۲۳۶ Archangel Event Creator با الهام از X-Men. جیووانی مارسیکو


۲۴ جولای ۲۰۱۷

جووانی مارسیکو رابط ابرقهرمانان است. او بنیانگذار آکادمی فوق العاده موفق Archangel است که سازمانی است که کارآفرینان ماموریت محور را گرد هم می آورد و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل می کند. عواید Archangel به The Archangel Fund اختصاص می یابد که برای ارائه وام های خرد و کمک های مالی به کارآفرینان و موسسات خیریه استفاده می شود که جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. در ۷ سپتامبر، او دوباره میزبان اجلاس سران فرشته در تورنتو خواهد بود، که دو هزار شرکت کننده پرشور را متحد می کند که در نتیجه تجربه فرشته فرشته خود رشد و شکوفا خواهند شد. لوئیس هاوز، دیموند جان از The Shark Tank، مارک کیلبرگر از MeToWe و دانیل لاپورت در لیست چشمگیر سخنرانان برجسته قرار دارند. جیووانی در حالی که برای این رویدادهای مقیاس بزرگ آماده می شود که به طور یکپارچه موسیقی، بلندگوهای کالیبر بالا و ویدیو را در هم می آمیزند، هدایت می شود، متمرکز و متمرکز می شود تا یک نمایش شاهکار ایجاد کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • دکتر. استفانی استیما / فیلیپ مک کرنان / جسی الدر

تاثیر بر احساسات

 • احساس می‌کنم که دائماً در حال رشد هستم و بیشتر و بیشتر بیدار می‌شوم و نسبت به این ایده آگاه هستم که درک‌کننده احساسات، احساس‌کننده احساسات هستم، اما می‌توانم راوی، بازیگر، مخاطب نیز باشم.
 • من می توانم نقش های مختلفی باشم و می توانم عقب نشینی کنم و این اتفاق را تماشا کنم و فکر نکنم که این من هستم. من هستم که درک می کنم.
 • برای من این واقعاً مهم است زیرا من به آنچه در حال رخ دادن است وابسته نیستم. احساسات تبدیل به یک راهنمای برای شهود من می شوند و به من پیام هایی در مورد آنچه در لحظه اتفاق می افتد می دهند.

افکاری در مورد تنفس

 • این یک چیز ساده است که همه ما نمی فهمیم. قبلاً از حملات پانیک و اضطراب بسیار بدی رنج می بردم.
 • از نظر علمی آموختم که وقتی شروع به احساس آدرنالین یا کورتیزول می کنید، در واقع نفس خود را حبس می کنید یا نفس های کوتاه تری می کشید. سپس بدن شما آدرنالین بیشتری ترشح می کند و می گوید، هی، شما نفس نمی کشید. شروع به نفس کشیدن کنید. اما پس از آن بیشتر احساس هراس می کنید و منجر به حمله پانیک می شود.
 • یادم هست که تنفس مربعی را از یک پرستار یاد گرفتم. یکی از حملات پانیک من آنقدر بد بود که فکر کردم یک حمله قلبی است. با آمبولانس تماس گرفتم. این فقط یک حمله پانیک بسیار عمیق بود. این یک پرستار فوق العاده به من تنفس مربعی را یاد داد و اینکه چقدر نفس در مواقعی که شما احساس اضطراب می کنید مهم است. این ساده ترین راه برای متمرکز شدن است.
 • هفته گذشته الیزابت دی آلتو در نمایشگاه فرشته فرشته گفت: “خیلی پیچیده است، فقط نفس بکش.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • این بخشی از داستان اصلی من است. من یک علاقه مند به کتاب های مصور هستم و این بخشی از داستان است. وقتی کلاس پنجم بودم، مدرسه ام تست هوش انجام داد که فکر می کنم بسیاری از مدارس این کار را انجام می دهند و به من برچسب تیزهوش داده شد. من نمی دانستم این به چه معناست، بنابراین از پدر و مادرم پرسیدم. گفتند تو واقعا خیلی باهوشی، ضریب هوشی بالایی داری. سرد. بدون قضاوت
 • اما در آن سال در کلاس به دلیل باهوش بودن مورد آزار و اذیت قرار گرفتم که هرگز نمی توانم آن را درک کنم. یادم می‌آید یک روز، یکسری از بچه‌ها با من جمع شدند و گفتند: “این کار را در آزمون خوب انجام نده، همه ما را بد جلوه می‌دهی.” فکر کردم، چی؟
 • من با گریه به خانه رفتم و حالا این بار منفی در ایده استعداد داشتن داشتم. برای من عجیب بود.
 • مدت کوتاهی بعد، شروع به ورود به کتاب های کمیک کردم و مردان ایکس را کشف کردم. در اولین صفحه ای که باز کردم، تصویری وجود داشت که روی آن نوشته شده بود، مدرسه خاویر برای جوانان با استعداد. و دوباره آن کلمه وجود داشت.
 • اما اکنون در واقع معنای دیگری داشت. این بدان معنی بود که شما یک قدرت فوق العاده دارید. بنابراین اکنون به نوعی همه چیز را تغییر داده است. من عاشق مردان ایکس شدم.
 • وقتی مردم از من می پرسند، شخصیت محبوب کتاب های مصور شما کیست؟ من می گویم، پروفسور X. فکر می کنم من تنها کسی هستم که این را می گوید. معمولا مردم می گویند مرد آهنی یا بتمن یا سوپرمن. مال من پروفسور X است.
 • از آن زمان، من در واقع طرح تجاری Archangel را پس از X-Men الگوبرداری کردم. گروه استاد ما مانند مردان ایکس است، تیمی از ابرقهرمانان که در حال ایجاد تغییر هستند.
 • ابرقهرمانان همچنین معلمان مدرسه تیزهوشان هستند که آکادمی Archangel (این برنامه در پاییز منتشر می شود) و Summit است. من همه چیز را مدیون آزار و اذیت شدن هستم که من را به سمت مردان ایکس سوق داد. اگر همه این نقاط را به هم وصل کنید، به خاطر همه اینها اینجا هستم.