20/20: سالی که من در بحبوحه هرج و مرج جهانی بچه دار شدم و سرطان گرفتم – Madeline Nutrition


من سال گذشته در مرحله اولیه تعطیلی همه گیری در مکانی غیر بیمارستانی به دنیا آمدم. پسر دومم ، هایدن ، در 12 مه 2020 متولد شد ، با وزن کامل 8 پوند و 12 اونس ، که با نیمه پایینی بدن من به درستی رفتار نمی کرد. بیا دیگه اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که درمان بعد از زایمان این است خیر خطی.

وقتی سه ماه بعد از زایمان بودم ، بیوپسی روی بستر ناخن انگشت اشاره دست راست (غالب) انجام دادم. از سال 2017 ، من یک خط تیره باریک به نام ملانونیشیا دارم که از پایین بستر ناخنم (جایی که کوتیکول وجود دارد) می گذرد و تا بالای ناخن ادامه می یابد. این ممکن است نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست تحت نظر قرار می گرفت و ما متوجه می شدیم که با گذشت زمان تیره تر و ضخیم تر می شود (گاهی کمی) ، که نیاز به بیوپسی دارد.

بیوپسی ماتریس ناخن مستلزم سوراخ شدن از زیر بستر ناخن شما است. چند هفته قبل از این روش اولیه کابوس می دیدم. من همچنین انتظار نداشتم که استفاده از دست غالب خود را از دست بدهم ، زیرا پس از زایمان با مراقبت های تازه متولد شده شروع کردم.

نتایج نشان می دهد ملانوما زود برگشت بعلاوه یا مرحله 0 این بدان معناست که خوشبختانه هنوز وجود داشت ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید سریعاً با جراحی برداشته شود. توصیه اصلی قطع عضو DIP بود. من اولین مشورت جراح را با گریه ترک کردم.

من برای مراقبت از جراح دست متخصص محلی ام ، که تصمیم گرفت تحقیقات بیشتری انجام دهد ، با همکاران در زمینه من مصاحبه کند و گزینه های دیگر را برای من بررسی کند ، برای همیشه قدردان هستم. ما روی یک روش 2 جراحی تصمیم گرفتیم ، جایی که ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با یک حاشیه کافی برای حذف هر سلول ملانوم برداشته می شود. این باعث ایجاد یک حفره بزرگ در بالای انگشت من می شود. بنابراین ، سه هفته بعد از عمل جراحی شماره 2 با پیوند پوست از مچ داخلی من برای پوشاندن بالای انگشتم ، می افتد. این یک پروسه طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع عضو واقعی حفظ می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید