۳۴۳ آرامش را با ۳۶۵ روز شادی بیابید. ژاکلین پیرتل


۳۰ جولای ۲۰۱۸

ژاکلین پیرتل کتاب شادی را نوشت. در واقع، او به صدها مشتری کمک کرده است تا در فرکانس “بالا برای زندگی” قرار گیرند تا بتوانند در هر کجا و در هر زمان خوشحال شوند. کتاب او در مورد شادی ۳۶۵ روز شادی نام دارد و تحقیقات گسترده او در مورد این موضوع تأیید می کند که اگر در زندگی خود شادی داشته باشید، سلامتی شما به اوج می رسد، فراوانی را تجربه خواهید کرد و زندگی شما به مکان مثبت تری تغییر خواهد کرد. پیشینه ژاکلین در سلامت، تندرستی، پزشکی جامع، انرژی درمانی، قانون جذب و شادی است. او دارای مدرک بین المللی سلامتی است و گواهینامه بین المللی به عنوان استاد ریکی دارد. او همچنین بنیانگذار FreakyHealer.com است

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی بر احساسات من تأثیر می گذارد به طوری که من زندانی هیچ احساسی نیستم.
  • حواس پرتی بگذار بگویم باشه. الان حالم خوب نیست، چه کار کنم. بنابراین من را به عنوان یک پرنده آزاد می کند.

افکار در مورد تنفس

  • نفس کشیدن یکی از شفابخش ترین ابزارهایی است که فکر می کنم وجود دارد. و همچنین آگاه شدن از این که هر نفسی که می کشی زندگی توست، درست است؟
  • شما فکر می کنید زندگی شما در حال بیدار شدن در صبح، رفتن به سر کار است. در واقع نفس می کشد، درست است؟ بنابراین من روی تنفسم تمرکز زیادی دارم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من بسیار مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، زیرا من یک دختر سر قرمز بودم و در اروپا بزرگ می شدم، جایی که موهای قرمز هنوز به نوعی با جادوگری و این چیزها مرتبط بود. بنابراین من زیاد مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و دوستان خیلی کمی داشتم و خیلی تنها بودم.
  • اگر ذهن آگاهی وجود داشت [and we’d had the idea that] همه ما به هم متصل هستیم و صدمه و آسیبی که آنها ایجاد کردند و اینکه آنها در واقع خودشان را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادند، زیرا هرگز بعد از آن احساس خوبی به شما نمی دهد.
  • شما این انرژی را در تک تک سلول های خود حمل می کنید. ذهن آگاهی همه چیز را برای من زیباتر می کرد. برای من، به خاطر داستانم، به خاطر سفرم و با همه فراز و نشیب ها، و موقعیت های مختلف قلدری، مسائل مختلف سلامتی، من همانی هستم که هستم، با مادر بودنم، درست است؟
  • و داشتن نوجوانان و رفتن به مدرسه و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. با همه اینها با هم، این سفر من بود و باعث شد که امروز هستم. به همین دلیل است که این کتاب وجود دارد، برای مثال، درست است؟ به همین دلیل من کاری را که انجام می دهم انجام می دهم.

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus