۲۹۱ جنسیت خود را دوباره کشف کنید. دکتر. جین گاین


۲۹ ژانویه ۲۰۱۸

جین گاین یک دکترای جنسی انسانی، مربی جنسی حرفه ای، مربی انرژی هسته و پرستار ثبت شده است. او نویسنده کتاب پرفروش شماره ۱ آمازون با عنوان «خیلی شلوغ برای شلوغ کردن» است. او زنان را آموزش می دهد تا با حذف یک یا چند مانع از ۷ مانع برای داشتن رابطه جنسی عالی، زندگی جنسی را داشته باشند که مخفیانه تمام زندگی خود را آرزو می کردند. دکتر جین به عنوان فردی که بیش از ۳۰ سال است با ۶ فرزند ازدواج کرده است، چالش ها را درک می کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • زنی که دوره کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی نوشته جان کابات زین را تدریس کرد

تاثیر بر احساسات

 • داستان قلدری نمونه خوبی از آن است. وقتی در موقعیتی قرار می‌گیرم که توسط رفتارهای قلدرانه و قلدرانه شخص دیگری تحریک می‌شوم، نمی‌خواهم از تمایل خود برای ایستادن دست بکشم و در عین حال نمی‌خواهم موضعی تهاجمی داشته باشم. به آن شخص
 • ذهن آگاهی به من اجازه داده است که به درون خودم برگردم. من پرانرژی به آن فکر می کنم و آن را دوباره به داخل می آورم و همچنان به عنوان کسی که فضا را نگه می دارد، آنجا هستم.

افکار در مورد تنفس

 • من یک تمرین کننده یوگا هستم و از تنفس در آن تمرین استفاده می کنم. هنگام مدیتیشن نیز از آن استفاده می کنم. من از آن استفاده می کنم تا وقتی به شکاف می افتم، خودم را زمین گیر کنم، که باید بگویم هر بار که مدیتیشن می کنم قادر به انجام آن نیستم، اما وقتی می توانم وارد آن فضا شوم، احساس می کنم یکی از لذت بخش ترین تجربیات من است. به عنوان یک فرد جنسی، این چیزی می گوید.
 • فقط بودن در چیزی که احساس می‌کند بین بیداری و خواب و همین سعادت ناب است. این زمانی اتفاق می افتد که من از تنفس خود به خوبی استفاده می کنم و واقعاً از تنفس خود آگاه می شوم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • در زمان ضبط این ضبط، تاکید زیادی در فیس بوک شده است که زنان ادعای خود را دارند، و من تجربه ما را در مورد تجاوز جنسی یا آزار جنسی می گویم. تماشای فید خبری من به‌عنوان شخص به فرد، زن به زن، خیره‌کننده است که «من هم» را در وضعیت خود تایپ می‌کند.
 • من مفتخرم که می بینم بسیاری از ما ادعا می کنیم که به نوعی امیدوارکننده است که همه ما با چیزی نشان داده می شویم که برای مدت طولانی مخفی بوده است. در عین حال، دیدن این همه از ما که این نیاز به تجربه را داریم واقعاً غم انگیز است.
 • برای من، قلدری که در زندگی ام تجربه کرده ام، واقعاً با … واقعاً از خانه من شروع شد. وقتی در خانه خود قدرت نداریم، ما را برای تجارب قلدری بیشتر و آزار جنسی بیشتر، تجاوز جنسی و دیگر انواع تجربیاتی که در آن قدرت نداریم آماده می‌کند.
 • تجربه من با پدری بود که مشروبات الکلی مصرف می کرد و او محیط خانه بسیار ترسناکی را ایجاد کرد. اگرچه ما از بیرون فوق العاده به نظر می رسیدیم، همانطور که در مورد بسیاری از این خانواده ها صدق می کند. ما یک باغبان داشتیم، خانه ما بسیار دوست داشتنی بود، بالای یک تپه. ما ثروتمند نبودیم، اما برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کردیم، احساس می‌کردم که نسبتاً ثروتمند هستیم. همه چیز درست بود.
 • اما وقتی پشت درهای بسته رفتی، پدرم واقعا ترسناک بود. به همین دلیل، من در نهایت با موانع و زره های زیادی روبرو شدم. زمان و استفاده از ذهن آگاهی برای رها کردن موانع و رها کردن زره پوش و مایل به آسیب پذیری با افراد دیگر از من گذشت.
 • در راه به آنجا، به نوعی مرحله اژدها کش را پشت سر گذاشتم که در آن نجات دهنده افرادی بودم که در اطراف من مورد آزار و اذیت قرار می گرفتند. من این موقعیتی را که در شمال کالیفرنیا بودم، جایی که با شوهرم زندگی می کردم، به یاد دارم.
 • من یک تازه ازدواج کرده بودم و این وانت در کنار ما در پارکینگ Safeway بود. مردی که دو یا سه اسلحه در قفسه پشتی داشت. او یک پیت بول در صندلی جلو همراه خود داشت. او مرد بزرگی بود. و شروع کرد به زدن پیت بول با مشت.
 • از ماشین پیاده شدم و رفتم سمت اون کامیون و گفتم: تو اون سگ رو تنها بذار. شوهرم فقط ترسیده بود می گفت برگرد تو ماشین.
 • یادم می‌آید خیلی مجبور شدم وارد عمل شوم. این لبه کمی از انرژی قلدر یعنی جنگجو را به خود جذب می کند. مدتی طول کشید تا متوجه شدم که می‌توانم به عنوان فضایی امن برای کسی باشم که قلدری را تجربه می‌کند، بدون اینکه آن مزیت سخت را به همراه داشته باشد.
 • و این کاری است که من اکنون انجام می‌دهم، به شکلی آگاهانه، این است که وقتی چیزی را می‌بینم، به آن شخص، اگر بخواهید، قربانی می‌گردم و در اطراف آن شخص فضایی و مهربانی ایجاد می‌کنم تا به جای اینکه آن را در بر بگیرد. ارتباط مستقیم با فردی که این انرژی سخت را دارد. به نظر می رسد که برای من بهتر کار کند. این یک انتقال برای من است و برای من یک رشد است.