۳۹۷ قانون اساسی برای موفقیت کوانتومی با کریستی ویتمن


۳۰ ژانویه ۲۰۱۹

کریستی ویتمن یک رهبر تحول آفرین، مربی افراد مشهور و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز کتاب «هنر داشتن همه چیز» است. جدیدترین کتاب او موفقیت کوانتومی: ۷ قانون اساسی برای یک رابطه پر رونق، شاد و مرفه با کار و پول است. حضورهای تلویزیونی او شامل “امروز” و “نمایش صبحگاهی” است و آثار او در مجله مردم، هفده، روز زن، هالیوود لایف و ووگ نوجوانان و غیره به نمایش درآمده است. کریستی مدیر عامل و بنیانگذار آکادمی یادگیری موفقیت کوانتومی و آکادمی مربیگری موفقیت کوانتومی، یک برنامه ۱۲ ماهه گواهینامه مربیگری قانون جذب است. کریستی از طریق سمینارهای آموزشی، سخنرانی ها و جلسات مربیگری و محصولات خود به هزاران نفر در سراسر جهان کمک کرده است تا به اهداف خود برسند. پیام تغییر دهنده زندگی کریستی به بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر در ماه می رسد و آثار او توسط نویسندگان و افراد برجسته ای مانند ماریان ویلیامسون، دکتر، تبلیغ شده و با آنها به نمایش گذاشته شده است. وین دایر، مارسی شیموف، برایان تریسی، نیل دونالد والش، آبراهام هیکس و لوئیز هی.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / اسپریکر / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

 • اجازه بدهید من آن را در این راه. من همیشه از احساس خودم می ترسیدم زیرا از آنچه احساس خواهم کرد می ترسیدم. و تا زمانی که به ذهنم رسید، تا زمانی که با احساساتم حاضر شدم که در واقع زندگی من تغییر کرد.
 • بنابراین تمرکز حواس نقش بسیار زیادی در تمام جنبه های زندگی من ایفا کرده است، زیرا حاضر بودم سرعتم را کم کنم و خودم را احساس کنم.

افکاری در مورد تنفس

 • نفس کشیدن، وقتی در حال چرخش هستم، می توانم واقعاً وو و بچرخم و اسپری کنم. بنابراین این ابزار کلیدی برای بازگشت است. من عاشق این هستم که در چهار ثانیه یک نفس بسیار آگاهانه بکشم، آن را در بالا نگه دارم و سپس چهار ثانیه نفس بکشم و سپس آن را در پایین نگه دارم.
 • و انجام این کار فقط چند بار که واقعاً مرا متمرکز می‌کند و فقط، باعث می‌شود تمام انرژی‌ام را از دنیایی که در آن هستم یا چیزی که به آن فکر می‌کنم که در آن می‌چرخم حذف کنم. فقط به لحظه بر می گردم و واقعاً من را زمین گیر می کند. من آن را زیاد انجام میدهم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

 • من مورد آزار و اذیت قرار نمی‌گیرم و قلدری نمی‌کنم زیرا می‌دانم که کل وضعیت قلدری بر اساس قانون جذب است. شما باید یک قربانی داشته باشید، شما باید یک قلدر داشته باشید و باید کسی را داشته باشید که حاضر باشد مورد آزار و اذیت قرار گیرد، خواه از آن آگاه باشد یا نه. زیرا اتفاقی که در مورد قلدرها می افتد این است که در جایی از زندگی خود مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و سعی می کنند قدرت خود را پیدا کنند.
 • و آنچه برای آنها الگوبرداری شده است. چیزی که منبعی برای آنهاست، زیرا این چیزی است که آنها دیده اند این است که آنها پس از آن قلدری می کنند. و بنابراین من شرایطی دارم، فکر می کنم الان حدود چهار سال پیش است.
 • پسرم ماکسیم که الان هشت ساله است، اما وقتی در مهدکودک بود و تازه وارد مهدکودک می‌شد، یک بچه کوچک به نام گیبسون وجود داشت و گیبسون یک روز وانمود می‌کرد که دوستش است و روز بعد آنها را پایین می‌آورد و او را آزار می‌داد. خیلی عصبانی میشدم [I would say to Maxim]، چرا صحبت نمی کنی؟ چرا به کسی نمیگی و او دقیقاً مثل این بود، زیرا می خواهم او دوست من باشد.
 • و مثل این است که ماکسیم را از خواب بیدار کن، او نمی تواند شما را زورگو کند اگر نه بگویید، اگر در مقابل او بایستید. تنها راهی که قلدری می تواند ادامه یابد این است که فرد همچنان به آن اجازه دهد و کاری در مورد آن انجام ندهد. وقتی به یک قلدر قدرت خود را نشان می‌دهید و نه به من می‌گویید، نه به من، قلدر به جای دیگری می‌رود یا سعی می‌کند آن را در جای دیگری پیدا کند، اما قرار نیست به شما قلدری کند.
 • و ما مجبور شدیم در بسیاری از گفتگوها با او درگیر شویم. و واقعا جالب بود او بالاخره از خواب بیدار شد، فکر کنم حدود شش سالش بود و این بچه را از مدرسه بیرون کردند و او رفت دنبال کمربند آبی اش در کاراته. در سن شش سالگی و چیزی در او شکست. و او، او با برادرش، امم، از همین مکان های تفریحی کوچک شروع کرد.
 • یک قلدر بود که بچه‌های کوچک دیگر را قلدری می‌کرد و به سمت قلدری که بزرگ‌تر از او بود رفت و گفت، هی، برو یکی را انتخاب کن که اندازه خودت باشد، می‌دانی که برای این بچه بایستد. او واقعاً قدرتش را افزایش داد و حالا، اگر کسی قرار باشد یکی از بچه‌های من را مورد آزار و اذیت قرار دهد، می‌گوید، اینجا چه کار می‌کنی؟
 • از آنجا که آنها واقعاً مالک آن هستند، شما فقط به من قلدری می کنید زیرا سعی می کنید به نوعی احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. و تنها راهی که آنها می دانند چگونه این کار را انجام دهند این است که آنها به قدرتی بر کسی نیاز دارند و شما بر من قدرت نخواهید داشت. بنابراین آنها برای خودشان می ایستند.

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.