۳۷۵ از طرز فکر میسیونری تیم سی استار بیاموزید


۱۵ نوامبر ۲۰۱۸

تیم سی استار یک سخنران، نویسنده، پادکست و مبلغ ذهنی است. زمانی که تیم در سن ۵۴ سالگی یک شغل طولانی مدت را از دست داد، تیم به مدت ۲ سال دیگر کار نکرد. او همچنین افسرده نشد یا شروع به زیر سوال بردن ارزش خود در دنیا نکرد، عمدتاً به این دلیل که ارزش شخصی خود را بر اساس شغل خود قرار نداد. وقتی متوجه شد که چیزی را که «متخصصان» می‌گویند باید اتفاق بیفتد را تجربه نمی‌کند، متعجب شد که چرا. پاسخ در آموزه های اولیه ای که او از دوران کودکی با آنها آشنا شده بود پنهان بود. این مفاهیم به او کمک کرد تا دیدگاه متفاوتی از جهان و آنچه برایش اتفاق افتاده است به دست آورد. او امروز بینش خود را با پیروانش به اشتراک می گذارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این ترفندی است که ما دنبال آن هستیم. من فکر می کنم اگر بتوانید در موقعیتی قرار بگیرید که بتوانید دیدگاه شخص ثالثی را در مورد آنچه در زندگی شما می گذرد در نظر بگیرید و درک کنید که این فقط چیزی است که در حال وقوع است.
  • این خوب یا بد، لزوما درست یا غلط نیست، و شما می توانید به روشی شخصی از آن حذف شوید. سپس احساساتی که بخشی از آن خواهند بود تأثیر یکسانی ندارند. امواج به آن بلندی و فرورفتگی ها به آن پایین نیستند. دوره بین این دو طولانی تر است.
  • شما فقط یک مسیر بسیار پایدارتر در زندگی عاطفی خود دارید. و این به من کمک کرد تا از غم و اندوه زیاد، از دست دادن دوستان به دلیل سرطان و مواردی از این قبیل جلوگیری کنم.
  • اگر این ایده ها را در ذهنم نداشتم، چند حادثه وجود دارد که بسیار سخت تر می شد.

افکار در مورد تنفس

  • تنها چیزی که واقعاً به ذهن من می رسد این است که در مدیتیشن به کار می رود، این بخشی از آموزش سطح اول است که وقتی مدیتیشن هدایت شده ای دریافت می کنید که می خواهید گوش دهید.
  • وقتی آرام می شوید و ذهنتان شروع به سرگردانی می کند، به تنفس داخل و خارج خود توجه کنید. و به نفس خود توجه کنید. دلیلش این است که اگر واقعاً این کار را انجام می دهید، نمی توانید به چیز دیگری فکر کنید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • راستش را بخواهید، فکر نمی کنم [have any bullying stories]. من فکر می کنم فقط یک جورهایی زیر رادار بود. من آدم بزرگی نیستم من ورزشکار هستم
  • من در یک تیم بیسبال در دوران دبیرستان بودم، اما این یک جوک بود. دوست داشتم به تیم فوتبال بروم اما این کار را نکردم. ما بیرون رفتیم و دیدیم که آنها در ماه آگوست در شیکاگو با پدهای کامل کار می کنند و فکر کردم، آن را منتقل می کنم.
  • اما نکته قلدری این است که من هرگز واقعاً مورد آزار و اذیت قرار نگرفتم.

غلبه خود را رها کنید

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن غرق در خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. با افزایش تمرکز بیشتر به دست آورید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release