۳۳۷ قدرت آگاهانه آگاهی در تجارت و زندگی. باب روزن


۹ جولای ۲۰۱۸

باب روزن یک مشاور مدیر عامل مورد اعتماد، روانشناس سازمانی و نویسنده پرفروش است. او مدت‌هاست که در مأموریت تغییر دنیای تجارت، یک رهبر در یک زمان بوده است. باب بیش از بیست سال پیش Healthy Companies International را با هدف منحصر به فرد کمک به مدیران اجرایی برای دستیابی به پتانسیل رهبری خود تأسیس کرد. باب و همکارانش مطالعه عمیقی در مورد رهبری آغاز کردند. از آن زمان، او شخصاً با بیش از ۵۰۰ مدیر عامل در چهل و پنج کشور در سازمان‌هایی با تنوعی چون فورد، سیتی گروپ، پپسی و جانسون و جانسون مصاحبه کرده است. او مشاور بسیاری از این شرکت ها شده است و میزگرد مدیر عامل سالم را هماهنگ می کند. جدیدترین کتاب باب، هوشیار: قدرت آگاهی در تجارت و زندگی نام دارد.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من فکر می کنم که همه احساسات خود را در یک گروه احساس می کنند و برخی افراد گروه باریکی از احساسات دارند و برخی افراد باند متوسط ​​و برخی افراد باند بسیار گسترده ای دارند، مانند یک افسرده شیدایی باند بسیار گسترده ای دارد و برخی افراد رواقی هستند. و یک نوار باریک داشته باشید.
  • من در وسط هستم. و بنابراین من زندگی را به شدت احساس می کنم. فراز و نشیب ها و به همین ترتیب توجه من به من این امکان را داد که آن را مدیریت کنم تا گروهم خیلی گسترده نباشد و مرا در این روند ربوده باشد.

افکاری در مورد تنفس

  • آه، من باید همیشه به خودم یادآوری کنم. وقتی زیر دوش هستم یا راه می روم به خودم می خندم و متوجه می شوم که حتی نفس نمی کشم. من مانند حبس نفس هستم و بنابراین نفس عمیق مهارت فوق‌العاده‌ای است که می‌توان از نظر آرام‌تر شدن و حواس‌آمیزتر شدن، رشد داد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من به شما یک مثال شخصی و سپس یک مثال تجاری می زنم. یک مثال شخصی این است که من یک مرد همجنسگرا هستم و من، اکنون ۳۵ سال است که با شوهرم هستم، اما برای تماشای اینکه چگونه جامعه در آگاهی خود در مورد افراد همجنسگرا و لزبین تغییر کرده است، بسیار حساس بوده ام.
  • من همچنین به جنبش «من هم» و زنان نگاه می‌کنم، و مردان زیادی بودند که زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند و از این واقعیت که این کار را انجام می‌دادند آگاه نبودند.
  • هنجارها به گونه ای بود که می توانستند با آن کنار بیایند و زنان به نوبه خود ممکن است آگاه بوده باشند که مورد آزار قرار می گیرند یا نمی خواستند در مورد آن صحبت کنند و آگاهی خود را برای صحبت کردن و راحت بودن با آن توسعه دادند. قدرت شخصی خودشان در دنیا
  • بنابراین اینها نمونه هایی هستند که فکر می کنم قلدری روی زندگی من تأثیر گذاشته است. در یک مثال واقعی، استودیوهای ABC و روزان بار را در نظر بگیرید. این یک مثال عالی است. مردم سوابق روزان را می‌دانستند و تعصبات او را می‌دانستند، اما می‌خواستند یک سریال موفق داشته باشند.
  • آن‌ها او را استخدام کردند و می‌پرسید که آیا اگر کمی آگاه‌تر و آگاه‌تر از تأثیر بالقوه بودند، تأثیر اجتناب‌ناپذیر کشف اینکه روزان می‌تواند حرفش را بزند و نظرش را به تعصب‌آمیزترین شکل بیان کند، شاید آنها این کار را نمی‌کردند. آن سرمایه گذاری را انجام داده اند.