۳۹۳ مؤسس انجمن سازندگان جنبش، ایجی موریشیتا


۱۷ ژانویه ۲۰۱۹

ایجی موریشیتا بنیانگذار جنبش سازندگان است که مأموریتش به ۱۰۰۰ رهبر در ۱۰ سال آینده قدرت می دهد تا جنبشی را آغاز کنند که بر زندگی میلیون ها نفر تأثیر بگذارد. هدف او شعله ور ساختن روح ها برای قدم گذاشتن در دعوت آنهاست. ایجی بخشی از چندین جنبش از جمله گسترش جنبش سوشی در آمریکای شمالی و ساخت بیش از ۱۰۰ مدرسه در گواتمالا بوده است. او در حال حاضر در حال ایجاد، ساختن و مشاوره ده ها جنبش از طریق جامعه خود در مورد سخت ترین مسائل جهان است. مشتریان او و انجمن سازندگان جنبش در فهرست بهترین فروشندگان نیویورک تایمز، TED و بسیاری موارد دیگر قرار گرفته اند. ایجی نابغه ای در ایجاد راه حل های عملی و تاکتیکی برای ایجاد مشاغل سرگرم کننده، آسان و سودآور در زمینه آموزش گفتاری است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • تمرکز حواس بسیار مفید بوده است، به خصوص در مورد تصمیم گیری نیز. چیزی که برای من کار می کند این است که احساسات من در حد یکنواخت هستند یا بیشتر آرام می شوند. اگر خیلی بالا یا خیلی پایین نباشد یا فقط بالا و پایین می رود.
  • ضرب المثل قدیمی وجود دارد که می گوید وقتی احساسات بالا می روند، هوش پایین می آید.
  • بنابراین تمرکز حواس به حل و فصل احساسات و پردازش احساسات کمک می کند تا بتوانم از یک مکان آرامش و یک مکان شاد تصمیم بگیرم.

افکاری در مورد تنفس

  • این بسیار قدرتمند بود زیرا چیزهایی که من برای تمرکز حواس استفاده می کنم، می دانید، نفس کشیدن مهم است. فقط ایستادم و به نفسم توجه کردم. بنابراین چندین نوع مختلف وجود دارد [exercises].
  • فقط از طریق بینی نفس عمیق می کشم و از دهانم بیرون می آورم. من مختلف انجام میدم [versions]، مانند یک برای دو شمارش یا چهار برای چهار شمارش در. به روز بستگی دارد.
  • پس از آن، بدنم پرانرژی می شود، ذهنم شفاف می شود و این واقعا کمک می کند تا توشه های احساسی را از بشقابم پاک کنم. همچنین راه های دیگری که من می شناسم راه رفتن یا دویدن است. این شکل مدیتیشن من نیز هست.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • انگلیسی زبان دوم من است و در دهه هشتاد بزرگ شدم و ناسیونالیسم بسیار بالا بود. من بیشتر از کلاس چهارم تا مقطع راهنمایی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. قطعا به ذهن آگاهی فکر می کنم [would have made a difference].
  • جالب اینجاست که در دبستان و دبیرستان مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. و سپس در مدرسه شنبه، که مدرسه ژاپنی است، من خودم یک قلدر بودم. بنابراین اول مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، سپس در مدرسه ژاپنی یک قلدر شدم.
  • فکر می‌کنم ذهن‌آگاهی برای بررسی احساساتم و پردازش آن‌ها در مقابل سرکوب کردن آن یا صرفاً اجتناب کامل از آن، از آزار و اذیت شدن، واقعاً برای من مفید بود. فکر می‌کنم این به من چشم‌اندازی از آنچه در حال وقوع است، می‌دهد، اوم، که در حالت واکنش قرار نخواهم داشت که مجبور به پاسخگویی هم باشم.
  • فکر می‌کنم تمرکز حواس بسیار مفید بود و فکر می‌کنم به من این امکان را می‌دهد که به جای نادیده گرفتن احساساتم به آنها بپردازم.

هدیه رایگان

مدیتیشن هدایت‌شده با نام تجاری جدید «خواب طبیعی» توسط بروس لنگفورد را دریافت کنید. یک خواب عمیق و آسان متعلق به شماست که باید از آن لذت ببرید. طبیعی بخوابید و راحت بخوابید. با صدایی آرام و ملایم به خواب بروید. راحت و بدون تلاش استراحت کنید.

اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/Sleep