20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا || مکمل های ضروری برای مبارزه با کرونا چیست؟


20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب وجود دارند. مردم می توانند از آنها برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری عروق کرونر قلب استفاده کنند. با این حال ، شیوع جهانی بیماری کروناویروس یا کووید -19، باعث ایجاد علائم و نشانه های مختلف در بیماران می شود. این علائم شامل تب و سرفه خشک و علائم شدیدتری است که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارد ، مانند مشکل تنفس و سرگیجه.

متأسفانه ، در حال حاضر ، هیچ داروی ضد ویروسی وجود ندارد که بتواند به طور خاص کووید -19 برای درمان یا مدیریت وجود ندارد. بنابراین ، درمان این اختلال معمولاً شامل مدیریت علائم با درمانهای حمایتی است. واکسن COVID-19 در حال حاضر برای کمک به مبارزه با ویروس در دسترس است.

مولتی ویتامین ها برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب مفید هستند؟

اگر علائم کووید -19 نسبتاً خفیف هستند و هیچ اختلال پزشکی دیگری ندارند که شما را در معرض خطر بیشتری برای عوارض قرار دهد کووید -19 (بالای 65 سال ، دیابت ، COPDبیماری قلبی ، آسم ، سرطان ، بیماری کلیوی ، اچآیویبرخی ویتامین ها و مکمل ها ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های قلبی کمک کنند.

هم اکنون به صورت آنلاین با مشاوران پزشک خود مشورت کنید

لازم به ذکر است که هیچ ویتامین یا مکمل نمی تواند بیماری را درمان کند. کووید -19 برای درمان. همچنین هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهنده ویتامین ها یا مکمل های تأیید شده باشد. FDA اما نمی تواند تاثیری داشته باشد کووید -19 گذشت

اثرات مفید مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با کروناویروس نظری است. ویتامین ها و مکمل ها می توانند با بدن شما یا داروهای تجویزی یا بدون نسخه تداخل داشته باشند. در مورد تمام داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید و بدون توصیه او رژیم غنی از ویتامین را شروع نکنید.

کدام مولتی ویتامین ها می توانند از بیماری عروق کرونر قلب جلوگیری کنند؟

تاثیر ویتامین D بر پزشک کروناویروس

به دلیل بیماری کووید -19باعث علائم شبیه آنفولانزا ، مصرف ویتامین می شود NSمن ج و دبه علاوه ، روی می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با بیماری ها کمک کند. بنابراین ، می توانید آنها را با مشورت پزشک مصرف کنید.

ویتامین C و بیماری عروق کرونر قلب

به طور کلی ، ویتامین ها ج اگر قبل از تشدید بیماری مصرف شود ، می تواند به شما در مبارزه سریعتر با سرماخوردگی کمک کند یا علائم سرماخوردگی را تسکین دهد. ویتامین ها ج به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند به کاهش التهاب کمک کند. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از جدی ترین علائم است کووید -19 است. حتی می تواند باعث تنگی نفس یا حتی مرگ شود. بنابراین اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید جبعد از مشورت با پزشک مشکلی وجود ندارد.

ویتامین D و بیماری عروق کرونر قلب

عملکرد اصلی ویتامین ها دبه بدن کمک می کند تا سطح کلسیم و فسفر را در خون حفظ کند. شما می توانید ویتامین D را از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید ، یا از مکمل ها و غذاهایی که می خورید ، دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید دهمچنین می تواند شما را در برابر عفونت های تنفسی محافظت کند. مکمل ویتامین بر اساس مطالعات بالینی منتشر شده در مجله داروسازی و داروسازی د خطر عفونت های تنفسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ویتامین های کمپلکس B و بیماری عروق کرونر قلب

20 مولتی ویتامین و مکمل پزشک برای مبارزه با کرونا

مصرف ویتامین B-6، برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان ضروری است. اطمینان حاصل کنید که به اندازه رژیم غذایی روزانه ویتامین کافی دریافت می کنید NS به اندازه کافی دریافت می کنید. به راحتی می توانید میزان ویتامین ها را پیدا کنید با خوردن غلات غنی شده ، B مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین مصرف مولتی ویتامین می تواند گزینه مناسبی باشد.

