۳۶۷ حرکت در حرکت آگاهانه با دینا سیگر


۱۸ اکتبر ۲۰۱۸

Diena Seeger بنیانگذار iBalans است، شرکتی که محصولات آموزشی محرک حسی را برای تناسب اندام ذهن و بدن و توانبخشی توسعه می دهد. محصول افتتاحیه این شرکت، WAV® از اصول علم عصبی-عضلانی استفاده می کند تا به درمانگران، مربیان و مصرف کنندگان کمک کند تا ارتباط بدن مغز را برای حرکت سالم تر تقویت کنند. او همچنین به دانش‌آموزان در سنین مختلف راهنمایی کارآفرینی می‌کند و در هیئت نجات حیوانات مزرعه خنده‌دار خدمت می‌کند.
دستاوردهای اولیه شغلی او شامل اجرای یک تغییر فرآیند تحول‌آفرین برای صنعت هواپیمایی، راه‌اندازی یک برنامه کاربردی تلفن همراه برای اولین بار در صنعت، و رهبری یک شرکت فناوری مراقبت‌های بهداشتی است که «نسخه‌های» تغذیه‌ای را برای پیشگیری از بیماری و افزایش رفاه ایجاد کرده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی بسیار مفید بوده است به این معنا که من احساساتم را زیاد به سطح نمی‌آورم و به من کمک می‌کند تا کمی بیشتر آنها را مطرح کنم و آنها را به اشتراک بگذارم و آگاه باشم و از آن برای زمان‌های بعدی استفاده کنم. بنابراین فکر می کنم در این راه واقعا مفید است.

افکار در مورد تنفس

  • نفس کشیدن بسیار عالی است زیرا تنفس در واقع بخشی از تمرین بدن مغز و کل فلسفه اصلی ما برای ثبات است. بنابراین این ثبات مرکزی برای حرکت شما است، اما همچنین ثبات اصلی برای خودتان است. بنابراین پاکسازی و رساندن اکسیژن به مغز و بدن شما.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من می دانم که شما کارهای بسیار خوبی برای کودکان انجام می دهید، بنابراین سعی کردم به یک تجربه کودکی فکر کنم. چیزی که به ذهنم رسید این بود.
  • وقتی من مدرسه بودم دختری بود و متأسفانه در آن دختر فیلم کلیشه ای که واقعاً بار بسیاری از چیزهای ناخوشایند بود. در نگاهی به گذشته، من حدس می‌زنم که زندگی خانگی او نیز احتمالاً چندان خوب نبوده است. مثل همه چیزهایی که در کودکی واقعاً نمی‌فهمید.
  • شما آن را در سنین بالاتر دریافت می کنید، اما هیچ ایده ای ندارید. و من او را قلدری نکردم اما کمکی نکردم که مورد آزار و اذیت قرار نگیرد. بنابراین من فکر می کنم که در حالی که داستان او و آنچه برای او اتفاق افتاده در مقایسه با او رنگ پریده است، من چنین چیزی ندارم.
  • کاری که انجام داد این بود که به من کمک کرد بفهمم که قلدری فقط یک چیز نیست. این بر همه افرادی که در اطراف شما هستند و بخشی از آن موقعیت قلدری هستند نیز تأثیر می گذارد.
  • و فکر می کنم اگر می توانستم داشته باشم؛ نمی‌دانم این فقط بلوغ، تمرکز حواس، ترکیبی از این دو چیز با هم است که به من این امکان را می‌دهد تا واقعاً به آن چیزی که به طور شهودی در اعماق درونم احساس می‌کردم، اما اجازه ندادم بیرون بیاید و شما تقریباً شبیه آن هستید، استفاده کنم. اوه، خدا را شکر که من نیستم، اما واقعاً به این دلیل است که احساس عمیق تری وجود دارد.
  • شما فکر می کنید که واقعاً وحشتناک است، اما آن را بیان نمی کنید یا کاری در مورد آن انجام نمی دهید. بنابراین فکر می‌کنم اگر در آن مرحله ذهن‌آگاهی یا توانایی بیشتری داشتم، می‌توانستم آن را در یک اقدام واقعی که می‌توانستم بخشی از یک راه‌حل باشم، نشان دهم.
  • من بخشی از یک مشکل نبودم، اما به این دلیل بودم که بخشی از یک راه حل نبودم و اگر شما بخشی از یک راه حل نیستید، باز هم بخشی از یک مشکل هستید. بنابراین من به قلدری به این روش فکر می‌کنم و فکر می‌کنم واقعا مهم است که نه تنها شخص را وارد قلدری کنیم، بلکه تمام افرادی که در اطراف او هستند نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرند، زیرا این روش قوی‌تری برای مقابله با آن خواهد بود.

هدیه رایگان

مدیتیشن هدایت‌شده با نام تجاری جدید «طبیعی خواب» توسط بروس لنگفورد را دریافت کنید. یک خواب عمیق و آسان برای شماست تا از آن لذت ببرید. طبیعی بخوابید و راحت بخوابید. با صدایی آرام و ملایم به خواب بروید. راحت و بدون تلاش استراحت کنید.
اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/Sleep