۳۶۹ بلوک های انرژی خود را حل کنید تا یک زندگی واقعی داشته باشید. دبی لین گریس


۲۵ اکتبر ۲۰۱۸

دبی لین گریس یک نویسنده، یک سخنران، یک کارگر انرژی و یک شهود است. او درک عمیقی از افراد بسیار حساس دارد. در طول سی سال گذشته، دبی از طریق برنامه ها و رویدادهای زنده خود بر زندگی صدها هزار دنبال کننده تأثیر گذاشته است. دبی به افراد بسیار حساس و همدلی در سرتاسر جهان نشان می‌دهد که چگونه بلوک‌های انرژی را که می‌توانند شما را از داشتن زندگی که واقعاً می‌خواهید باز دارند، از بین ببرید. این زندگی با هدف، اصالت، عشق، رفاه است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • خوب، من فکر می کنم بزرگترین چیز در مورد توجه آگاهی این است که شما اجازه می دهید. فکر می‌کنم وقتی مردم فوق‌العاده احساساتی می‌شوند، شروع به از دست دادن حس خود می‌کنند که هر انتخابی دارند.
 • می‌دانی، آن‌ها به قدری از تنش خارج می‌شوند و آنقدر از تعادل خارج می‌شوند که ذهنشان، آن فشار درونی، به آنها می‌گوید که شما یک بازنده هستید.
 • ذهن آگاهی خیلی به من کمک کرده است، به چیزی برمی گردد که من به همه می گویم، یعنی اگر می خواهید نظر خود را تغییر دهید، ابتدا آن را به صورت فیزیکی انجام می دهید زیرا وقتی ابتدا حالت فیزیکی خود را تغییر می دهید، کل وضعیت ذهنی شما تغییر می کند.
 • بنابراین توجه به حضور در بدن و سپس استفاده از آن تنفس و توجه به آن، بلافاصله وضعیت عاطفی شما را تغییر می دهد.

افکار در مورد تنفس

 • من هر روز با تنفس، گوش دادن به موسیقی در صبح مدیتیشن می کنم و بنابراین بسیار از آن آگاه هستم.
 • من همچنین می دانم که چگونه به چیزی واکنش نشان می دهم و سعی می کنم بسیار حواسم به لحظه ای باشد که هر سطحی از ناامیدی را احساس کنم، بلافاصله حاضر می شوم. من در مقابل ناامیدی حاضر نمی شوم، من به نفس خود حاضر می شوم و این فقط تمام آن ناامیدی را از بدنم خارج می کند.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • این یک نوع داستان زندگی من است. منظورم این است که وقتی بزرگ شدم خیلی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و خیلی اذیت شدم. و می‌دانید، من متوجه نشدم البته واقعاً تحقیقات یا علمی زیادی وجود نداشت که بفهمد معنای افزایش حساسیت چیست و اکنون آمار نشان می‌دهد که از هر پنج نفر یک نفر بسیار حساس است و با حساسیت‌های شدید متولد شده است. .
 • بنابراین نسبتاً رایج است، اما تحقیق فقط حدود ۲۰ سال سن دارد و من قطعاً بیش از ۲۰ سال سن دارم. بنابراین در بزرگ‌تر شدن اتفاقاتی که می‌افتد این است که چیزهای اطرافم را حس می‌کردم و به عنوان یک بچه کوچک حس می‌کردم، افرادی که احساس نمی‌کردند. امن اما من نمی توانستم بفهمم چرا
 • مثل اینکه آنها ممکن است دوستان خانواده باشند و ممکن است با من خوب باشند، درست است. اما می‌توانستم حس کنم چیزی خوب نیست و انجام دادم و باعث ناراحتی من می‌شود و احساساتی می‌شوم.
 • و بنابراین من با شنیدن دبی بزرگ شدم، می دانید، شما بیش از حد احساساتی هستید. نمی‌دانستم چگونه آنچه را که برایم می‌گذرد، بیان کنم.
 • و بزرگ‌ترین چالشی که با خودم می‌بینم، اما نمی‌دانستم چرا واقعاً برای کمک به افرادی که بسیار حساس هستند، احساس افتخار می‌کنم این است که وقتی بزرگ می‌شوی، وقتی حساسیت‌هایت بالا می‌رود، حواس‌ات همیشه روی ۱۰ است. مانند یک سوئیچ از یک به ۱۰. آنها همیشه آنجا هستند و چیزهایی را حس می کنند.
 • بنابراین، برخی از افراد نسبت به سر و صدا، برخی به چشیدن، لمس، برخی به بینایی حساسیت بیشتری دارند. بنابراین حساسیت‌های هر کسی کمی متفاوت است، سیم‌کشی متفاوتی دارد. اما اتفاقی که خواهد افتاد این است که می خواهید همه چیز را غرق کنید.
 • شما می خواهید همه چیز را دور نگه دارید زیرا به بدن شما آسیب می رساند و از نظر عاطفی به شما آسیب می رساند. بنابراین احساس خود را نسبت به خود از دست می دهید. و بنابراین وقتی مورد آزار و اذیت قرار می گیرید، اگر هیچ احساسی نسبت به خود نداشته باشید، به معنای واقعی کلمه به اعتماد به نفس شما ضربه می زند.
 • بسیاری از افرادی که برای اجرای برنامه های من می آیند، بسیار باهوش هستند و حتی ممکن است در یک زمینه از زندگی خود موفقیت ایجاد کنند. اما در درون آنها ویران شده اند. در درون، عزت نفس آن‌ها بسیار پایین است، بنابراین در روابطشان ظاهر می‌شود یا در موقعیت مالی‌شان نمایان می‌شود.
 • پس چگونه ذهن آگاهی می تواند کمک کند؟ خوب، فقط ابزار درک معنای آن است، زیرا زمانی که شما حواس‌تان به حال است و حال را دریافت می‌کنید، حال را به خودتان می‌دهید. شما از فضای خود آگاه می شوید. شما به قدرت درونی خود دسترسی پیدا می کنید زیرا بدون توجه، نمی توانید به قدرت داخلی خود دسترسی پیدا کنید. شما به شهود خود دسترسی پیدا می کنید و با وضوح می دانید که حقیقت است.
 • بنابراین اگر بتوانم آن را به بچه‌ای که بسیار حساس است یاد بدهم و به او احساس بهتری نسبت به خودش بدهم، می‌دانید، اول از همه، قلدرها فقط بچه‌هایی را انتخاب می‌کنند که می‌دانند اعتماد به نفس پایینی دارند، درست است؟ آنها به بچه هایی که احساس می کنند اعتماد به نفس دارند، قلدری نمی کنند. پس این همان جا تفاوت ایجاد می کرد.

هدیه رایگان

آیا می خواهید تمرکز، انگیزه و بهره وری کارمندان خود را بهبود ببخشید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود «۱۰ روش ساده و مؤثر برای افزایش ذهن آگاهی در محل کار اکنون»، یک PDF رایگان در MindfulnessMode.com/workplacep، یاد بگیرید.