فلز روی و بیماری عروق کرونر قلب

مصرف قرص روی یا روی (بدون شربت یا قرص) بدون نسخه (می تواند مدت زمان سرماخوردگی رینوویروس را کوتاه کند. علاوه بر این ، نشان داده شده است که مصرف روی به کاهش علائمی مانند احتقان بینی ، آبریزش بینی ، گلودرد و سرفه که به زودی برطرف می شود ، کمک می کند.

علاوه بر این ، روی ، برای تولید و فعال سازی سلول ها چای لنفوسیت ها چای) آن کمک می کند. این سلول ها بدن را تحریک می کنند تا به عفونت پاسخ دهد.

برای بهبود سریعتر ، مصرف مکمل روی را برای درمان بیماری خود در 24 ساعت اول علائم شروع کنید. دوز مناسب برای روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند منجر به مسمومیت روی شود. مصرف زیاد روی نیز بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی می گذارد.

اگر بیش از یک داروی حاوی روی مصرف می کنید ، قبل از مصرف مکمل روی با پزشک خود مشورت کنید. برای جلوگیری از عوارض احتمالی.

بهترین مکمل ها برای استفاده در شیوع COVID-19 چیست؟

مکمل های زیر که به صورت جامد یا قرص مصرف می شوند می توانند به شما در سالم ماندن و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری عروق کرونر کمک کنند. بار دیگر ، ما اشاره می کنیم که مزایای این محصولات نظری است.

Elderberry

سنجد سرشار از خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. به عنوان دارویی برای سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های سینوسی باکتریایی استفاده می شود. Elderberry با کاهش التهاب در غشاهای مخاطی تأثیر دارد.

برخی از مطالعات نشان می دهد که عصاره های این گیاه زمان بهبودی از آنفولانزا را کاهش می دهد. به همین دلیل ، برخی معتقدند که این محصول گیاهی ممکن است سیستم ایمنی بدن شما را در برابر عفونت ویروس کرونا محافظت کند (کووید -19) نیز کمک کند

قارچ

قارچ حاوی سلنیوم و ویتامین NS، مانند ریبوفلاوین و نیاسین ، که برای یک سیستم ایمنی خوب و قوی ضروری هستند. قارچ همچنین حاوی پلی ساکاریدهای مختلف است. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

ون

گون گیاهی است که از ریشه آن در پزشکی استفاده می شود. معمولاً از این گیاه برای تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با سرماخوردگی ، عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، حساسیت های فصلی ، آنفولانزای خوکی و همچنین باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

اگرچه 160 میلی گرم عصاره ریشهLectranel توسط Mill Do) ، روزانه ، به صورت خوراکی ، به مدت 3-6 هفته برای بهبود علائم مانند آبریزش بینی ، خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی با کاربردهای مختلف از جمله جلوگیری از آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی است. سلنیوم ممکن است عملکرد سیستم ایمنی بدن را به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی تقویت کند. مگر در افرادی که دارای اختلالات خود ایمنی هستند. آنها همچنین می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

سیر

خواص ضد ویروسی سیر ممکن است شدت علائم سرماخوردگی ، آنفولانزا یا عفونت را کاهش دهد. کووید -19 مفید واقع شود در یک مطالعه ، افرادی که در هوای سرد مکمل سیر مصرف می کردند ، نسبت به افرادی که قرص دارونما مصرف می کردند ، سرماخوردگی کمتری داشتند.

همچنین مصرف سیر می تواند زمان بهبود سرماخوردگی و سرما را کاهش دهد. اگرچه می توانید سیر را تازه بخورید. همچنین می توانید از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

آندروگرافی

Andrographis یک گیاه دارویی است که برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. این گیاه اغلب به عنوان مسکن و ضد تب و همچنین برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. مصرف عصاره آندروگرافی در ترکیب با جینسنگ سیبری ممکن است علائم سرماخوردگی را در 72 ساعت پس از شروع بیماری بهبود بخشد.

