۳۷۷ میانبر برای بیداری با جاناتان رابینسون


۲۲ نوامبر ۲۰۱۸

جاناتان رابینسون نویسنده، روان درمانگر و مجری مشترک پادکست محبوب “کاوشگران آگاهی” است. تخصص او ارائه روش های ساده به مردم است که منجر به آرامش، عشق و آگاهی بیشتر می شود. او پرفروش ترین نویسنده ۱۲ کتاب است و مهمان مکرر اپرا و سی ان ان بوده است. مقالاتی درباره او در نیوزویک، یو اس ای تودی و مجله ریدرز دایجست منتشر شده است. جاناتان میزبان پادکست Awareness Explorers است. او همچنین در شرکت های Fortune 500 در مورد اینکه چگونه استرس کمتری داشته باشیم و در عین حال بیشتر به دست آوریم صحبت می کند.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • جاستین گلد، معلمی که ۲۵ سال با او زندگی کردم

تاثیر بر احساسات

 • تمرکز حواس باعث شده من از آنها خیلی کمتر ترسیده باشم، [my emotions]و به من اجازه داد که بیشتر از آنها لذت ببرم، نه اینکه آنها را چیزی برای گیر کردن ببینم زیرا دیگر در آنها گیر نمی کنم.
 • و به خودم اجازه بدهم که واقعاً آنها را احساس کنم و آنها را به عنوان یک دوست ببینم نه چیزی که باید از آن بترسم.

افکار در مورد تنفس

 • خوب، اگر من نفس نکشم، ذهن آگاهی وجود ندارد. درست مانند دانستن پیشینه آگاهی به عنوان راهی برای دستیابی به صلح.
 • نفس کشیدن چیز دیگری است که همیشه وجود دارد و مانند سنگی است که اگر به آن نیاز داشته باشید همیشه آنجا خواهد بود. این یک لنگر خوب به دنیای حضور است و خواه آگاه بودن یا آگاهی از تنفس خود باشد، این احساس بسیار خوبی است که بدانید همیشه چیزی وجود دارد که می توانید در آن آرامش داشته باشید.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • من در واقع یک داستان دارم همین یک ماه پیش اتفاق افتاد. من در واقع تمرکز حواس را در زندان آموزش می دهم. من داوطلب شدم و در یک زندان بودم، در اتاقی که شاید ۲۰ زندانی تندرو، عمدتا متجاوزان و قاتل بودند.
 • من چیزی گفتم که واقعاً باعث رنجش یکی از بچه ها شد و او از جایش بلند شد و شروع کرد به داد زدن سر من. خوب، می دانید، این صحنه زیبایی نیست. اونجا هیچ نگهبانی نیست
 • و تصمیم گرفتم از چند تکنیک استفاده کنم به این امید که او را آرام کنند و آسیب جدی نبینم.
 • پس من دو چیز گفتم. گفتم، متوجه شدم که شما واقعاً ناراحت هستید و واقعاً در بیان احساسات خود مهارت دارید و من واقعاً از واقعی بودن شما قدردانی می کنم. فقط می‌خواهم بدانی که در حال حاضر واقعاً احساس ترس می‌کنم و از فریادهای تو واقعاً می‌ترسم و می‌خواهم با تو ارتباط برقرار کنم، اما وقتی تو سر من فریاد می‌زنی نمی‌توانم این کار را انجام دهم.
 • بنابراین من اساساً می گویم که در این لحظه چه خبر است. یکی، قدردانی من از کاری که او انجام می دهد، آنچه را که او انجام می دهد و آنچه در من اتفاق می افتد متوجه شدم. و بسیار شگفت انگیز بود، اثر.
 • بلافاصله آرام شد. گفت خیلی باحاله ببخشید از حرف شما ناراحت شدم سپس او نشست و ما همه چیز را بررسی کردیم و در نهایت به ایجاد پیوند بسیار خوبی رسیدیم.
 • اما، می دانید، چیزی شبیه به آن می توانست زندگی من را نجات دهد، زیرا او حدوداً شش فوت و پنج اینچ و ۳۰۰ پوند وزن داشت.

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. این مبلغ ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید