۲۵۵ شادی خود را بازیابید. چگونه از ژاکی لتران بیاموزید


۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷

Jacqui Letran یک نویسنده برنده جوایز متعدد و یک رهبر فکری پر جنب و جوش و پرشور، مربی و سخنران است. او به هزاران نوجوان و جوان کمک کرده است تا با تغییر طرز فکر خود، زندگی خود را به سمتی برگردانند که واقعاً باور داشته باشند که موفقیت و خوشبختی، صرف نظر از شرایط فعلی شان، امکان پذیر است. Jacqui که به عنوان یک پرستار آموزش دیده است، از تجربه زندگی و آموزش خود برای تغییر موفقیت آمیز مراجعان استفاده کامل کرده است. ژاکی به تازگی از جشنواره بزرگ کتاب آمریکا و مراسم اعطای جایزه کتاب کلاسیک های ادبی بازگشته است تا برای کتاب خود، “۵ سوال ساده برای بازیابی شادی خود” مدال طلا دریافت کند. این کتاب همچنین برنده مدال نقره از بخش محبوب خوانندگان شد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی بر احساسات من تأثیر گذاشته است – همه چیز. در حال حاضر، من در کارولینای شمالی زندگی می‌کنم و تا یکشنبه، طوفان بزرگ ایرما ممکن است کارولینای شمالی را درگیر کند و من می‌توانم به این منفی‌ها و آن ترس کشیده شوم، یا می‌توانم حواسم و حاضر باشم، آرام بمانم و برای آن آماده شوم و تصمیم بگیرم. که قرار است برای من مفیدتر باشد و از ترس واکنش تند زانو نداشته باشم.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن همه چیز است. نفس شما نیروی زندگی شماست.
  • وقتی آن لحظه را صرف اتصال به نیروی زندگی خود می کنید، همه چیز تغییر می کند. فیزیولوژی بدن شما زمانی تغییر می کند که شما آن زمان را برای کاهش سرعت و تعمد نفس خود صرف کنید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • [In my book]من داستان‌های خود را از «قلدر» بودن با افراد دیگر به اشتراک می‌گذارم و همچنین به طور خلاصه نحوه آزار و اذیت خود را در محیط پزشکی به اشتراک می‌گذارم. در دوران نوجوانی به دنبال کمک بودم، می‌ترسیدم و به جای داشتن هر نوع حمایت یا شفقت، مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتم. احساس بدتری نسبت به خودم داشتم.
  • این دو نمونه از این است که چگونه دیگران را مورد آزار و اذیت قرار دادم و چگونه دیگران مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. می‌خواهم چیزی را ارائه کنم که فکر نمی‌کنم بسیاری از ما آن‌طور که باید به آن فکر می‌کنیم.
  • یعنی ما بزرگترین زورگویان خود هستیم. همه چیزهایی که در آن زمان تجربه کردم به خاطر من بود. من بودم که به من گفت “من احمقم”. من بودم که گفتم، این کار را نکن، تو به اندازه کافی خوب نیستی. “شما مناسب نیستید”. “تو پست تر هستی”.
  • همه اینها را به خودم می گفتم و آنقدر به خودم گفتم که باور کردم. من دوست دارم مردم فقط یک لحظه مکث کنند و به این فکر کنند که چگونه خود را مورد آزار و اذیت قرار داده اید و چه کاری می توانید انجام دهید تا جلوی آن را بگیرید.