۳۶۱ مسئولیت رفاه خود را به عهده بگیرید و پیشرفت کنید. اوا وناری


۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸

Eva Venari بنیانگذار موسسه The Elevete است و او در ماموریتی برای از بین بردن وضعیت موجود صنعت بیماری است. ایوا بیشتر دوران بزرگسالی خود را با رنج بردن از انواع شرایط و مبارزه برای سلامت عقل خود سپری کرد. او تصمیم گرفت که همه چیز را به دست خودمان بگیرد. آن زمان بود که همه چیز تغییر کرد و بدن او از دشمنی به بهترین و فداکارترین متحد و شریک او تبدیل شد. ایوا اکنون به سراسر جهان می آموزد که چگونه افراد حساس می توانند مسئولیت رفاه خود را بر عهده بگیرند و در زندگی خود پیشرفت کنند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من بیشتر با آنها در ارتباط هستم [my emotions]، و کمتر از آنها می ترسم و دوست دارم که احساسات ما تحت کنترل باشد ما من و افکارم می توانیم از هر چیزی عقب نشینی کنیم و از خودم نترسیم احساسات.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن مشکل بزرگی است، زیرا اگر حواسم به نفس‌هایم نباشد و متوجه نفس‌های کم‌عمق آن‌ها شوم، به‌طور خودکار این تسلط همدردی را آغاز می‌کند و فکر می‌کنم بدنم به این حالت وحشت می‌رود تا بتوانم نفس کشیدن را به خاطر بسپارم.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: اسرار حالت گمشده دعا: قدرت پنهان زیبایی، برکت، حکمت و آسیب اثر گرگ برادن
  • برنامه: بدن خود را آب دهید (این برنامه به شما یادآوری می کند که آب بنوشید)

داستان قلدری

  • من چهار سال ازدواج کردم. خیلی وقت بود، اما با کسی ازدواج کردم که قلدر محسوب می شد. این جسمی نبود، آن آزار عاطفی و ذهنی بود که من به سادگی ابزاری را در جعبه ذهن آگاهی خود نداشتم تا بفهمم چگونه با آن برخورد کنم.
  • من فقط فکر کردم که آدم خوبی هستم و همه باید با من مهربان باشند. و این شخص، می دانید، او تصمیم گرفت که از این کار سوء استفاده کند و من آرزو می کردم که در ذهنم بیشتر به این عدم انسجام بین مغز و قلب توجه می کردم، زیرا می دانستم که راه رفتن در راهرو را که احتمالاً نباید انجام می دادم. این کار را انجام دهد
  • و من این کار را به هر حال انجام دادم زیرا دعوت نامه ها بیرون بود. مردم آنجا نشسته بودند و من فکر می کردم، خدای من، این چقدر شرم آور است؟ من ۲۰ ساله بودم. جوان بودم. تجربه ای که الان دارم را نداشتم.
  • من با چیزهایی که تحمل می کنم برای اینکه از پس آن بر بیایم تحمل نمی کنم.
  • پس در گذشته، می دانید، اگر از اشتباهات خود درس نگیریم، نمی دانم چه فایده ای دارند. بنابراین آنها را جوان کنید، حدس می زنم.
  • خیلی خوب بود که بتوانیم آن موقعیت را بهتر مدیریت کنیم و بیشتر حواسمان جمع باشد.

هدیه رایگان

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن بیش از حد خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند تا بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. با افزایش تمرکز بیشتر به دست آورید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release