۳۸۵ با استفاده از کد صوتی به بازی درونی خود مسلط شوید. جان مارشال رابرتز


۲۰ دسامبر ۲۰۱۸

جان مارشال رابرتز یک دانشمند رفتاری کاربردی، موسیقیدان و متخصص تحسین شده در زمینه رهبری رویایی است. جان از زمانی که در سال ۲۰۰۸ کتاب خود را با عنوان «الهام شعله ور: کتابچه راهنمای متقاعدسازی برای بینندگان» منتشر کرد، ذهن ها را برای اهداف خوب منفجر کرده است. در سال ۲۰۱۲ او کد صدا را شکست، معادله ای مخرب که قوانین طبیعی حاکم بر تفکر انسان را نشان می دهد. از آن زمان، او در چالش دستیابی به این کشف غوطه ور بوده است، در حالی که یک قبیله از بدعت گذاران را رهبری می کند تا جهان را از درون به بیرون تغییر دهند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من کمک کرد تا تصمیم بگیرم، آزادی بین محرک و پاسخ بیشتر داشته باشم.
  • با توجه به انرژی ای که در حال حاضر در زندگی ام دارم و مرزهایی که به آنها فشار می دهم، این به من کمک کرد که خوشحال نباشم. درست است، اما زندگی راهی برای آموزش این درس ها به ما دارد. به خاطر دهان انداختن کمی به سرم زدند.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس یعنی رها کردن و به خاطر سپردن. فکری داریم، فکر خوب یا بد، فرقی نمی‌کند، اغلب آنقدر درگیر محتوای فکر می‌شویم، متوجه نمی‌شویم که اگر آن فکر قلم بود، این چیزها را بیرون می‌کشیم. از آن قلم می توانم قلم را بگیرم، یا می توانم آن را شل کنم، در کف دستم نگه دارم، یا می توانم آن را بیندازم.
  • بنابراین این عضله که بتوانیم با قصد آگاهانه، افکار و تجربیات خود را بدون چسبیدن نگه داریم و فقط یک دقیقه آنها را رها کنیم، بسیار قدرتمند است. فکر می کنم نفس کشیدن این اجازه را می دهد.
  • برای من، بازدم راهی برای رها کردن چنگال بر محتوای تجربه ام است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • مطمئنم به روش هایی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم که در آن زمان نمی فهمیدم. من مطمئناً همیشه برای افراد ضعیف گیر کرده ام. من فهمیدم که ما کارهای زیادی را با انرژی انجام می دهیم که همیشه مسئول آن نیستیم.
  • من یک بار در یک شرکت طراحی کار داشتم و آن زن ویژگی سادیستی داشت و به مردم سر می زد. او می تواند یک روز خوب باشد و روز بعد نه. آن فرهنگ ترس بود. ممکن است کمی تاریک شود
  • دختران زیادی بودند که دور هم جمع می شدند و در طبقه پایین جلسات درمانی داشتند. من در این مورد با روشی آرام با او روبرو شدم. حمله نمی‌کردم، فقط می‌گفتم، گاهی اوقات شما برمی‌گردید و احساس می‌کنید یک قاتل زنجیره‌ای در اتاق است و این باعث می‌شود واقعا احساس ناامنی کنم.
  • نمی‌دانم ذهن‌آگاهی کمکی می‌کرد یا نه، زیرا فکر می‌کنم ذهن‌آگاه بودم. لحظه جالبی بود چون سرش سرسخت و سرد بود و بعد واقعا ساکت شد و گفت اشکالی ندارد که یک دقیقه گریه کنم؟ و بعد همه را در آغوش گرفتیم.
  • انگار آسیب پذیر بود. آنقدر کودک کوچک ضعیف و شکننده زیر آن ظلم وجود داشت، که اتفاقاً در مورد همه قلدرها صادق است، که تکان دهنده بود.

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید