۲۷۲ تاب آوری ذهنی با استفاده از ذهن آگاهی توضیح داده شده توسط شان داگلاس


۲۳ نوامبر ۲۰۱۷

شان داگلاس کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده، استاد پیاده‌کننده انعطاف‌پذیری، گوینده حرفه‌ای، مجری نمایش رادیویی بین‌المللی، کارشناس بهبود عملکرد، و نویسنده است که تقریباً ۱۰۰۰۰ زمان سخنرانی و آموزش دارد. او به شما الهام می‌بخشد و به شما انگیزه می‌دهد تا با نام تجاری خود زندگی کنید تا بتوانید شخصی و حرفه‌ای رشد کنید. افراد حرفه ای از نسل هزاره تا ۵۰ ساله شان را استخدام می کنند تا به آنها مهارت های انعطاف پذیری ذهنی، فیزیکی، اجتماعی/عاطفی و معنوی را بیاموزد که آنها را قادر می سازد تا در برابر ناملایمات، استرس، و تقاضاهای در حال تغییر زندگی در یک محیط بسیار تعاملی و جذاب مقاومت کنند، بهبود یابند و رشد کنند. جلسات مربیگری آنلاین و کارگاه های حضوری. شان مردم را به ابزارهای لازم برای زندگی حماسی مجهز می کند و افراد را برای مدیریت موثر تغییرات مجهزتر می کند.

اطلاعات تماس

  • وب سایت: www.TheSuccessCorps.com
  • Facebook.com/TheSuccessCorps یا Facebook.com/SeanDouglasSpeaks
  • لینکدین: شان داگلاس
  • پادکست: رادیو تحول زندگی

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • می دانم وقتی شروع به مضطرب شدن، ترسیدن و خوشحال شدن می کنم، به معنای واقعی کلمه آن احساسات را احساس می کنم و می دانم که این احساسات در حال ظهور هستند. می توانم احساس کنم دارم عصبانی می شوم. من با بدنم هماهنگ ترم.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس بزرگ است. وقتی سیگار می کشیدم می گفتم که سیگار کاهش دهنده استرس است. در کلاس کاهش استرس به شما چه می گویند؟ به تو می گویند برو ده ثانیه استراحت کن، نفس بکش، نفس بکش. من می گویم، این همان کاری است که من در هنگام سیگار کشیدن انجام می دهم.
  • نفس کشیدن بسیار مهم است زیرا هرچه اکسیژن بیشتری به مغزتان برسد، علم زیادی پشت تکنیک تنفس وجود دارد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من نگهبان F15 هستم. برخی از کارهایی که ما انجام می دهیم خنده دار هستند بنابراین فکر می کنیم. ما واقعاً تنگ بافتیم، مثل اینکه برادر و خواهر هستیم و همینطور با آن رفتار می کنیم. این خانواده ما هستند. ما برای همیشه از شما دفاع خواهیم کرد و مانند برادران و خواهران شما را انتخاب خواهیم کرد.
  • کاری که ما انجام خواهیم داد این است که هوانوردان جوان را می بریم و می گوییم، این شکاف را در ورودی هواپیما داریم. ما تازه آن را پیدا کردیم و نیاز داریم که بیایید و نگاه کنید و آنچه را که می بینیم ببینید تا بتوانید یاد بگیرید. وقتی پوشش ورودی را عقب می‌کشیم، … (برای شنیدن بیشتر داستان شان گوش دهید).