۲۰۰ Cancer Mindfulness With Cancer موسس شبکه رادیویی لی سیلورستاین


۲۰ مارس ۲۰۱۷

لی سیلورستاین از افرادی که با سرطان سر و کار دارند حمایت می کند، و او رابط همه جانبه افراد است. او پادکستی به نام پادکست سرطان روده بزرگ دارد که در سال ۲۰۱۵ پس از تشخیص سرطان روده بزرگ در سال ۲۰۱۱ ایجاد کرد. از آن زمان، لی شبکه رادیویی سرطان را ایجاد کرد. لی از طریق نمایش خود و شخصیت دلسوز خود به تعداد بیشماری از مردم کمک کرده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • کوچکترین خواهر من، مارگی.

تاثیر بر احساسات

  • این به من کمک کرد که متمرکز باشم و به من کمک کرد از چیزهای کوچکی که هر روز پیش روی ما هستند لذت ببرم. در جامعه ما عباراتی مانند خدا را شکر که جمعه است یا آخر هفته است می شنوید. من فقط در آن اشتراک نمی کنم زیرا شما آنچه را که امروز دوشنبه در مقابل شما قرار دارد نادیده می گیرید. دوشنبه می تواند روز شگفت انگیزی باشد. و سه شنبه می تواند یک روز شگفت انگیز باشد. چرا باید منتظر چیزی در آینده باشیم تا آن خوشبختی را پیدا کنیم؟ می‌توانید کسی را لمس کنید و روی زندگی یک نفر تأثیر بگذارید یا اگر فقط وقت بگذارید و نگاه کنید، چیزی خاص می‌تواند در مقابل شما باشد.

افکار در مورد تنفس

  • من یکی دو سال پیش ویدیویی از دکتر را تماشا کردم. اندرو ویل که تمرینی آرامبخش و تنفسی را به اشتراک گذاشت. شاید بسیاری از Mindful Tribe این را شنیده باشند. آهنگ تنفس ۴ – ۷ – ۸ است. برای شمارش ۴ به آرامی نفس خود را دم می دهید. نفس خود را برای شمارش ۷ حبس می کنید. برای شمارش ۸ نفس خود را بیرون می دهید. این کار را چهار بار انجام می دهید. برای شما متمرکز می شود، ضربان قلب شما را کاهش می دهد و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.
  • اگر در تلاش برای به خواب رفتن کمی مشکل دارید، انجام این کار خوب است. هنگامی که برای اولین بار دراز کشیدید، چهار مورد از آن ها را انجام دهید و این شما را آرام می کند، شما را متمرکز نگه می دارد و واقعاً به شما کمک می کند حالت ذهن آگاهی را در پیش بگیرید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

من در خانواده ای بسیار صمیمی بزرگ شدم. من دو خواهر کوچکتر دارم. من با خواهرانم، پدر و مادرم، همه پسرعموهایم خیلی صمیمی هستم. اما ما در تمام دوران دبستان به دفعات جابجا می شدیم. بابا خوش شانس بود که به نظر می رسید شغل های جدید و بهتر اغلب برای او پیش می آمد، به این معنی که از مهدکودک تا کلاس نهم بیشتر از دو سال را در یک مدرسه سپری نکردم.

بچه جدید بودن در مدرسه، نقش مورد علاقه دانش آموزان نیست. این منجر به قلدری بسیار کمی تا دبیرستان شد. در دبیرستان که مسئله ای نبود. خاطرات نه چندان خوب زیادی از مورد آزار و اذیت شدن، به خاطر بچه جدید بودن، ورزشکارترین بچه نبودن، وجود دارد. همه همان دلایل متأسفانه که بچه ها دوست دارند بچه های دیگر را انتخاب کنند. من خاطرات نسبتا واضحی در مورد آن دارم.