۳۷۰ ذهن آگاهی در مراقبت از سلامت روان با روبی مابری


۲۹ اکتبر ۲۰۱۸

روبی مابری یک کارآفرین سریالی است. او مدیرعامل چندین مرکز بهداشت روان است و بیش از سی سال تجربه در مراقبت های بهداشتی دارد. رهبری روبی اجازه گسترش امکانات او را داده است که باعث شناخت همتایان او، مددکاران اجتماعی و آژانس افراد دارای معلولیت شده است. او همچنین بنیانگذار پوشاک ZoeFinity و یک مخترع است. او یکی از اعضای اتاق بازرگانی آمریکایی هائیتی بزرگ است و در اوقات فراغت خود با آسایشگاه و انجمن لوکمیا و لنفوما داوطلب می شود. هدف او ادامه دادن به نوشتن کتاب‌های بیشتر و بازپرداخت است، زیرا او معتقد است که شما یاد نگرفته‌اید چگونه زندگی کنید تا زمانی که نحوه انفاق را یاد نگیرید. اشتیاق او گسترش عشق و مثبت اندیشی است و مایل است به کمک و حمایت از جنبش های توانمندسازی زنان ادامه دهد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • تمرکز حواس در خط مقدم هر کاری است که انجام می دهم زیرا باید ذهنیت مثبتی داشته باشم تا بتوانم هر روز آن را پشت سر بگذارم. با نوع کسب و کاری که در آن هستم، احساسات من در همه جا وجود دارد و بنابراین سعی می کنم مثبت فکر کنم، سعی کنم با افراد مثبت معاشرت کنم، و این ذهن من را بالا نگه می دارد.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس برای ذهن آگاهی من بسیار ضروری است. وقتی مادرم از دنیا رفت، دچار حملات پانیک شدم. حس ترسناکی بود من به معنای واقعی کلمه نیاز به استفاده از کیسه کاغذی قهوه ای برای نفس کشیدن داشتم. این چقدر بد بود. نفس کشیدن اساساً به من در رفع اضطراب کمک می کند. نفس عمیقی در عمق شکمم می کشم و تا ده می شمارم و سپس از راه دهان بازدم را بیرون می دهم. که استرس و اضطراب من را از بین می برد. من سعی می کنم روی مثبت بودن و همه چیزهایی که به خاطر آنها سپاسگزارم تمرکز کنم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من مورد آزار و اذیت قرار نگرفته ام. نه در مدرسه و نه در بزرگسالی
  • فکر می کنم صادقانه بگویم، من خودم را اذیت کردم. من در آن روز خودگویی منفی داشتم. به خودم می‌گفتم که به اندازه‌ی کافی خوب نیستم، به اندازه‌ی کافی زیبا نیستم، و تمرکز حواس قطعاً بخشی از واژگان من یا در افکارم نبود.
  • در مدرسه راهنمایی، برادر بزرگتر من که با هیدروسفلیس به دنیا آمد، این آب روی مغز است. یکی از همکلاسی ها در حال چیدن او بود و من و خواهرم با این همکلاسی درگیری فیزیکی پیدا کردیم.
  • در آن زمان می دانستم که درست نیست. شاید اگر در همان روز از ذهن آگاهی استفاده می کردم، ذهنم را آرام می کردم و می فهمیدم که به جای مبارزه کردن، باید ارتباط برقرار کنم.

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. این مبلغ ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید