۲۲۲ با Pompe Strater-Vidal شادی بیشتر و استرس کمتر پیدا کنید


۵ ژوئن ۲۰۱۷

Pompe Strater-Vidal یک ذن سنسی، یک هنرمند و معلم مراقبه است. او هنر را در موسسه هنر سانفرانسیسکو و در مزرعه اندرسون در کلرادو تحصیل کرد و به طور خاص در شودو، هنر ذن ژاپنی خوشنویسی قلم مو، آموزش دید. پومپ میزبان سومین نشست آرام و نفس‌کش است. این یک رویداد آنلاین است که در آن ۲۱ کارشناس با موضوع “شادی بیشتر و استرس کمتر” صحبت می کنند. هر مهمان تکنیک های خاصی را به اشتراک می گذارد تا به شما در رهایی از تنش و کاهش استرس کمک کند. شرکت‌کنندگانی که ثبت‌نام می‌کنند، هر روز در یک دوره ۱۱ روزه، یک ایمیل با بینش‌هایی درباره تمرین‌های تمرکز حواس که نیازی به پیش‌زمینه یوگا یا مدیتیشن گسترده ندارند، دریافت می‌کنند.

اطلاعات تماس

پومپ صحبت می کند …

 • این روزها، هنرمند ذن بودن همیشه باعث خنده ام می شود، زیرا می توانید حمام ذن داشته باشید. ذن به صفتی برای سادگی تبدیل شده است. شخصی که به یکی از اجلاس های خود دعوت کردم، گفت: “تو واقعا یک هنرمند ذن هستی”. و من گفتم، بله، من در شودو آموزش دیده ام، که شکل ژاپنی خوشنویسی قلم مو است.
 • من توسط روشی، معلم ذن ژاپنی ام، آموزش دیدم. قبل از اینکه من راهب ذن شوم، در شدو آموزش دیدم.
 • من تمام عمرم هنرمند بودم پدرم یک هنرمند بود، بنابراین من در سن بسیار پایین قلم مو را انتخاب کردم.
 • من عاشق هنر هستم. برای من هنر چیزی است که بسیار خوشحال کننده است و من را خوشحال می کند. من از آثار هنری خود در تمام حضور آنلاین خود استفاده می کنم. من هر هفته پست های الهام بخش خود را انجام می دهم که از آنها بسیار خوشحال می شوم.
 • Shodo در مورد خودانگیختگی است. این در مورد بودن در لحظه است. این در مورد تبدیل تمرین مدیتیشن به یک فعالیت به شکل هنری است. شما از نفس خود استفاده می کنید. شما آن را به داخل می‌کشید، برس خود را نگه می‌دارید، نفس خود را بیرون می‌دهید و شخصیت خود را برای هر ضربه ترسیم می‌کنید.
 • این در مورد رها کردن در هر لحظه است که در واقع چیزی را خلق می کنید. شما از نفس خود برای کمک به رها شدن استفاده می کنید. هنرهای ذن همه مدیتیشن هستند.

مراسم چای

 • من مراسم چای را با روشی انجام دادم. من برای انجام این کار خودم آموزش ندیده ام.
 • این در مورد به اشتراک گذاری لحظه حال به روشی تشریفاتی است. این یک نوع چیز است. به عنوان مدیتیشن انجام می شود این کار با سطح آگاهی و حضور انجام می شود و بسیار ژاپنی است، بنابراین در هر لحظه قوانین می توانند تغییر کنند و شما واقعاً نمی دانید چرا.
 • در حین انجام این کار در حال نوشیدن چای ژاپنی هستید. شما در حال نوشیدن ماچا هستید، چای کف‌دار ژاپنی که محبوب شده و بسیار سالم است. این چای پودری است و فقط آن را با لیسک بزنید. چای ماچا کافئین دارد. آنها می گویند وقتی کافئین را از چای جذب می کنید برای شما سالم تر است. اینکه کاری متفاوت با سیستم عصبی شما انجام می دهد. من متخصص نیستم اما اهل چای هستم.

افکاری در مورد کافئین و ذهن آگاهی

 • من همین روزها مصاحبه ای با یکی از دوستانم انجام دادم که در حال بازگشت به “آرامش و نفس کشیدن” است. او یک متخصص تغذیه و یک مربی سلامت است. من دوست دارم افرادی مانند این را در “Relax And Breathe” داشته باشم تا دقیقاً درباره آنچه شما صحبت می کنید صحبت کنند.
 • او در مورد ارتباط بین تغذیه و آگاهی و سلامت صحبت می کند.
 • در لحظه حال بودن آسان تر است، به خصوص زمانی که برای اولین بار با آن کار می کنید، زمانی که از سلامتی مطلوب برخوردار هستید. وقتی احساس خوبی دارید
 • گفتنی است، هدف این نیست که فقط زمانی که احساس خوبی دارید مراقب باشید. او از کافئین به عنوان یکی از اعتیادهای بزرگی که اکنون در فرهنگ ما وجود دارد صحبت می کرد.
 • مشکل آن این است که شما به آن وابسته می شوید و آدرنال شما را تحلیل می برد. من در این زمینه متخصص نیستم، اما خودم می دانم که سیستم عصبی بسیار حساسی دارم. من یک آهو هستم. من از آن دسته افرادی هستم که اگر کتابی را پشت سرم بیندازید، واکنش مبهوت کننده من بسیار زیاد است.
 • اطلاعات بیشتر درباره اجلاس آرامش و نفس کشیدن

  من افرادی با رژیم غذایی دارم، یک نفر که یک انجمن صومعه ای ایجاد می کند، من معلمان یوگا دارم، DavidJi دوباره برمی گردد. من طیف وسیعی از مهمانان دارم. من دوست دارم بتوانم افراد را در معرض راه های مختلف استفاده از آگاهی و استفاده از ذهن آگاهی در زندگی خود قرار دهم. این کاملا رایگان است و در ماه ژوئن پخش می شود. ۵ تا ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷. همه یک هدیه رایگان ارائه می دهند که معمولاً نوعی آموزش، pdf، صوتی یا تصویری است. اینجا ثبت نام کنید.

 • برای شنیدن بیشتر مصاحبه را بشنوید…