۳۶۵ زندگی سبز با لیز راتلج SustainableThree


۱۱ اکتبر ۲۰۱۸

لیز راتلج، بنیانگذار SustainableThree، عمیقاً به محیط زیست علاقه دارد. لیز از ده سالگی به شکلی ذهن آگاهی را تمرین می کرد و اکنون در مدارس منطقه دنور به تدریس ذهن آگاهی می پردازد. او همچنین در حال اخذ گواهینامه مدرسه ذهنی خود است. لیز همچنین نحوه کمپوست کردن، باغبانی، بازیافت و شرکت در سایر فعالیت های پایداری را آموزش می دهد. او یک وبلاگ نویس است و از سال ۲۰۱۴ این وبلاگ را در supportablethree.com نوشته است. علاوه بر این، لیز یک نویسنده مستقل است و در رمان ها، سرمقاله ها و وبلاگ های دیگر مشغول است. او عاشق باغبانی و مسافرت و همچنین همسر و مادر سه فرزند است. او مشتاق تمرکز بر سه حوزه است. خود، جامعه و سیاره شما

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • معلم یوگا من، تینا پورتر

تاثیر بر احساسات

  • شاید بتوانم در یک لحظه از احساسم آگاه باشم و در صورت نیاز مسیر را درست کنم.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس برای تمرین ذهن آگاهی من بسیار مهم است. من به معنای واقعی کلمه یک برچسب در پشت ماشینم دارم که می گوید نفس بکش، زیرا فکر می کنم به معنای واقعی کلمه همان جایی است که همه چیز در نفس است.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: هر جا که می روی، آنجا هستی: مدیتیشن ذهن آگاهی در زندگی روزمره اثر جان کابات زین
  • برنامه: Headspace / Insight Timer

داستان قلدری

  • من در نوجوانی لحظاتی را داشته ام که مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. من آکنه وحشتناکی داشتم و به او می گفتند صورت پیتزا و این جالب نبود. اما من در واقع یک مثال بسیار جدید دارم که ممکن است برای شنوندگان شما مرتبط باشد.
  • من اخیراً یک پست در رسانه های اجتماعی منتشر کردم که فکر می کردم مفید هستم و در واقع بعد از اینکه نظری بسیار مثبت گذاشتم در بخش نظرات به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و فقط یک جورهایی تمام روز با آن نشستم و به جای فقط با واکنش به واکنش های منفی که از پستم دریافت کردم یا کامنت اصلی خود را حذف کردم، فقط اجازه دادم و کمی فکر کردم و با چند نفر از دوستان صحبت کردم و در پایان یکی از افرادی که در آن تاپیک ارتباطی بود پرسید. من به صورت خصوصی، این در فیس بوک است. اگر می توانستیم صحبت کنیم
  • و من به او گفتم، می‌دانی، خوشحالم که تلفنی صحبت می‌کنم، اما این پیامک‌های رفت و برگشتی واقعاً آنطور که من احساس می‌کنم شنیده نمی‌شود. احساس می کنم کاملاً سوءتفاهم شده بودم و او گفت کاملاً متوجه شدم. بنابراین، ما دیشب در واقع یک مکالمه تلفنی داشتیم، و انجام این مکالمه آسان نبود، زیرا او مجبور بود چیزهایی را به من بگوید که شنیدن آنها سخت بود، اما من بسیار خوشحال بودم که انجام دادم، زیرا گفتگویی را باز کرد که شاید اگر من کامنت های من را پاک کرده بود و می گفت، خدای من، این مردم آنقدر متنفر هستند، من بیرون هستم، که هرگز اتفاق نمی افتاد.
  • بنابراین فضایی برای شفا ایجاد شده است و او با من در فیس بوک دوست شده است و در واقع قرار است کتابی برای من بفرستد تا به من کمک کند تا بفهمم. در مورد نژاد بود. من فکر می کنم یک موضوع بسیار بسیار اشتباه درک شده است. و او به من آموزش داد که چگونه یک پاسخ آگاهانه را پست کنم و من آن را پست کردم و سپس به رختخواب رفتم.
  • اما برای من باورنکردنی است که حتی به عنوان یک زن ۴۷ ساله، حتی با تمام کارهایی که انجام می‌دهم، مجبور هستم با قلدری مقابله کنم تا بتوانم تأثیر خوبی در جهان داشته باشم و سعی کنم تأثیر مثبتی در جهان داشته باشم.

آرام باشید و نفس بکشید

به من بپیوندید، بروس لنگفورد، در نشست آرامش و نفس کشیدن. این اجلاس رایگان که توسط پومپ استراتر ویدال میزبانی می‌شود، دارای ۲۲ مهمان است که تکنیک‌های ساده‌ای را برای یافتن آرامش، وضوح و تمرکز به شما ارائه می‌دهند.
به اینجا بپیوندید: www.MindfulnessMode.com/rab2018