۲۳۷ Be Present سیندی اشتون میزبان «سیندی بدون کورکد» را توضیح می دهد


۲۷ جولای ۲۰۱۷

سیندی اشتون مجری، خواننده، بازیگر تئاتر موزیکال و پر انرژی است. او هر جا که می رود به مردم الهام می بخشد و به دلیل توانایی اش در سرگرمی در هر مکان و هر زمان در محل شناخته شده است. توانایی طبیعی او همراه با تجربه بداهه نوازی در کمدی شهر دوم، ارتباط زیادی با این بخش از شخصیت درخشان او دارد. او هنرهای نمایشی، اپرا و حرکت شناسی خوانده است، بنابراین او همه چیز در مورد حرکت است. یکی از جدیدترین پروژه های او یک برنامه تلویزیونی به نام Cindy Uncorked است که به عنوان یک برنامه گفتگوی جسورانه، خنده دار و هوشمند توصیف می شود که به مسائل مهم زنان از دیدگاهی تازه می پردازد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من دیگر اغلب تحریک نمی شوم. متوجه شدم که واکنشی نشان نمی دهم. من فقط گوش می دهم و در کنار مردم حضور دارم و بنابراین چیزها را شخصی نمی گیرم.

افکاری در مورد تنفس

  • مقدار ثابت. من دائماً در طول روز تنفس خود را چک می کنم. آیا من در کف لگنم نفس می کشم؟ آیا در بدنم می افتم؟ این در مورد توجه به آن است [breathing]، ۲۴-۷ پس من حاضرم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من تا چند سال گذشته بیشتر زندگی ام مورد آزار و اذیت بوده ام. در کودکی بعد از سه عمل جراحی قلب، جای زخم بر من باقی ماند… با بیست درصد شانس زندگی به دنیا آمدم.
  • تمام سمت چپ بدنم در بدو تولد از نظر ساختاری آسیب دید. برای یادگیری راه رفتن باید پاهایم را گچ می گرفتم. من لیپ داشتم و باید گفتار درمانی می کردم تا یاد بگیرم چگونه صحبت کنم.
  • من بچه خیلی بد شکلی بودم. بنابراین من همیشه دختری بودم که زشت و نالایق بود و به خاطر زشت بودن و زخمی بودن در زمین بازی کتک می خورد.
  • تا زمانی که به دبیرستان رسیدم دیگر متوقف نشد. من دختری بودم که هیچوقت نمیتونستم دوست پسر پیدا کنم. من برای هیچ مردی زشت تر از آن بودم که بخواهد با من قرار بگذارد یا با من باشد.