۳۵۰ روحیه کارآفرینی خود را با کارشناس برندسازی آمینا آل تای تغذیه کنید


۲۳ آگوست ۲۰۱۸

آمینا آل تای متخصص برندسازی و بازاریابی در زمینه های تغذیه، تناسب اندام و ذهن آگاهی است. او معتقد است که تغذیه و داشتن نتیجه ای سالم به طور ذاتی با هم مرتبط هستند. آمینه پس از چندین سال فشار دادن محدودیت‌های فیزیکی خود برای رسیدن به موفقیت تجاری، فرسودگی شغلی را تجربه کرد و به دو بیماری خودایمنی و کلی آلرژی غذایی مبتلا شد. سالم بودن او از نظر جسمی و عاطفی به این معنی بود که کسب و کار او نیز می تواند رونق بگیرد. اکنون او آن را پرداخت می کند و به دیگران می آموزد که چگونه از همه راه های درست پر کنند: در تجارت و زندگی.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • [Mindfulness has] به شدت بر احساسات من تاثیر گذاشت فکر می کنم زندگی همیشه در حال فروکش است، درست است؟ و بنابراین بالا است، پایین است، بالا است و پایین است.
  • و من فکر می‌کنم اگر آماده نباشیم، اگر آموزش ندیم، اگر حواس‌مان نباشد، می‌توانیم با آن ترن هوایی همراه شویم تا وقتی زندگی بالا می‌رود، ما بالا می‌رویم، وقتی زندگی پایین می‌آید، پایین می‌رویم.
  • اما تمرکز حواس به من اجازه می‌دهد بدون سوار شدن به ترن هوایی شاهد اتفاقاتی که در زندگی‌ام می‌افتد، باشم و این فوق‌العاده است.

افکار در مورد تنفس

  • بنابراین هر زمان که من هر نوع سخنرانی یا ارائه ای انجام می دهم، علاوه بر تمرین مراقبه، حتماً تمرینات تنفسی اضافی نیز انجام می دهم. تحقیقات زیادی در مورد چگونگی کاهش اضطراب عملکرد و بازگرداندن خود به نفس همه چیز وجود دارد.
  • متوجه می‌شوید که تمام روز در حال جنگ یا فرار بوده‌اید و سعی کرده‌اید تاکسی بگیرید، در حال رفت‌وآمد، هر چه که هست، و سپس خود را به نفس خود باز می‌گردانید و این فقط همین لحظه سکون عمیق است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من در کودکی چاق بودم و در مدرسه به خاطر ران‌هایم به شدت مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتم و ای کاش در آن زمان می‌دانستم که این به من مربوط نمی‌شود.
  • ای کاش مدیتیشن کمک بزرگی به من می کرد زیرا به جای اینکه به این ایده ها بچسبم که به خاطر وزن و جثه و ظاهرم وحشتناک بودم، ای کاش می توانستم این احساسات، این افکار را تماشا کنم. گویی من یک رهگذر بودم.
  • [I wish I could have imagined I was] فقط روی پیاده رو نشسته و رفتن آنها را تماشا می کند. در عوض به آنها چسبیده بودم و معتقد بودم که این به من و هویت من مربوط می شود.
  • بنابراین، بله، ای کاش در مورد ذهن آگاهی و مراقبه می دانستم.

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus