۳۶۸ نوشته ناپلئون هیل در کتاب Truthful Living نوشته نویسنده، جفری گیتومر


۲۲ اکتبر ۲۰۱۸

جفری گیتومر نویسنده، سخنران حرفه ای و مربی کسب و کار است که در سطح بین المللی درباره فروش، وفاداری مشتری و توسعه شخصی می نویسد و سخنرانی می کند. او سیزده کتاب در زمینه فروش نوشته است، از جمله کتاب برنده جایزه «کتاب قرمز کوچک فروش» که بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. او بیش از بیست سال است که یک سخنران برجسته برای بزرگترین شرکت های جهان بوده است. جفری همچنین میزبان پادکست Sell or Die است. جفری با همکاری با بنیاد ناپلئون هیل، به تازگی کتاب جدید و هیجان انگیزی به نام زندگی واقعی: اولین نوشته های ناپلئون هیل منتشر کرده است. این کتاب برای اولین بار، یادداشت‌ها، نامه‌ها و سخنرانی‌های اصلی ناپلئون هیل را که مدت‌هاست گم‌شده است، در دسترس عموم قرار می‌دهد – که اکنون برای خواننده مدرن جمع‌آوری، ویرایش و حاشیه‌نویسی شده است.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • ارل نایتینگل (همچنین ناپلئون هیل)

تاثیر بر احساسات

 • پس از چند طلاق، داشتن فرزند، نوه، باید روی موفقیت و امنیت و خوشبختی آنها و رفاه و سلامت آنها تمرکز کنید.
 • هر کسی در زندگی مسائل خود را دارد و من سعی می کنم به آنچه که همه برای من به عنوان پدر یا پدربزرگ نیاز دارند توجه کنم، اما ابتدا مطمئن می شوم که خودم خوب هستم.
 • من نمیتونم بهترین بابای دنیا باشم مگر اینکه بهترین آدم دنیا بشم. و شما می توانید پدر را با هر چیز دیگری که می خواهید جایگزین کنید: راننده، معلم، نویسنده و هر چیز دیگری. با شما به عنوان یک فرد بزرگ شروع می شود.

افکار در مورد تنفس

 • فکر می کنم زمانی که مدیتیشن می کردم خیلی بهتر نفس می کشیدم. مدیتیشن یکی از کارهایی است که در آن عادت می‌کنید و سپس عادت به آن را ترک می‌کنید. انجام دادن آسان، انجام ندادن آسان – جیم ران.
 • باید بهتر نفس بکشم تنها کاری که من یاد گرفته ام این است که به عنوان یک بلندگو نفس بکشم، بنابراین من به جای از گلویم از دیافراگم صحبت می کنم. من به خوبی از این روند آگاه هستم زیرا چندین عمل گلو انجام داده ام.
 • وراثت باعث ایجاد چند پولیپ در تارهای صوتی من شده است و بعد از برداشتن آنها به معنای واقعی کلمه به گفتار درمانی رفتم تا دوباره یاد بگیرم چگونه دیافراگم خود را با هوا پر کنم و سپس در حین صحبت کردنم آن را بیرون بیاورم و قبل از شروع دوباره صحبت کردن، آن نفس را بکشم. .
 • بنابراین، این یک عادت است. حدس می‌زنم که احتمالاً بیشتر از بسیاری از مردم روی نفس کشیدن تمرکز می‌کنم بدون اینکه واقعاً به آن فکر کنم.

منابع پیشنهادی

 • کتاب: پیامی به گارسیا نوشته البرت هابارد (دانلود رایگان) همچنین، هر چیزی که قبل از سال ۱۹۴۰ نوشته شده باشد. نویسندگان پیشنهادی عبارتند از اریسون سوئت ماردن، دیل کارنگی، ارل نایتینگل، البرت هابارد.
 • برنامه: Dragon Dictate برای مک

داستان قلدری

 • آره من واقعاً در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم زیرا یهودی هستم و بنابراین مردم تمایل دارند یهودیان را انتخاب کنند، نمی دانم چرا.
 • وقتی برای اولین بار به دبیرستان هادونفیلد، که فکر می‌کنم مدرسه مرکزی می‌گویند، رفتم، در زمین بازی بودم و یک بچه به سمت من آمد، بیل کمپبل. گفت: تازه واردی؟ گفتم آره هستم. شما گفتید، می دانید، ما واقعاً یهودیان را دوست نداریم.
 • و او مشتش را به سمت من و یک بچه دیگر خم کرد، رابی آلگر جلوی من آمد و این بچه را با یک مشت به زمین زد. و ما هنوز با هم دوستیم من و آلگر هنوز با هم دوست هستیم.
 • مردی که من را انتخاب کرد فقط در عرض یکی دو دهه مرد. من و راب آلگر صحبت می کنیم، پیامک می نویسیم، ایمیل می زنیم، می دانید که او در کلاس دبیرستان من بود، که اتفاقاً پنجاه و پنجمین دوره گردهمایی مجدد را پشت سر می گذارد، که بسیار جالب است.

هدیه رایگان

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن بیش از حد خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند تا بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. با افزایش تمرکز بیشتر به دست آورید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release