۴۰۰ راز خوب شدن در ۲۱ روز با دکتر. استفان کابرال


۱۱ فوریه ۲۰۱۹

دکتر. استفان کابرال یک پزشک متخصص طبیعی و موسس موسسه سلامتی کابرال است. استفن کابرال در ۱۷ سالگی به بیماری تغییر دهنده زندگی مبتلا شد و هیچ امیدی برای بهبودی نداشت. او هر روز برای سالیان متمادی رنج بی‌پایان را می‌کشید. تنها پس از اینکه استفن به سراسر جهان سفر کرد و کشف کرد که چگونه شیوه‌های درمانی باستانی آیورودا را با طب طبیعی و عملکردی پیشرفته ترکیب کند، متوجه شد که چگونه بدن را به طور کامل متعادل کند و آن را با زندگی دوباره انرژی بخشد. امروز در دکتر کابرال در تمرین آنلاین و بوستون، او و تیمش از آزمایش‌های آزمایشگاهی طب عملکردی و برنامه‌های سلامتی شخصی برای کمک به افراد برای ایجاد تعادل مجدد ذهن و بدن خود برای بهبودی از بیماری‌های خودایمنی، مشکلات تیروئید، افزایش وزن و ده‌ها مورد دیگر که برای درمان بیماری‌ها سخت است استفاده می‌کنند. ماموریت او این است که به مردم کمک کند تا بفهمند که همیشه دلیلی وجود دارد که چرا شما به اهداف ایده آل سلامتی یا کاهش وزن خود نرسیده اید و می توانید و دوباره خوب شوید!

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • این از من فردی آرام تر، هم سطح و آرام تر ساخته است. با درک اینکه من نمی توانم کامل باشم و هرگز کامل نخواهم شد، کاری که انجام می دهم این است که سعی می کنم بهترین نسخه خودم باشم. من لحظات بدم را دارم، اما خودم را می گیرم. من الان خودآگاه ترم

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس کلید ذهن آگاهی است. اگر نفس خود را حبس کرده اید، مبارزه یا فرار را روشن می کنید.
  • شما به احتمال زیاد یا از قفسه سینه نفس می کشید یا سیستم عصبی سمپاتیک را تحریک می کنید. ریلکس بودن سخت است، اگر نفس خود را حبس کنید، تولید GABA، سروتونین، همه انتقال دهنده های عصبی آرامش سخت است. اکثر مردم انجام می دهند. من قبلا یا تنفس قفسه سینه تحت استرس.
  • کاری که انجام می دهید این است که به تنفس شکمی برمی گردید. می توانید به تنفس دیافراگمی یا تنفس شکمی نگاه کنید. من در این مورد با یکی از پزشکان برجسته در زمینه تنفس مصاحبه کردم. شما می خواهید از طریق مجاری بینی نفس بکشید و اگر مجرای بینی شما مسدود شده است، باید در مورد علت گرفتگی و ملتهب شدن مجاری بینی مانند من کار کنید.
  • دوباره روی چیزی که واقعاً می توانید کنترل کنید، تمرکز خواهید کرد و آن نفس شماست. با بازگشت به نفس خود، ذهن شما را از موقعیت دور می کند و سپس می توانید دوباره روی آن موقعیت تمرکز کنید.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

مراقبه ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» توسط بروس لنگفورد را دریافت کنید
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیان شما تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus