۳۹۴ با Dr. لورا گالاهر


۲۱ ژانویه ۲۰۱۹

دکتر. لورا گالاهر یک روانشناس سازمانی، سخنران، تسهیل کننده و مربی اجرایی است. او بنیانگذار و مدیرعامل گالاهر اج است که در سال ۲۰۱۳ شروع به کار کرد. حرفه قابل توجه او پس از انفجار شاتل فضایی کلمبیا در سال ۲۰۰۳ شروع شد و همه سرنشینان آن را کشت. پس از این فاجعه، ناسا لورا و تیمی از روانشناسان سازمانی را استخدام کرد تا تأثیرات فرهنگی را که تصور می شد در این حادثه نقش داشته اند تغییر دهند. او به مدت ۸ سال برای تأثیرگذاری مثبت بر فرهنگ، توسعه ظرفیت رهبری و بهبود عملکرد سازمانی در مرکز فضایی کندی کار کرد. او دارای مدرک لیسانس روانشناسی و فوق لیسانس و دکترا در روانشناسی سازمانی است. لورا یک پزشک دارای مجوز Human Element®، یک مربی خبره همکاری رادیکال، و یک مربی خبره است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • جودی بل (به ویل شوتز کمک کرد تا عنصر انسانی را توسعه دهد)

تاثیر بر احساسات

  • این آنها را کند می کند، بزرگترین چیز است. اگر احساس می‌کنم احساسات با سرعت در حال ظهور هستند، می‌توانم آن را کمی به عقب برگردانم. بنابراین حرکات یا آهسته‌تر می‌آیند یا من در واقع سریع‌تر بهبود می‌یابد.

افکاری در مورد تنفس

  • من در واقع می خواهم در مورد نفس کشیدن بیشتر عمدی باشم. فکر می کنم، شاید از طریق غریزه یا شاید از طریق چیزهایی که در طی پنج یا ۱۰ سال گذشته آموخته ام، قطعاً بخشی از آن است. و می‌دانم که هر بار که تدریس می‌کنم، تمایل دارم تنفس را به‌عنوان وسیله‌ای برای آرام کردن ذهن، آرام کردن بدن الگوبرداری کنم. فکر می کنم به طرز مضحکی قدرتمند است، نفس کشیدن. و بنابراین من می خواهم حتی بیشتر با آن عمدی رفتار کنم.

منابع پیشنهادی

یک چیزی که می خواهید در زندگی خود تغییر دهید

  • من معتقدم که ما برای ارتباط انسانی سخت‌افزاری کرده‌ایم و باور نمی‌کنم که قرار است به تنهایی در دنیا قدم بزنیم. من شخصاً فکر می‌کنم اگر بتوانم یک تغییر ایجاد کنم، داشتن آن شریک زندگی برای سهیم شدن در زندگی با او بود. بنابراین من به این ایده اعتقاد دارم که اگر به تنهایی نتوانم خوشحال باشم، نمی توانم با کسی خوشحال باشم.
  • اما اگر الان خوشحالم و فکر می‌کنم اگر آن شریک زندگی را داشتم، زندگی‌ام غنی‌تر و کامل‌تر می‌شد، می‌توانم بگویم این بزرگترین تغییری است که می‌خواهم.

هدیه رایگان

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن غرق در خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند تا بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. با افزایش تمرکز بیشتر به دست آورید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release