۳۶۶ تسلط رهبری; ریچارد تروینو دوم، بنیانگذار Elevation Consulting


۱۵ اکتبر ۲۰۱۸

ریچارد تروینو II یک مشاور، سخنران و نویسنده با تخصص در زمینه بهره وری و رهبری است. تسلط او در رهبری موضوعات فرهنگ شرکت، حل تعارض و ارتباطات، همه جنبه های مهم رهبری را پوشش می دهد. ریچارد شرکت مشاوره Elevation را راه اندازی کرد تا به شرکت ها کمک کند تا افراد خود را رشد دهند و سود نهایی خود را افزایش دهند. نوشته های او در Entrepreneur، Addicted 2 Success، AskMen و Thrive Global منتشر شده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • من فکر می کنم همه چیز است، زیرا وقتی هوشیار هستید، در جایی که هستید، حواس تان به آن چیزی است که در حال رخ دادن است. می فهمی؟ همانطور که چند وقت پیش گفتم، شما می فهمید که فردا همه چیز می تواند از بین برود. زندگی شما ممکن است از بین برود. زندگی بسیار شکننده است. همسرم تقریباً پنج سال پیش فوت کرد. ما بچه مان را از دست دادیم. چهار ماهه باردار بود. ما سه ماه در بیمارستان زندگی کردیم. لمس بود و برو. ما تقریباً او را از دست دادیم. او تزریق خون زیادی داشت.
 • زندگی بسیار شکننده است. بنابراین برای من، فکر می‌کنم حواسم به جایی که هستی باشد و درک کنم که زندگی یک هدیه است و لحظه‌ای اینجاست و لحظه‌ای دیگر می‌رود. من فکر می کنم همه چیز همین است.
 • برای من این آزادی است زیرا به من این فرصت را می دهد که بگویم من خودم خواهم بود، می خواهم آزادانه خودم را بیان کنم و به شما نشان دهم که هستم و در حال حاضر در کجا هستم زیرا ممکن است هرگز دیگری به دست نیاورم. فرصت

افکار در مورد تنفس

 • خوب، این خنده دار است زیرا من یک برنامه جدید در تلفن خود دارم. من یک ساعت سیب دارم و همسرم این ساعت را برای من برای روز پدر گرفت. و بنابراین در واقع یک برنامه در آنجا وجود دارد که به معنای واقعی کلمه دو بار در روز مرا متوقف می کند و این یک تمرین تنفسی است. اولش فکر کردم احمقانه بود مثل اینکه شوخی هم نمی کنم. من در ابتدا فکر کردم احمقانه است، اما همانطور که این کار را انجام دادم، بروس، همین الان به شما می گویم، مرد، چیزی در آن وجود دارد. این به معنای واقعی کلمه شما را مجبور می کند متوقف شوید و فعالیت تنفسی را انجام دهید و وقتی این کار را انجام می دهید، من انگار، خدای من، خیلی آرام تر هستم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • در اواخر کارم در این شرکت، و نامش را درست ذکر نمی‌کنم، زیرا سبک من نیست. اما من به معنای واقعی کلمه بهترین کاری را که تا به حال انجام داده بودم انجام می دادم.
 • تیم من در واقع تیم شماره یک منطقه ما و یکی از بهترین تیم های منطقه بود. ما کار شگفت انگیزی انجام می دادیم. من یکی از پردرآمدترین کارمندان بودم. من بیشتر از مدیرم درآمد داشتم. من یکی از پردرآمدترین کارمندان بودم. کارکنان من از پردرآمدترین ماموران منطقه بودند. ما فوق العاده عمل می کردیم
 • در اطراف ما، در منطقه ما، تیم ها از هم می پاشیدند. این فقط هرج و مرج مطلق بود. و من سعی می‌کنم افرادی را مانند برخی از عواملی که به کمک نیاز دارند، بیاورم و سعی کنم آنها را زیر بال تیممان بگذارم و به آنها کمک کنم تا مطمئن شوند که ما به آنها فرصت مبارزه داده‌ایم.
 • با این حال، یک مدیر ارشد، یک معاون رئیس‌جمهور منطقه‌ای بود که فقط زشت‌ترین قلب را داشت و فقط می‌خواست تغییرات بدی ایجاد کند و سعی کند، می‌دانی، عضله‌اش را روی مردم خم کند و می‌دانی، من فقط به خودم چسبیدم و من به معنای واقعی کلمه تیم ما را در گوشه ای قرار دادم و من با همه روبرو شدم و در گوشه ای قرار گرفتم و گفتم، شما اینگونه نگاه کنید. ما اینجا تمرکز می کنیم. حواست به من باشه. چشم خود را روی هیچ یک از موارد منفی نگذارید. فقط اینجا را نگاه کن، من به شما کمک خواهم کرد. ما از آن عبور خواهیم کرد و در میانه همه چیز شکوفا خواهیم شد.
 • خوب، در آن زمان معاون رئیس جمهور منطقه شروع به قلدری کرد. این چیزی بود که واقعاً اتفاق می افتاد. برخی از مردم فکر می کنند، اوه، این یک سبک مدیریتی است.
 • این یک سبک مدیریتی نیست، قلدری مردم است. آزار و اذیت مردم واقعاً همان چیزی است که به آن منتهی شد. او قلدری می کرد. اقتدار خود را روی مردم نشان می دهد و نیازی به انجام این کار نداشت. و سپس، به خصوص افرادی که در واقع افراد ملایمی بودند، افراد بسیار محجوبی که با هر چیزی همراه می شدند.
 • او به این نکته اشاره کرد که فقط عضلات خود را منعطف کند و نمونه ای از آنها را برای دیگران بسازد. و هرگز نیازی به این کار نبود. در نهایت من شرکت را ترک کردم.

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus