۴۰۲ علم و معنویت با نویسنده آتئیست معنوی نیک سنکا جانکل


۱۸ فوریه ۲۰۱۹

نیک سنکا جانکل دانشمند تحصیلکرده کمبریج است که در ابتدا با اکراه به معلم معنوی دعوت شد. او سال‌ها تلاش کرد که چگونه تجربیات عمیق خود از قدرت دگرگونی معنویت و مراقبه را با اعتقادش به علم و عقل (و تحقیر خرافات از هر نوع) تطبیق دهد. با درک میلیون‌ها نفری که خود را «معنوی و نه مذهبی» می‌شناسند – تقریباً ۲۵ درصد از جمعیت ایالات متحده امروز – با همین مسئله دست و پنجه نرم می‌کنند، او چند سال گذشته را صرف نوشتن کتابی کرده است که از تلاش او برای متحد کردن علم و خرد در یک کتاب می‌گوید. فلسفه زندگی سخت‌گیرانه و رادیکال که تضمین می‌کند می‌توانیم خودمان را درمان کنیم، مشکلاتمان را متحول کنیم و در زندگی، عشق و رهبری پیشرفت کنیم. نیک یک معلم معنوی سنتی و مربی تحول آفرین نیست. او در مدارس بازرگانی ییل و آکسفورد تدریس کرده است، در خیابان داونینگ شماره ۱۰ با دعوت نخست‌وزیر صحبت می‌کند، به اکونومیست و گاردین کمک می‌کند و مجری تلویزیونی در یک برنامه شبکه‌ای برای بی‌بی‌سی بوده است. او همچنین مهمان رادیو Hay House بوده است، در Google HQ صحبت می کند، در نمایشگاه زندگی آگاهانه در لس آنجلس عنوان می کند و ایده های خود را در مورد علم و معنویت در جشنواره ایده های آسپن به اشتراک می گذارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من آزادی داده است.

افکاری در مورد تنفس

  • آه، نفس کشیدن، این موضوع است. این بهترین هک موجود است. سریع ترین و بهترین و ضروری ترین.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: من عاشق متون اصلی هستم. ژوانگزی (چوانگ تزو)، اما امروزه به همان اندازه ثمره خرد تعدادی از مردم به حساب می آید. اگرچه ژوانگزی پس از داود جینگ منتشر شد، تدوین آن زودتر آغاز شد.
  • برنامه: ذهن آزاد یک راه حل بین پلتفرمی مبتنی بر جاوا است که به گونه ای طراحی شده است که فرآیند را تا حد امکان از طریق پیوندهای “فرزند” و “خواهر و برادر” بصری کند که امیدواریم نقشه شما را به چیزی معنادار تبدیل کند. www.Freemind.en.softronic
  • برنامه: buddhify.com/the-app بودایی کردن مدیتیشن و ذهن آگاهی است برنامه طراحی شده برای سبک زندگی پرمشغله با طراحی زیبا و تجربه کاربری آسان، آن را در سراسر جهان دوست دارند.

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.