۳۴۷ Muse Brain-sensing Headband, Chris Aimone


۱۳ آگوست ۲۰۱۸

کریس ایمون یک مخترع، یک مهندس و یک رویا است. هدبند موز، حسگر مغز برای مدیتیشن، ساخته شرکتی به نام Interaxon است که او یکی از بنیانگذاران آن بود. شیوه های خلاقانه و طراحی کریس زمینه های بسیاری از جمله معماری، انرژی جایگزین، واقعیت افزوده، تصویربرداری، موسیقی و روباتیک را در بر می گیرد. کریس دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی و علوم کامپیوتر از دانشگاه تورنتو است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • می‌توانم بگویم که اکنون به دلیل آشنایی با تمرکز حواس، فرد بسیار شادتری هستم. من فکر می‌کنم این واقعاً از درک بهتر خودم و درک اینکه چگونه به گونه‌ای زندگی کنم که درگیری زیادی با خودم نداشته باشم، ناشی می‌شود.
 • [Mindfulness has given me] توانایی درک واقعی اینکه دیگران چگونه چیزها را تجربه می کنند. این باعث می شود جریان بسیار بدون اصطکاک در زندگی وجود داشته باشد. این احساس عالی است.

افکار در مورد تنفس

 • نفس جذاب است. من اخیراً بیشتر با کارهای تنفسی عمدی بازی کرده‌ام که در آن نفس ابزاری پرانرژی برای تأثیرگذاری بر سیستم عصبی شما است.
 • در تمرین تمرکز حواس من، تشخیص این که یک عملکرد خودکار در تنفس شما و یک جنبه آگاهانه از تنفس وجود دارد و به سادگی تماشای نفس شما واقعاً چندان آسان نیست.
 • یک سوراخ واقعاً شگفت‌انگیز خرگوش در آنجا وجود دارد فقط برای کشف اینکه سعی کنید به سادگی نفس را مشاهده کنید و روی آن تأثیر نگذارید. این یک ابزار بیوفیدبک زیبا است.
 • و بنابراین Muse یک ابزار بیوفیدبک است، اما در واقع، تمرین مدیتیشن مانند بیوفیدبک عمیق در محل کار است، زیرا ما از چیزهایی استفاده می کنیم که توجه خود را متمرکز کنیم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • همانطور که در ابتدا گفتم، تمرکز حواس برای من تماماً مربوط به آگاهی است و بخش بزرگی از آن خودآگاهی است. من فکر می‌کنم برای فردی که ممکن است یک قلدر باشد، مثلاً با افزایش خودآگاهی عمیق‌تر، واقعاً فرصتی فراهم می‌کند تا بفهمد چه اتفاقی می‌افتد و اقدامات شما چگونه دریافت می‌شود.
 • [Also]، این اعمال چیست و در تجربه عاطفی شما به چه چیزی مرتبط هستند. من فکر می کنم آگاهی از چیزی اولین قدم در تغییر است. اگر نمی توانید ببینید چه اتفاقی می افتد، هیچ علاقه ای به متفاوت بودن وجود نخواهد داشت.
 • دیدن آنچه اتفاق می افتد فرصتی برای علاقه مند شدن و ایجاد انگیزه برای انجام کارها به گونه ای متفاوت فراهم می کند. این به خودی خود به شما اجازه نمی دهد که لزوماً تغییر کنید، اما مطمئناً می تواند شما را از آنچه در حال رخ دادن است آگاه کند.
 • بنابراین من فکر می‌کنم که اولین قدم واقعاً مهم، گسترش آگاهی درونی است. شما در واقع می توانید ببینید که چه چیزی از نظر احساسی اتفاق می افتد و چگونه در عمل ظاهر می شود، حتی به صورت گذشته نگر.
 • بنابراین فکر می کنم انجام هر نوع تمرین درونی، خارج از زمینه ای که فقط با خودتان هستید، شاید به اندازه کافی ساده باشد.
 • به نظر می رسد چیزهایی که در مدیتیشن مطرح می شوند بهتر دریافت می شوند و می توانید آنها را واضح تر بشنوید. و بنابراین این اولین قدم واقعا عالی در این است که کسی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، هم یک آگاهی درونی و هم یک آگاهی بیرونی است که وارد بازی می شود.

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه

Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید