۲۷۴ ذهن، بدن و روح با بنیانگذار فیبرنتیک، جان استیکس


۳۰ نوامبر ۲۰۱۷

جان استیکس یک متخصص تحول است. جان یکی از بنیانگذاران فیبرنتیک است. پنجمین شرکت بزرگ مخابراتی در کانادا. او یک تغییر کل نگر در فرهنگ، استراتژی و اقدامات مبتنی بر ارزش در شرکت اجرا کرده است. جان تغییر شخصی خود را به این دلیل می‌داند که او را قادر می‌سازد تا شرکت خود را از طریق یک تغییر چشمگیر در ذهنیت رهبری کند.

موفقیت جان با فرهنگ محیط کار و کمک به دیگران برای کشف همان سفر، او را به مشاوره و صحبت در سراسر جهان سوق داده است. جان در حالی که برای رهبری سازمان خود و ایجاد چندین سازمان دیگر، سخنرانی های اصلی را در مکان هایی از شرکت های بیمه خصوصی برای گروهی به نمایندگی از کاخ سفید ایراد کرده است.

جان شاهد تغییر مثبتی بود که در شرکت خودش رخ داد، زمانی که تصمیم گرفت بر اتحاد، کار تیمی، همدلی، شادی و قدردانی تمرکز کند. جان پس از معرفی ابتکار شرکتی “I’M IN™” خود، جایزه بهترین نام تجاری کارفرما را در سال ۲۰۱۵ از انجمن منابع انسانی کانادا دریافت کرد و همچنین فینالیست رهبر سال شد.

به عنوان یک کارآفرین، جان یک رهبر فکر، رویا و مربی بوده است که استارت‌آپ‌ها را به سازمان‌های سطح سازمانی می‌برد و راه‌های نوآورانه‌ای را برای درگیر نگه‌داشتن همه کارکنان در تمام مراحل رشد و تحول پیدا می‌کند. جدیدترین سرمایه گذاری جان به عنوان رئیس KidsWifi، به او اجازه می دهد تا نگاه والدین به اینترنت را تغییر دهد و از بچه ها در سراسر جهان هنگام آنلاین محافظت کند. برنامه جان برای مراقبت عمیق و توانمندسازی کارکنان و اجازه دادن به آنها برای خود واقعی آنها، نه تنها به اشتیاق، بلکه به شادی تبدیل می شود. سپس شادی به بهره وری و بهره وری منجر به نتایج شد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • جودی اشنار (شریک تجاری و بهترین دوست من از شانزده سالگی.)

تاثیر بر احساسات

 • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که بتوانم آنچه را عمیقاً برایم مهم است درک کنم زیرا ذهن آگاهی برای من به سفر درونی مرتبط است. بدون زندگی درونی، چگونه می توانید بفهمید که واقعاً چه چیزی برای شما مهم است؟
 • تقریباً مثل این است که با گذشت زمان در تمام الگوها و مشغله‌هایی که فکر می‌کنیم زندگی می‌کنیم بی‌حس شده‌ایم. این به هیچ وجه تقصیر ما نیست، جامعه همین است، شلوغ است. این برای بقیه عمر من خواهد بود و من برای همه ما تا آخر عمر فکر می کنم.
 • ذهن آگاهی برای من به من این امکان را داده است که آنچه را که واقعاً برای خودم به عنوان یک فرد مهم است بیشتر احساس کنم و در مورد چگونگی پردازش آن احساسات و انتقال آنها و زندگی در درون آنها اعتماد به نفس و درک داشته باشم.

افکار در مورد تنفس

 • وقتی نماز را تمرین می‌کنم، (روش‌های خودم برای حواس‌پرتی)، که منطقه‌ای آرام است و سپس با تمرکز بر آرامش درونم، تنفسم تغییر می‌کند. در طول روز، اگر واقعاً می توانستید به تنفس خود نگاه کنید، فکر می کنم می توان گفت که همه ما سطحی نفس می کشیم. ما تند نفس می کشیم نه عمیق.
 • متوجه می شوم که وقتی وارد یک حالت واقعاً آرام و متفکر می شوم، ریه هایم پر می شود. من حتی برای آن برنامه ریزی نمی کنم. عمیق تر نفس می کشم از نظر کلی احساس آرامش بیشتری می کنم.
 • گاهی اوقات از تکنیک‌های تنفسی استفاده می‌کنم تا سعی کنم بر روی تنفس متمرکز شوم. من فکر می کنم تنفس و ذهن آگاهی بسیار به هم مرتبط هستند. در تمام آموزه‌های یوگا و آموزه‌های یوگی، حکمت اضطراب‌آور فوق‌العاده‌ای نهفته است.
 • تکنیک های تنفس و درک قدرت و اهمیت تنفس صحیح بسیار مهم به نظر می رسد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • قلدری به اشکال مختلف ظاهر می شود. گاهی اوقات اتهامات شفاهی می تواند بسیار وحشتناک باشد.
 • به یاد می‌آورم که به عنوان یک پسر جوان، مانند هر کودک خردسالی که سعی می‌کرد جایگاه خود را در مدارس پیدا کند، به اینکه چه کسی هستم اطمینان نداشتم. خیلی جابجا شدم.
 • در مدرسه ای که می رفتم، این یک نفر را به هر دلیلی که از من خوشش نمی آمد به یاد می آورم و می خواستم روی من به عنوان فردی تمرکز کنم که فکر می کردند می توانند به من قلدری کنند.
 • اگر می‌توانستم بیشتر از این نوع افکار را می‌شناختم که چگونه می‌توانم زمان بگذارم تا در یک حالت آرامش باشم یا سعی کنم این لحظات متمرکز را پیدا کنم، حتی به عنوان یک پسر جوان‌تر. من فکر می‌کنم بسیاری از این موارد، تکنیک‌های ذهن‌آگاهی، اما همچنین درک این موضوع که برای کودکان، روش ذهن‌آگاهی خودشان مهم است تا از تکنیک‌ها احساس ترس نکنند.
 • این به من کمک کرد تا از طریق این مجموعه تجربیات در یک حالت صلح آمیز بمانم.
 • من معتقدم که در ذهن آگاهی شما همچنین می توانید به مقدار زیادی راه حل برای مشکلات خود فکر کنید. زیرا شما در یک حالت آرام هستید و ذهن شما در آن حالت آرام بسیار بهتر کار می کند.
 • این به من کمک می کرد تا به عنوان یک پسر جوان تلاش کنم تا بفهمم چگونه می توانم راه حل هایی برای کمک به درک مشکلم پیدا کنم. خوشبختانه اتفاقی که افتاد این بود که عشق در نهایت بر آن مسلط شد و ما با هم دوست شدیم. یک دولت صلح آمیز از حالتی که به نظر می رسید حالتی وحشتناک به نظر می رسید ظهور کرد.