۳۵۹ ترس را به سلامتی، ثروت و شادی تبدیل کنید. نویسنده Fearvana آکشای نانواتی


۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸

آکشی نانواتی یک کارآفرین، یک ورزشکار با عملکرد بالا و یک رهبر فکری جهانی است. او بر اعتیاد به مواد مخدر، اعتیاد به الکل و یک دوره افسردگی شدید غلبه کرد که او را تا مرز خودکشی کشاند. در یک لحظه گذرا، آکشی تصمیمی گرفت که زندگی خود را تغییر دهد و زندگی خود را زیر و رو کند. او از آن زمان تا کنون یک تجارت جهانی ایجاد کرده است، ماراتن های اولترا ماراتن را اجرا می کند، از کوه های هیمالیا صعود می کند، ۳۵۰ مایل را در دومین کشتی بزرگ یخی جهان اسکی می گذراند و به عنوان یک تفنگدار دریایی ایالات متحده در عراق می جنگد. او همچنین کتاب ترس را نوشت – کتابی که او آن را Fearvana نامید و آنقدر الهام بخش بود که خود دالایی لاما مقدمه آن را نوشت. آکشی اکنون در مأموریتی است که در تمام کشورهای جهان بدود تا آگاهی خود را از مفهوم Fearvana افزایش دهد. او قرار است در اکتبر امسال یک ماراتن ۱۱ روزه را در سراسر لیبریا بدود.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • اوه، ذهن آگاهی یک تغییر دهنده بازی بوده است. این به من این امکان را می دهد که در کنار احساساتم باشم و از آنها فراتر بروم.
 • یک داستان سریع در رابطه با گناه بازمانده است. وقتی از جنگ برگشتم با احساس گناه بازمانده دست و پنجه نرم کردم. من یک دوست را از دست دادم. من اجازه دادم که این احساس گناه از طریق الکل و همه این چیزهایی که مرا به مکان‌های تاریک سوق داد، به روش‌های تاریک من را درگیر کند.
 • احساس می‌کردم لیاقت این‌جا بودن را ندارم. من لیاقت زنده بودن را نداشتم اما اکنون گناه من یک متحد است. هنوزم حسش میکنم من یک عکس از دوستم دارم که روی دیوار نوشته است، این باید شما می بودید. تو این زندگی را به دست آوردی
 • بنابراین تمرکز حواس به من این امکان را داد که با آن احساس گناه کنار بیایم و با آن مشکلی نداشته باشم و آن را به سمت چیزی مفید هدایت کنم.

افکاری در مورد تنفس

 • می دانید، از طریق یوگا و دویدن، بسیار فعال تر می شوم، زیرا واقعاً بیشتر روی آن کار می کنم.
 • من همچنین اخیراً از دوستم در مورد روش تنفس ویم هوف، ویم هوف، مرد یخی یاد گرفتم. بنابراین شروع به فعال‌تر شدن کرده است.
 • قبل از آن واقعاً از طریق نفس عمیق و مدیتیشن بود، اما قطعاً چیزی است که اکنون روی آن کار می کنم. تقویتی برای بردن دویدن و زندگی من به سطح بعدی.
 • دوست تغذیه ام آنتونی، او با ویم هوف مطالعه کرده بود، بنابراین او کمی در مورد روش تنفس ویم هوف به من یاد داد و منظورم این است که در دومین تلاشم، فکر می کنم دو تا دو دقیقه و نیم نفسم را حبس کردم. من کسی نیستم که بتوانم این کار را انجام دهم. مثل اینکه برای برخی افراد ممکن است چیزی نباشد، اما برای من هرگز نتوانستم این کار را انجام دهم. مثل اینکه در آن خوب نبود.
 • اما فقط از طریق این تکنیک، از مدت زمانی که توانستم نفسم را در دومین تلاشم برای انجام آن حبس کنم، شگفت زده شدم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • این داستان یه جورایی افتضاحه من به آن افتخار نمی کنم. اما این یک بچه در سنگاپور بود، او این بچه هندی کوچک بود و من در زمین بازی خیلی او را مسخره می کردم. میدونی چیز جدی نبود
 • اما یک روز خیلی جدی شد. ما در کلاس بودیم و من اساساً رهبر این لباس بودم که در آن همه بچه های کلاس را جمع کردم. پسرها و دخترها، حتی دخترها که بلند شوند و اساساً به این بچه مشت بزنند.
 • بچه بیچاره آشکارا درمانده بود، منظورم این است که این کل کلاس است. با گریه کلاس را ترک کرد. من هنوز خیلی واضح آن را به یاد دارم.
 • همه کلاس به مشکل خوردند، اما آنها می دانستند که من رهبر این گروه کوچک قلدرها هستم. چند روزی از مدرسه محروم شدم.
 • نیازی به گفتن نیست که مامانم زیاد به من افتخار نمی کرد. من هم به آن افتخار نمی‌کردم، اما این یکی از مواردی بود که متمایز می‌شد، زیرا این یکی بسیار افتضاح بود که یک بچه را در معرض آن قرار دهیم.
 • بنابراین من سالها بعد در فیس بوک از این مرد عذرخواهی کردم. یادم می‌آید که او چیزی در این زمینه گفت، من یاد گرفتم که آن را رها کنم و در جای خوبی هستم، اما شما نیز باید اجازه دهید آن را رها کنم.
 • بنابراین گفتن این حرف از جانب او بسیار شیرین بود. خوشبختانه جای زخم ماندگاری باقی نگذاشت. و گفت تو هم باید رها کنی. بنابراین من اینطور بودم که از گفتن آن مرد متشکرم. خوشحالم که حالت خوبه

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus