۳۱۷ با مایکل نیلی طرح ذهنی خود را کشف کنید


۳۰ آوریل ۲۰۱۸

مایکل نیلی یک پادکست و یک کارآفرین است. او یک مربی کسب و کار است و به کارآفرینان دیگر قدرت می دهد تا زندگی هایی را که همیشه آرزوی آن را داشتند داشته باشند. او مجری پادکست “Consciously Speaking” و همچنین پادکست جدید او “Buy This, Not That” است. مایکل قبلا یک شوالیه در زره درخشان بود. او بازیگری بود که قبل از بازی در چند سریال و چند فیلم مستقل، بخش زیادی از دوران حرفه‌ای خود را سوار بر اسب گذراند. پسر مایکل، تریستان، در سال ۲۰۰۲ به دنیا آمد و در آن زمان مایکل تصمیم گرفت که می خواهد دود لس آنجلس را ترک کند و در منطقه ای با هوای پاک و آسمان صاف ساکن شود. بنابراین مایکل تغییری ایجاد کرد و به سمتی رفت که در آن دیگران را به عنوان یک مربی کسب و کار ذهن آگاهی روشن کند.

اطلاعات تماس

گفتگو با مایکل

بروس: مایکل چگونه در زندگی خود مستقر می شوید؟

مایکل: برای من، مدیتیشن نقش مهمی در آن دارد و مانند نشستن هر بار ۴۵ دقیقه روی یک کوسن نیست. بیشتر شبیه این است، اوه، می دانید، وقتی من برای پیاده روی می روم، اگر با سگ ها قدم بزنم، می توانم از آن به عنوان مدیتیشن استفاده کنم. این یک واقعیت است. خیلی باحال بود دیروز آنها را پیاده کردم، آنها را به این پارک کوچکی که اینجا نزدیک خانه من داریم بردم و آنها را آزاد کردم و اجازه دادم فرار کنند و روی چمن ها دراز کشیدم و به آسمان خیره شدم و حدود پنج دقیقه مراقبه کردم. این سعادت کامل بود و فقط چیزهای کوچکی از این قبیل که در آن شما می توانید ذهن را آرام کنید و تمام این افکار دیوانه میمونی را که دائماً در سر ما درباره تجارتمان می چرخند، رها کنید. اگر یک فرد انفرادی هستید یا به طور کلی در مورد زندگی هستید، می توانید به جای اینکه فقط درگیر همه این چیزها شوید، خوب، من اینجا هستم. من فقط یک انسان هستم.

بروس: پسر شما تریستان در سال ۲۰۰۲ به دنیا آمد. آیا او به شما انگیزه داده است که مراقب باشید؟ آیا او چیزی در مورد زمینی بودن و متمرکز بودن به شما یاد داده است؟

مایکل: خوب، تریستان معلم ثابت من است و می دانید، او دلیل من است. او دلیل کاری است که من در دنیا انجام می دهم و این بخشی است که باید ذهن آگاهی را به آن برگردانم. اگر بیش از حد درگیر انجام کار باشم و وقتم را با او سپری نکنم. او دلیلی است که من کار را انجام می دهم. و بنابراین اگر برای گذراندن وقت با او استراحت نکنم، به نوعی هدف را شکست می‌دهم. و بنابراین بله، او یک معلم ثابت برای من است.

بروس: چگونه ذهن آگاهی در رویداد آینده شما که در حال انجام آن هستید نقش خواهد داشت؟

