۳۹۱ سرمایه گذار مستقر در شانگهای تمرکز حواس. دیوید چنگ


۱۰ ژانویه ۲۰۱۹

دیوید چنگ یک سرمایه گذار/کارآفرین مستقر در شانگهای است. او گروه AngelVest را تأسیس کرد که یکی از بزرگترین گروه های سرمایه گذاری فرشته در چین است و به ۱۶ شرکت کمک مالی کرده است. آنها بودجه اولیه اولیه را برای آوردن Hanson Robotics از ایالات متحده به هنگ کنگ فراهم کردند. دیوید توسعه‌دهنده محصول سابق هوندا R&D در ژاپن و ایالات متحده است. او در بیش از بیست شرکت در مراحل اولیه و رشد سرمایه گذاری کرده است. او یک بانکدار سرمایه‌گذاری سابق در شرکت‌های بوتیک و بزرگ آمریکا/چین است. او همچنین انتقال فناوری ریزپردازنده AMD به وزارت علوم و فناوری چین را رهبری کرد. دیوید دارای مدرک MBA از مدرسه بازرگانی هاروارد و مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه روچستر است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • فکر می‌کنم ذهن آگاهی احساسات من را کنترل کرده است. منظورم این است که زمان‌هایی وجود داشت که جوان‌تر بودم که می‌دانید، خشم شعله‌ور می‌شد و احساسات به نوعی بالا و پایین می‌رفتند.
  • اما من فکر می کنم که اگر بخواهم در موقعیتی یک قدم به عقب برگردم و به نوعی آن را از بین ببرم، خوب این رشد است. من معتقدم که این رشد شخصی من است.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • قلدری به یک موضوع داغ در دوران مدرن تبدیل شده است.
  • یکی از اصول کاراته جستجوی کمال شخصیت است. و در این بیانیه به خودی خود، از همه افرادی که آن هنر رزمی را تمرین می کنند خواسته می شود که به گونه ای رفتار کنند که به دیگران و خودتان احترام بگذارد. و این به معنای عدم قلدری است.
  • وقتی در ایالت نیویورک بزرگ می‌شدم، دهه‌ها پیش محیط بسیار متفاوتی بود و مردم قلدری را جدی نمی‌گرفتند.
  • و مطمئناً من دوره‌هایی از آن و حتی خودم را در دوران کودکی مشاهده کرده‌ام، من بیشتر در طرف ساکت بودم، در طرف خجالتی بودم و می‌دانید، برخی از افراد از آن سوء استفاده کردند. و در حالی که به نظرم آزاردهنده است. می‌توانستم راه‌های خودم را پیدا کنم تا فقط از آن اجتناب کنم یا علائق دیگری را پیدا کنم که من را درگیر خلق و خوی منفی یا افسردگی نمی‌کند.
  • اما فکر می‌کنم این یک مشکل بزرگ است، یا فکر می‌کنم مشکل بزرگی بود و فکر می‌کنم در جامعه امروزی، چون الان دو بچه برای خودم دارم، مطمئناً این چیزی است که در مدرسه و محیط آنها به آن توجه می‌کنم.
  • من فکر می کنم همه چیز در مورد تربیت، ارزش ها در خانه، آموزش و همچنین یافتن راه هایی است که شاید از طریق ذهن آگاهی یا آگاهی برای ارتقای جامعه، جامعه ما باشد.
  • برای درک این موضوع که همه ما به هم مرتبط هستیم و این نوع رفتار، چه در میان همسالان و چه در گروه اجتماعی شما، در میان فرزندانتان باشد. من معتقدم که این نوع رفتار قابل تغییر است.

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید