۳۸۶ با سارا بریستو رشد می کنیم و با هوش می رویم


۲۴ دسامبر ۲۰۱۸

سارا بریستو بنیانگذار Growing Grounded است، یک تمرین سلامت و تندرستی که افراد و تیم‌ها را به ایجاد یک پایه قوی برای رشد حرفه‌ای و شخصی هدایت می‌کند. او در یوگا، ذهن آگاهی و مدیتیشن به عنوان یک روش زندگی تخصص دارد. سارا یک مربی سلامت و تندرستی دارای گواهینامه ملی، ۳۰۰ ساعت تجربه آموزش معلم یوگا دارد و دارای مدرک کارشناسی ارشد هنر در آموزش است. رویکرد خلاقانه سارا بر سلامتی کل بدن تأکید دارد و به مشتریان در هر سنی کمک می کند تا این را به عنوان یک روش زندگی انجام دهند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من فردی بسیار عاطفی هستم و این را پنهان نمی‌کنم و فکر می‌کنم اگر چیزی وجود داشته باشد، تمرکز حواس باعث شده است بفهمم که اشکالی ندارد. می دانید، هر چه بیشتر احساسات خود را در جیب خود فرو ببریم، این یک کار خنده دار است که ما به عنوان یک جامعه انجام می دهیم.
  • ما تمایل داریم چیزها را کنار بزنیم و به آنها نپردازیم و بعداً برمی گردند. اگر فقط بتوانیم با آنها شفاف باشیم، می توانیم در مورد آن صحبت کنیم، می توانیم آن گفتگوی دشوار را داشته باشیم، معمولاً در پایان بهتر است.

افکاری در مورد تنفس

  • فکر می‌کنم فراموش می‌کنیم چه حس خوبی دارد که فقط ریه‌هایمان را با نفس پر کنیم و به طور کامل بازدم کنیم. هر نفسی را که با هوشیاری و عمدی انجام می‌دهم به عنوان یک پاکسازی کوچک، با هوای تازه جدید و سپس دمیدن آن و باز کردن فضا برای چیزهای جدید، در نظر می‌گیرم.
  • من فکر می کنم این استعاره ای است از هر کاری که در زندگی انجام می دهیم. ما باید فضا را برای چیزهای جدید، فرصت های جدید، روابط جدید، و گاهی اوقات آسان است. به همین سادگی متعهد شدن به این است که بگویم، من با آن کار تمام می‌کنم. بازدم رهایش کن.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • اجازه دادن به بچه‌ها برای آگاهی بیشتر و گرفتن آن فضای کمی قبل از واکنش [is a good thing]. اگر کودکی بتواند قبل از واکنش یا قبل از اینکه چیزی بگوید، کمی نفس بکشد، فکر می‌کنم این خود درس بزرگی است.
  • من یک بار یک دختر کوچک داشتم. یک دانش آموز کلاس سومی که من با او کار می کردم و او بسیار شیرین بود و ما از همان ابتدا به هم متصل بودیم. او یک بار در حمام زمین فوتبال حبس شد. مادرش فهمید چه اتفاقی افتاده و او را بیرون آورد و حالش خوب بود. وقتی مامان در را باز کرد لبخند می زد و مامانش گفت اینجا چه کار کردی؟ و او گفت: اوه، دستم را دراز کردم و نفس ستاره دریایی را انجام دادم.
  • و بنابراین او همین‌جا نشسته بود و نفس می‌کشید و دست‌هایش را دنبال می‌کرد، چیزی که من خیلی زود به او یاد دادم. بنابراین اینجا او در حمام حبس شد و به جای اینکه چشمانش را بیرون بزند و وحشت زده شود، با نفس خود ارتباط برقرار کرد.
  • این یکی دیگر از آن داستان‌هایی است که هرگز فراموش نمی‌کنم که او در زمانی که بیشتر به آن نیاز داشت از تمرکز حواس استفاده کرد.

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus