۳۹۲ با شریف رایت واقعیت خود را بسازید


۱۴ ژانویه ۲۰۱۹

شریفه هنرمندی با دیدگاهی بسیار منحصر به فرد است. وقتی از این سوال پرسیده شد “تو کی هستی؟” او پاسخ داد: من خدا هستم. و من نمی گویم که به این معنا که من خدای دینی هستم، چیزی که می گویم این است که من واقعاً چه کسی هستم فراتر از جنبه فیزیکی است، و توصیف آن موجود در کلمات دشوار است، زیرا توانایی آن روح یا آن روح آنقدر وسیع است که بی پایان است. شما موجودی نامتناهی هستید، و اگر موجودی نامتناهی هستید، راهی وجود ندارد که واقعاً در چند کلمه خلاصه کنید که واقعاً چه کسی هستید. توانایی رفتن به خواب، دیدن رویا، زندگی در بعد دیگر، بازگشت به این بعد و زندگی کردن در آن رویا، یا پیش بینی چیزها، دیدن آینده، تجارب خارج از بدن، چیزهای زیادی برای من وجود دارد. آنچه که من به عنوان یک انسان می توانم انجام دهم، واقعاً خلاصه کردن آن دشوار است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

 • نه یک شخص خاص، فقط طبیعت.

تاثیر بر احساسات

 • توانستم افکارم را حس کنم. میدونی، وقتی فکرم رو زیر نظر بگیرم، میگم باشه، میدونی چیه؟ من برای صدمه زدن به خودم یا آسیب رساندن به دیگران بیشتر از این پیش نمی روم زیرا می دانم که برای اینکه تکامل پیدا کنم بهتر خواهم شد، باید تسلیم شوم.
 • اما ببینید، شما باید به این چیزها علاقه داشته باشید. بنابراین من همیشه به آن علاقه داشتم. بنابراین، هر چه بیشتر به افکار خودم و کاری که در آن زمان انجام می‌دادم، توجه بیشتری می‌کردم، به من کمک کرد تا از آن خلاص شوم.
 • و می دانی، گاهی اوقات به کارهای خوبی که برای بسیاری از مردم انجام داده ام نگاه می کنم و عاشق خودم می شوم، می دانی که عاشق شده ام و این باعث می شود بیشتر حواسم باشد.
 • بنابراین در وسط بحث، گاهی اوقات می توانم متوقف شوم و به یک نفر بگویم، “هی، دوستت دارم” و مردم امروز از گفتن این کلمه می ترسند. میدونی، گفتن این کلمه مثل یک کابوس است. مردم خیلی از آن می ترسند.

افکاری در مورد تنفس

 • خوب، می دانید، مغز به اکسیژن نیاز دارد.
 • اکسیژن بخشی از اخلاق گیاهان است. و وقتی شما در اینها نفس می کشید، اوم، منظورم این است که ما دریافت می کنیم، وقتی در اکسیژنی که این گیاهان می دهند تنفس می کنید، این فقط یک چرخه نیست. این فقط چیزی نیست که اتفاق می افتد.
 • این هوایی که از این گیاهان تنفس می کنیم ارتباط است. شما اکسیژن را از گیاه دریافت کردید. شما دم می کنید و وقتی بازدم می کنید کربن است. آن کربن به کارخانه برمی گردد.
 • سپس گیاه اکنون می داند که برای درمان خود به چه چیزی نیاز دارید، اگر سرطان گرفتید یا اگر مشکل کبدی داشتید. بنابراین اکنون به نوبه خود، کاری که این گیاه انجام می دهد این است که برای بخش های خاصی از بیماری های ما شروع به رشد میوه ها و سبزیجات می کند. تصادفی نیست که این گیاه برای قسمت های خاصی از بدن ما میوه و سبزیجات تولید می کند. این تصادفی نیست، از کربنی است که ما بیرون می دهیم.
 • اکنون گیاه می داند زیرا اکسیژنی که گیاه راه اندازی کرده است در واقع وارد جریان خون شده است. خون اکسیژن را به مغز، ماهیچه ها می رساند. و این به بهبودی من کمک کرده است. قطعا. می‌دانید، پس وقتی بازدم را بیرون می‌دهیم، گیاه آن اطلاعات را دوباره وارد می‌کند.
 • مثل این است که اکسیژن توسط اکسیژنی که از طریق خون و کلیه شما عبور می کند، بدن شما را جذب کرده است.
 • سپس به گردو و برخی آجیل ها نگاه کنید، خواهید دید که برخی از آجیل ها شبیه مغز هستند، می دانید، و برخی از غذاها مانند قسمت های مختلف بدن ما هستند، اما این تصادفی نیست. این به این دلیل است که اکسیژنی که تنفس می کنیم، اتر، چیزهایی که با گیاهان به اشتراک می گذاریم و چیزهای دیگر، برای ما مهم است که نفس بکشیم. میدونی؟
 • بنابراین وقتی شیفو به ما گفت که از معده نفس بکشیم و دم، بازدم، و می‌دانی، برخورد با تای چی، خیلی به من کمک کرد.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • اوه بله. خوب، می دانید، من همیشه در جوانی دعوا می کردم، زیرا خیلی به من سر می زدند. و بنابراین من یاد گرفتم که چگونه گاهی اوقات خودم یک قلدر شوم.
 • من به شما می گویم، من داشتم به کسی قلدری می کردم و معلوم شد که آن فرد معلول است، می دانید، من دارم به کسی که در مورد آنها صحبت می کند، مسخره می کنم. و بعد وقتی دهانشان را باز کردند تا به من پاسخ دهند، متوجه شدم که آن فرد معلول است، آن شخص واقعا نمی تواند صحبت کند. و این به من صدمه زد.
 • خیلی به من صدمه زد چون ببین، آن شخص بی گناه بود. و زمانی که آن شخص رفت تا با من صحبت کند، وقتی که آنها برگشتند و با من صحبت کردند و صدایشان در داخل آنقدر فلج شد. من واقعاً متضرر شدم زیرا آنها نمی توانند از خود دفاع کنند.
 • این دختری بود که من تازه انتخابش می کردم، اما در جامعه امروزی او را زشت می دانستند، زیرا با مدل های متوسط ​​همخوانی ندارد و بنابراین، برای من زشت نیست، اما با معیارهای متوسط ​​که مردم معمولاً می گویند او زشت است. چون او شبیه بیانسه نیست یا شبیه هیچ مدل دیگری نیست.
 • بنابراین، باید به او می گفتم که دوستش دارم. او زیباست. من از او عذرخواهی کردم و بعد او مثل خودش به من انگشت شست داد، می دانید، خوب، ما باحالیم. او آن را پذیرفت. آره. و این باعث شد احساس خیلی بهتری داشته باشم. این کار من را راحت کرد، زیرا از آنجا دور شدم، اما، می‌دانی، نمی‌توانستم آنچه را که اتفاق افتاده، اتفاقی که افتاده است بپذیرم. پس مجبور شدم از او و همه چیز عذرخواهی کنم.

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید