۲۴۹ با صرف نظر از الکل لذت ببرید


۷ سپتامبر ۲۰۱۷

اندی راماژ یکی از بنیانگذاران Aalpha Energy، یکی از بزرگترین کارگزاری های مستقل کالا در جهان است. او همچنین یکی از خالقان One Year No Beer است که با نام OYNB نیز شناخته می شود. این یک چالش بدون الکل است که می توانید به مدت ۲۸ روز، ۹۰ روز و حتی یک سال از آن استقبال کنید. حذف الکل از زندگی او باعث شد تا ۴۲ پوند وزن کم کند و چربی بدنش را از ۲۸ درصد به ۱۰ درصد کاهش دهد. او کاملاً به تناسب اندام و سالم بودن علاقه دارد. اندی روزانه میانجیگری می کند و ورزش می کند و تغییر عادت را برای موفقیت در اهداف شگفت انگیز خود مطالعه کرده است. اوه، و آیا اشاره کردم که او همچنین یک کارشناس ارشد برنامه نویسی زبانی عصبی، با نام مستعار، NLP است و در حال تحصیل برای مدرک کارشناسی ارشد خود در روانشناسی مثبت است. اندی همچنین یک مربی آگاهی مبتنی بر ذهن آگاهی است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • اندی پودیکامب (از بنیانگذاران Headspace)

تاثیر بر احساسات

  • من خیلی آرام ترم من از بسیاری جهات یک کلاه قرمز کلاسیک بودم، به طوری که (خلق و خوی) بخشی از آرایش شخصیت من بود زمانی که برای پیروزی ورزش می کردم و آن انرژی فوق العاده پرشور را در اطراف خود داشتم. تمرکز حواس به من کمک کرده است تا آن را فرو بنشانم و اکنون فرد آرام تری هستم.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن همه چیز است. آن لنگر من است. نفس کشیدن چیزی است که من به آن می روم. من با هر نوع ذهن آگاهی که فکرش را بکنید آزمایش کرده ام، اما در واقع تمرین من فقط روی نفس به عنوان لنگر من است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • وقتی در سن ۱۶ سالگی در سطح بالایی فوتبال بازی می کنید بسیار سخت است. این به عنوان یک عنصر قلدری نیست، اما به قدری سخت است که هر پاس بد، هر تکل بد برای شما به عنوان یک مرد جوان تقریباً طاقت‌فرسا است، زیرا زندگی شما بر این چیزها سوار است.
  • شما رویای تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای در رشته خود را دارید. من به وضوح به یاد دارم که در آن سن ۱۵ یا ۱۶ سالگی، تقریباً از جهات مختلف دچار اضطراب عملکرد بودم، زیرا هر بار که مرتکب اشتباه می شدم، تا ۱۵ دقیقه بعد در حالی که بازی ادامه داشت، این اتفاق مرا آزار می داد.
  • اینجاست که ذهن آگاهی برای من بسیار زیبا و قدرتمند است. اگر این توانایی را داشتم که فقط آن را رها کنم و واقعاً به لحظه برگردم و روی کاری که انجام می‌دادم تمرکز کنم، می‌دانم که حرفه‌ای بهتر و بازیکن بهتری می‌شدم.
  • من می توانستم آن خطا را کنار بگذارم. این حالت کلاسیک است، وقتی نگران آن مشکلی هستید که به تازگی گذشته است، از تمام ظرفیت ذهنی خود استفاده نمی کنید. سپس مشکل دیگری ایجاد می کنید، مانند یک تکل عقب دیگر یا یک پاس بد دیگر.
  • یکدفعه گلوله برفی زدی. شما از هیچ جا به این مارپیچ منفی رفته اید. در آن مرحله از زندگیم هیچ تصوری از ذهن آگاهی نداشتم. در روزهای جوانی ام، این بسیار مفید بود که می دانستم چگونه این چیزها را رها کنم.