مایکل: بسیاری از مردم به کسب و کار نگاه می کنند و ارتباطی را نمی بینند که چگونه ذهن آگاهی در آن نقش دارد و من می دانم که شاید در شرکت های بزرگتر در تصویر بزرگتر کمتر مرتبط باشد. مطمئناً در مقیاس کوچکتر و وقتی در مورد افرادی صحبت می کنیم که من برای رویدادم جذب می کنم، که افراد انفرادی رویایی هستند، به قول من، افرادی که برای خودشان تجارت می کنند، بخش ذهن آگاهی اغلب تفاوت بین موفقیت است. و شکست منظور من از آن این است که ما در مسیر خودمان قرار می گیریم. ما یا در ریزه کاری های کار گرفتار می شویم یا درگیر انجام کارهای اشتباه می شویم، زیرا به دنبال این احساس هستیم که، می دانید، از لیست خارج می شویم، به جای اینکه واقعاً حواسمان به این موضوع باشد، تیک ها را علامت بزنیم، خوب، صبر کنید. یک دقیقه، اجازه دهید اینجا را تنظیم کنم. من واقعاً چه می خواهم؟ چه چیزی برای کسب و کار من بهترین است و چگونه می توانم به روشی آگاهانه و کاملاً حضوری به جلو بروم؟

بروس: در مورد برخی از سخنرانانی که قرار است در رویداد شما حضور داشته باشند به ما بگویید. می‌دانم که اسمش، طرح اقتدار شما زنده است.

مایکل: قرار است یک رویداد تکان دهنده باشد و ما جی فیست، یکی دیگر از هموطنان کانادایی را در آنجا خواهیم داشت. جی با Mastermind To Millions کار می کند. تا همین اواخر که او را در برنامه‌ام داشتم، نمی‌دانستم که جی چقدر هوشیار است و چقدر حواسش است. او واقعاً یک پسر باحال است. پس جی آنجا خواهد بود. ما برادی پترسون را از آکادمی جاده موفقیت، همچنین یک شرکت کانادایی، داریم. بردی قرار است آنجا باشد. اوه، ما تیامو دی وتوری را خواهیم داشت که خواننده، ترانه سرا است. او قرار است چند موسیقی الهام بخش را با ما به اشتراک بگذارد. [Tiamo was recently named L.A. Music Award’s “Singer/Songwriter of the Year” & San Diego’s “Best Songwriter] تیفانی لارجی قرار است آنجا باشد. منظورم این است که ما یک ترکیب فوق‌العاده از چند سخنران انگیزشی بااستعداد خواهیم داشت که به مردم کمک می‌کنند تا از این راه عبور کنند. ملانی بنسون، شخص دیگری که واقعاً با طرز فکر فوق‌العاده است، در آنجا حضور خواهد داشت و برخی از خرد و تخصص خود را به اشتراک می‌گذارد تا واقعاً به ما کمک کند تا فراتر از این بلوک‌هایی که ما را متوقف می‌کنند، برویم. و البته، جایی که طرح اقتدار مطرح می‌شود این است که ما جنبه تجاری آن را به اشتراک می‌گذاریم این است که چگونه می‌توانید نامی برای خود در این صنعت ایجاد کنید که واقعاً شما را به شکلی بزرگ وارد صحنه کند. و این وعده تجاری آن است. ما به شما نشان می دهیم که چگونه آن نقشه را بسازید.

بروس: در پادکست خود، آگاهانه صحبت می کنید، به مردم کمک می کنید بیدار شوند و آگاهانه آگاهی ایجاد کنید، اما من در مورد پادکست دیگر شما به نام، این را بخر، نه آن را کنجکاوم. چگونه این اتفاق افتاد؟ داستان چیه؟

مایکل: خوب، می دانید، آن هم قطعه جالبی است. ما در مورد مشتریان خود صحبت می کنیم، می دانید که در موقعیت ها یا سؤالات خاصی قرار می گیرند و برای من سؤالات بارها و بارها مطرح می شد، مانند، خوب، بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل، ارائه دهنده ایمیل یا بهترین بستر میزبانی وبینار چیست؟ و من متوجه شدم که بارها و بارها به سؤالات پاسخ می دهم، مانند همان سؤالات و فکر کردم، می دانید که افراد انفرادی زیادی در آنجا با همین چیزها دست و پنجه نرم می کنند. چه می شد اگر قرار بود …. [Tune in to the Podcast to hear more from Michael Neeley]