۳۴۸ استفاده از بدن ذهن برای شفا. نویسنده الیزابت میسنر


۱۶ آگوست ۲۰۱۸

الیزابت میسنر یک پزشک طبیعی سلامت و رهبر مدیتیشن است. او در استراحتگاه آبگرم دریاچه آستین در آستین، TX، و همچنین در خلوتگاه‌ها و کنفرانس‌های مختلف در سراسر جهان تدریس می‌کند. آخرین کتاب او، شفا در آشپزخانه آغاز می‌شود، داستان چگونگی همسرش، بنیانگذار BNI، دکتر. ایوان میسنر با استفاده از سرطان پروستات را درمان کرد رژیم غذایی، تغذیه و تغییر سبک زندگی. مدت کوتاهی پس از بهبودی، او همچنین به سرطان مبتلا شد و همه چیزهایی را که با همسرش آموخته بود و بیشتر به کار برد تا بدون جراحی یا پرتودرمانی به سلامت خود بازگردد. تمرکز بث بر روی بدن ذهن به بسیاری دیگر کمک می کند تا به سرعت و به طور طبیعی از شرایط مختلف بهبود یابند.

اطلاعات تماس

 • وب سایت: www.BethMisner.com
 • FB: https://www.facebook.com/bethmisner
 • گروه FB خصوصی: چیگونگ سلامت فراوان (برای پیوستن بخواهید)

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • اوه، ذهن آگاهی واقعاً به من این دیدگاه را داده است که احساس فقط یک احساس است. من را کنترل نمی کند و مجبور نیستم به آن عمل کنم.

افکار در مورد تنفس

 • اول از همه، من عاشق نفس کشیدن هستم. من طرفدار بزرگ نفس کشیدن هستم.
 • چه تاثیری بر ذهن من گذاشته است؟ سرعتم را کند می کند. فکر می کنم افکارم را کند می کند و وقتی نفسی برای تمرکز دارم، واقعا به من کمک می کند در زمان حال بمانم. این یک نشانه بزرگ برای من برای تمرکز حواس است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • من چند داستان در مورد قلدری دارم زیرا به این تجربه مربوط می شود. در مثال اول، من هنوز به اندازه کافی شایستگی ذهن آگاهی خود را نداشتم. تجربه بسیار پر استرسی بود. من در واقع واکنش بسیار شدیدی با آنکولوژیست که در همان ابتدا به سراغش رفتم داشتم.
 • او واقعاً مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و حتی ایوان هم باورش نمی‌شد که چگونه مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد و به من می‌گفت، می‌دانی، این همه ویتامین که مصرف می‌کنی چیست، ممکن است به خودت صدمه بزنی و می‌دانی، ما این کار را انجام می‌دهیم. و من از شما می خواهم این کار را انجام دهید تا بدانم چه نوع شیمی درمانی به شما بدهم. او برای من قلدر بود و من سؤال می‌پرسیدم و می‌خواستم اطلاعات بیشتری به دست بیاورم و می‌خواستم سرعتم را کم کنم و او، می‌دانی، فشار می‌آورد، هل می‌داد، هل می‌داد و من را قلدری می‌کرد.
 • و من به معنای واقعی کلمه دفتر او را ترک کردم و در شوک فرو رفتم. من احساس کردم، خوب، به معنای واقعی کلمه وارد شدن به شوک کمی متفاوت از واکنش در سیستم ایمنی بدن است. آدرنالین شما جاری است و شما می لرزید. این یک چیز بود، مثل اینکه من در حالت شوک بودم.
 • دفعه بعد که برای من اتفاق افتاد، تجربه کاملاً متفاوتی داشتم و این اتفاق آنلاین افتاد. من در یکی از گروه های فیس بوک که به طور طبیعی سرطان شفا می دهد، کار می کردم.
 • یک دکتر در آن گروه بود که واقعاً مرا به آتش کشید. داشتم تجربه ام را به اشتراک می گذاشتم. من به هیچ کس دیگری نگفتم این کاری است که شما باید انجام دهید. و او واقعاً مرا سرزنش کرد و من با ملایمت و با محبت و مهربانی از خود دفاع کردم و گفتم می‌دانی با کمال احترام، شایسته نیست که با من اینگونه صحبت کنی، می‌دانی.
 • و در نهایت اتفاقی که افتاد این بود که خانمی که گروه را راه اندازی کرد، او را از گروه منع کرد، زیرا او افراد دیگر را نیز آتش می زد. او وارد عمل شد تا به نوعی از ما در برابر حیاتی او محافظت کند، که بسیار بسیار خوب بود.
 • اما می توانم ببینم که واکنش با من بسیار متفاوت بود و شاید به این دلیل بود که چهره به چهره نبود و من قبلاً در مسیر بهبودی بودم.
 • همه آن پویایی‌ها متفاوت بودند، اما می‌توانم به این نکته اشاره کنم که هوشیار بودن واقعاً من را در تجربه‌ام داشت و دیدگاه و نظر او اصلاً من را ناراحت نکرد.

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. رازهای آرامش را با دانلود مدیتیشن از اینجا در www.MindfulnessMode.com/wavesofcontent باز کنید