانه و در نهایت ایجاد روابط سالم‌تر باعث شد که او از قانون به کار تمام وقت تبدیل شود و مکانی را ایجاد کند که زوج‌ها بتوانند برای کسب اطلاعات، الهام و حقیقت واقعی به آنجا بروند. آن مکان یک منبع آنلاین گسترده به نام TOGETHER است که در وب در www.Together.Guide یافت می شود.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • احساسات من کمتر ترسناک هستند. احساسات من در حال حاضر اتفاق می افتند و می گذرند و می توانم به طور کامل از آنها برای آنچه هستند لذت ببرم. خوب و بد. من کمتر دلبسته دوری از آنها هستم. من کمتر به دنبال خوبی ها و اجتناب از بدی ها هستم. من هر دو را خیلی بیشتر مجاز می کنم.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس راهی عالی برای مشغول کردن ذهن است. من متوجه شدم که تمرکز بر نفس به ذهن اجازه می دهد کاری برای انجام دادن داشته باشد تا هستی بتواند باشد. این زمانی است که پچ پچ پچ پچ ذهن برای لحظه ای ساکت می شود. درگیر تجربه فوری است که وجود می تواند برای من آشکار شود. اغلب اوقات من از نفس برای آرام کردن و آرام کردن ذهنم استفاده می کنم. تا اجازه دهد که کیهان ساکن شود.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: مغز شما در رابطه با سکس: چگونه رابطه جنسی هوشمندانه می تواند زندگی شما را تغییر دهد نوشته استن سیگل
  • برنامه: هیچ

داستان قلدری

من بین آنچه که معتقدم درست است و تجربه هویتم از گذشته خود تمایز قائل می شوم. هویت من این است که وقتی بچه بودم آدم قلدر بودم و مورد آزار و اذیت قرار می گرفتم. هویت من این است که اغلب توسط افرادی که به من نزدیک بودند به من خیانت می کردند و وقتی کوچکتر بودم، آنها بچه های باحالی شدند. با کتک زدن در خانه و وقتی بزرگتر شدم، به دلایلی فکر می‌کنم این الگویی بود که من ایجاد می‌کردم. همه چیز در این روبریک قرار می گیرد. این دیدگاه در مورد اینکه دنیا چگونه کار می‌کرد و من چگونه در جهان جا می‌شوم که در نهایت توسط افرادی که به من نزدیک بودند به من خیانت می‌کردند و این یک مکانیسم قلدری در دوران کودکی من بود. حقیقت این است که فکر نمی‌کنم دیگر اینطور باشد. تجربیاتی وجود داشت و من آنها را از دریچه خاصی تفسیر کردم زیرا ذهن دارم و ذهنم محدود است. حقیقت چیزی بسیار بزرگتر است. تجربه من در بسیاری از زندگی ام مقاومت در برابر قلدری بود.