۲۰۵ I Can Survive The Zombie Apocalypse Claims میزبان ساعت انفرادی، مایکل اونیل


۶ آوریل ۲۰۱۷

مایکل اونیل یک سخنران، سازنده محتوا، ورزشکار، مربی و کارآفرین آنلاین است. او به خاطر پادکست پرطرفدارش، The Solopreneur Hour که در آن با افراد جالبی که به قول خودش، Zagged می‌کنند، مصاحبه می‌کند. اگرچه به نظر می رسد که او در هر لحظه توپ های زیادی را در هوا بازی می کند، اما من او را مردی می بینم که متمرکز و زمینی است و با هوشیاری برای رسیدن به نتایج دلخواه خود تلاش می کند. شما دوست خواهید داشت در مورد مایکل اونیل و اینکه چگونه او به زندگی خود ادامه می دهد بیشتر بدانید.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • دیوید وود (مجری پادکست The Kick-Ass Life)

تاثیر بر احساسات

افکار در مورد تنفس

  • هیچ پیشنهادی در مورد تنفس وجود ندارد

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

اگر می‌توانستم در زمان سفر کنم، فکر می‌کنم به عقب برمی‌گشتم و از خودم دفاع می‌کردم، بنابراین احتمالاً حواسم نبود. ۳ یا ۴ مورد در زندگی من بود که کمی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. من برعکس حواس پرتی خواهم بود. من فکر می کنم ذهن آگاهی را می توان یک مفهوم بسیار بالغ در نظر گرفت و حتی بسیاری از بزرگسالان آن را درک نمی کنند و نمی توانند از نظر ذهنی به جایی که باید برسند تا بتوانند خود را از معادله حذف کنند.

گاهی اوقات خودآگاهی کافی برای افراد وجود ندارد که بتوانند حواسشان جمع باشد و بنابراین فکر می‌کنم این یک مفهوم غنی برای بچه‌ای است که مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد. این بدان معنا نیست که غیرممکن است.

من به این یک حادثه فکر می کنم. او احتمالاً یکی از قلدرهای مدرسه بود و آن حرکت را انجام می داد که در راهرو کتف می زد و من را مانند یک هاکی کراس چک میخکوب می کرد. وقتی در راهرو قدم می زدیم، مرا چک می کرد.

او بچه‌ای بود که می‌توانست سی حرکت کششی انجام دهد. او واقعا پاره شده و فوق العاده قوی بود. نمیدانم کار دیگری جز داشتن ژنتیک عالی انجام داده یا نه. او فقط یک بچه تند و تیز بود.

همانطور که الان دارم فکر می کنم، احتمالاً به دفتر مدیر می روم و می گویم ببین، این اتفاق می افتد و قرار نیست به شما بگویم کیست، اما اگر به این دفتر رسیدم تعجب نکنید. من هرگز این کار را نکردم. من همیشه از بچه می ترسیدم.

دانستن آنچه اکنون در مورد هر یک از حوادث می دانم. احتمالاً فقط ۳ یا ۴ بار اتفاق افتاده است که یک نفر بارها و بارها برای من بدجنس بوده است. این فقط کمی برای خود ایستادن است که باعث می شود آنها به سراغ شخص دیگری بروند. من این ظرفیت را نداشتم (که الان دارم) که بگویم، می دانم که درد زیادی داری و می توانم بگویم که احتمالاً زندگی خانگی خوبی نداری و به آن نگاه می کنی من و شما احساس می کنید که می توانید از من سوء استفاده کنید. خوب، اما شرط می بندم که ما چیزهای مشترکی داریم.

اونجا بود که الان باهاش ​​میرفتم اما این حدود شصت درصد کاری است که اکنون انجام می دهم. چهل درصد باقی مانده هنوز در فیلی هستند و من اکنون می جنگم. می‌توانم بگویم، می‌توانیم در مورد آن صحبت کنیم یا می‌توانم سرت را بکوبم یا چیز دیگری.