۲۰% تخفیف در فروش کتاب عاشوراییحسین کوامیان مدیر مجموعه دنیای کتاب کوم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) قم، وی با اشاره به در پیش بودن ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) و ترویج فرهنگ کتابخوانی با موضوع عاشورا و محرم گفت: مجموعه جهانی کتاب نقدی را در ایام محرم تعریف کرده است که در آن ارائه می کند. جدیدترین کتاب ها و پرفروش ترین ها برای عاشورا.

وی ادامه داد: این پیشخوان برای علاقه مندان به ایام محرم ۲۰ درصد تخفیف دارد و دوستداران کتاب می توانند از این فرصت استفاده کنند.

مدیر مجموعه «دنیای کتاب» در کوم گفت: در بخش تالار کودک علاوه بر کتاب های بزرگسالان، کتاب هایی با موضوع عاشورا با همین تخفیف ها برای کودکان و نوجوانان قرار داده ایم.

وی تصریح کرد: این پیشخوان تا پایان دهه اول محرم ادامه خواهد داشت و انشالله برای دهه دوم محرم برنامه های دیگری در نظر گرفته ایم و این برنامه های عاشورایی با محوریت کتاب از طریق فضای مجازی منتشر می شود. صفحه دنیای کتاب ” در آینده.

این فعال حوزه نشر در پایان با اشاره به امکان خرید کتاب از علاقه مندان خارج از استان قم، یادآور شد: این امکان برای علاقه مندان شهرستانی که در خارج از قم زندگی می کنند نیز وجود دارد و می توانند از طریق سامانه زیر اقدام به خرید کتاب کنند. وب سایت «دنیای کتاب» برای خرید مورد علاقه خود در حوزه عاشورا و این کتاب ها در کمترین زمان ممکن به آدرس پستی آنها ارسال می شود.