۳۷۱ فراوانی پول آگاهانه با مورگانا رائه


۱ نوامبر ۲۰۱۸

مورگانا رائه ده بار نویسنده پرفروش بین المللی شماره ۱ و پیشگام در توسعه شخصی برای بیش از ۲۳ سال است. او به طور گسترده ای به عنوان مربی پیشرو “رابطه با پول” در جهان شناخته می شود. طرفداران مورگانا او را “الهه پول” می نامند، زیرا داستان های مستند مشتریانی که در عرض چند ساعت پس از تغییر رابطه خود با پول، هزاران، ده ها هزار و حتی صدها هزار دلار به دست می آورند. مورگانا می نویسد، صحبت می کند و از تمایل به توانمندسازی کارآفرینان، مربیان، نویسندگان و هنرمندان ایده آل گرا برای تأثیرگذاری بزرگ در جهان و التیام شکاف بین قلب، روح و پول راهنمایی می کند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • فکر می‌کنم ذهن‌آگاهی برای من دلیل خوشحالی من است. ما نمی‌توانیم آنچه خارج از ما اتفاق می‌افتد را کنترل کنیم، اما قطعاً می‌توانیم تجربه خود را تغییر دهیم و چیزها را مفید کنیم و عشق و درک بیشتری به ارمغان بیاوریم و از همه چیز برای بهتر کردن زندگی خود و جهان استفاده کنیم.

افکار در مورد تنفس

 • سعی می کنم به ساحل بروم. من فکر می کنم طبیعت، از هر کجا که به آن دست یابید، واقعاً بسیار مهم است.
 • متوجه می شوم وقتی در طبیعت کنار آب یا زمین هستم، تنفسم کند می شود و همراه با امواج شروع به نفس کشیدن می کنم و این فقط مرا تغییر می دهد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • من در کلاس سوم منفورترین دختر مدرسه بودم. من از شهر در لس آنجلس و هالیوود به حومه شهر نقل مکان کردم. یکی بسیار متنوع بود و فرهنگ بسیار بسیار متفاوتی داشت. ما بزرگترها را به اسم کوچک صدا می زدیم. خیلی متفاوت بود و ناگهان من در این حومه شهر سفید نژاد با قوانین اجتماعی متفاوتی قرار گرفتم که نمی فهمیدم.
 • پس من دختری بودم که همه از آن متنفر بودند. در مدرسه هیچ دوستی نداشتم. یک دختر بود که بعد از مدرسه با او بازی می کردم، اما او بدجنس ترین دختر مدرسه بود. این یک زندگی بود که از آن زمان فقط بهتر شده است.
 • بنابراین من این جنبه از خودم را دارم که آن را دختر چاق درونم می‌نامم، زیرا در آن زمان چاق بودم، بنابراین مردم به من می‌گفتند چاق‌هایی مثل اینکه من حتی یک آدم هم نبودم.
 • خیلی غیرانسانی بود و من هنوز این جنبه از شخصیتم را دارم که وقتی احساس می کنم در یک موقعیت اجتماعی هستم، نه به اندازه کافی خوب، نه به اندازه کافی زیبا، نه به اندازه کافی محبوب است. مثل اینکه واقعاً مشکلی در من وجود دارد و من به این بخش از وجودم دختر چاق خیلی علاقه دارم، زیرا او بیش از هر بخش دیگری از من به عشق نیاز دارد.
 • و من فکر می کنم او دوست داشتنی ترین است، زیرا آن بخش از من که احساس می کند یک رانده زشت غیرقابل قبول است که لیاقت وجود را ندارد، می شناسد، درک می کند، دوست دارد و می خواهد برای دختر چاق درونی دیگران که احساس می کند رانده ناامن است امنیت ایجاد کند. که لیاقت وجود را ندارد
 • بنابراین توجه من این است که از آن تجربه استفاده کنم و به نوعی آن را از طریق خدمت به طلا تبدیل کنم، با آوردن عشق اول به آن قسمت از خودم و واقعاً و واقعاً عشق به مشارکت او. زمانی که مورد آزار و اذیت قرار می گیریم و احساس سوء استفاده می کنیم، وسوسه ای وجود دارد، به خصوص اگر همدل باشیم و خشم و عصبانیت را احساس کنیم.
 • بسیار وسوسه انگیز است که به افرادی که به ما حمله می کنند حمله کنیم یا حتی وسوسه انگیزتر از این که به خودمان حمله کنیم و به خودمان آسیب بزنیم و به سوء استفاده کنندگان بپیوندیم. وقتی می توانیم مکث کنیم و قسمت هایی از وجودمان را که بیشترین مشکل را با آنها داریم دوست داشته باشیم. شاید شما آن را خرابکار یا قلدر بنامید.
 • میدونی، من در مورد دختر چاقم صحبت کردم. هر کدام از آنها در تیم ما هستند. هر کدام از آنها خرد دارند و وقتی می توانیم واقعاً آن بخش از خود را در آغوش بگیریم و دوست داشته باشیم، قدرت فوق العاده ای به ما می دهد. این به ما قدرت فوق العاده همدلی می دهد.
 • وقتی دختر چاق درونی ام را دوست دارم، بخشی از خودم که احساس می کند منفور، زشت و تنها است و لیاقت وجود و تنهایی را ندارد، آنگاه می توانم بخشی از دیگران را ببینم و درک کنم و دوست داشته باشم که آن راه ها را احساس می کند و سپس به من جور می شود. یک قدرت فوق العاده برای التیام آن درد و تغییر پویایی. من مربی شدم.
 • واقعاً، واقعاً. بازیگری را کنار گذاشتم و مربی شدم چون به عنوان یک سرگرمی این کار را انجام می دادم و خودم را بیشتر دوست داشتم. من روابط را بیشتر دوست دارم. خوشحال بودم. پس راستش من مربی شدم. کاملاً به دلایل خودخواهانه، زیرا برای من راحت تر از کمک به دیگران خوشحال بودم.

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.