طبق مطالعه دیگری ، بیماران مبتلا به آنفولانزا که عصاره خاصی از آندروگرافی را در ترکیب با جینسنگ سیبری مصرف کردند. سریعتر از بیمارانی که داروی آمانتادین را طبق دستور سازمان غذا و دارو (FDA) مصرف می کنندFDA) تایید ، استفاده ، بهبود یافته از آنفولانزا.

آنها همچنین پس از بهبودی از آنفولانزا عوارض کمتری را تجربه کردند. عوارضی مانند درد سینوس ، مشکلات تنفسی و سرفه (برونشیت) در این افراد کمتر شایع بود.

ریشه شیرین بیان

20 مولتی ویتامین و مکمل پزشک برای مبارزه با کرونا

ریشه شیرین بیان ، وقتی به عنوان محلول برای غرغره استفاده می شود ، می تواند برای تسکین گلو درد ، علائم شایع ویروس کرونا و به طور کلی درد استفاده شود. علاوه بر این ، ریشه شیرین بیان می تواند احتقان را سرکوب کرده و التهاب را کاهش دهد. می توانید یک قطعه ریشه شیرین بیان را بجوید یا به عنوان چای بنوشید تا از اثرات دارویی این گیاه استفاده کنید.

pelargonium sidoides

pelargonium sidoides به آن نام شکست آنها همچنین به عنوان شناخته شده است. معمولاً به صورت خوراکی برای درمان و مدیریت عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی از جمله برونشیت ، سینوزیت ، گلو درد ، لوزه و سرماخوردگی استفاده می شود. این گیاه دارای خواص دارویی است.

به نظر می رسد مصرف عصاره مخصوص تهیه شده از Pelargonium sideroides پس از 10 روز درمان با این گیاه به کاهش علائم و از بین بردن سرماخوردگی کمک می کند. همچنین مصرف این گیاه در بزرگسالان علائم برونشیت را در 48 ساعت پس از شروع بیماری کاهش می دهد.

کورکومین

20 مولتی ویتامین و مکمل پزشک برای مبارزه با کرونا

کورکومین ، از گیاه کورکومای بلند فهمیدم. کورکومین معمولاً به عنوان زردچوبه شناخته می شود. کورکومین به دلیل فعالیت ضد درد ، ضد التهابی و ضد عفونی کننده در طب آیورودا و چینی استفاده می شود. کورکومین می تواند به مبارزه با التهاب و بهبود پاسخ ایمنی بدن کمک کند.

اکیناسه

از اکیناسه برای درمان علائم سرماخوردگی در ساعات اولیه علائم استفاده می شود. اما تحقیقات علمی در مورد اثربخشی آن نتایج متفاوتی را نشان داده است. برخی تحقیقات نشان می دهد که مصرف اکیناسه می تواند خطر سرماخوردگی را بین 45 تا 58 درصد کاهش دهد. اما تحقیقات دیگر نشان می دهد که مصرف اکیناسه در مواجهه با ویروس های سرماخوردگی از سرماخوردگی جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که مصرف یک محصول خاص ساخته شده از اکیناسه (اکیناسه تک انتخابیمن PharmExtractaمن پونتنورمن ایتالیا) روزانه ، به مدت 15 روز ، ممکن است پاسخ به واکسن آنفولانزا را در افرادی که مشکلات تنفسی مانند برونشیت یا آسم دارند بهبود بخشد.

به طور کلی مطالب مختلفی در محافل علمی در مورد این گیاه دارویی گفته می شود. برای دستیابی به نتایج قطعی تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

اخرین حرف

از زمان شیوع بیماری عروق کرونر قلب ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش برای یافتن راه هایی برای درمان ، کنترل ، مدیریت و پیشگیری از این بیماری هستند. برخی از پزشکان مصرف ویتامین ها و مکمل های گیاهی را برای تقویت سیستم ایمنی فرد توصیه می کنند.

به طور کلی قبل از استفاده از هرگونه محصول گیاهی یا شیمیایی با پزشک مشورت کنید. او می تواند به سوالات شما در مورد بیماری عروق کرونر قلب پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید