۴۱۱ آزادی قضاوت و شرطی شدن گذشته که باید انجام شود. فیبی مروچک


۲۱ مارس ۲۰۱۹

Phoebe Mroczek یک پادکستر، استراتژیست بازاریابی و کاوشگر است که به کارآفرینان آنلاین کمک می کند تا یک کسب و کار سودآور ایجاد کنند که بازتابی از این است که آنها چه کسی هستند و چه چیزی بیشتر می خواهند. او مجری پادکست ناخوشایند است، نمایشی که به کارآفرینان کمک می‌کند تا قضاوت، انتظارات و شرطی‌سازی‌های گذشته را رها کنند تا معیارهای موفقیت خود را دوباره تعریف کنند و زندگی مفرح، آزاد و رضایت‌بخشی داشته باشند. در چند سال گذشته، او یک کسب‌وکار بازاریابی آنلاین ایجاد کرده است که به کارآفرینان با سابقه کمک می‌کند تبلیغات پولی خود را اصلاح کنند و استراتژی‌های راه‌اندازی خود را اصلاح کنند، پادکستی را ایجاد کرد که با بیش از ۹۰۰ هزار بار بارگیری میزبانی کرد و رویدادهای مختلف حضوری، مغز متفکران و جوامع آنلاین را سازمان‌دهی کرد. فیبی معتقد است که اگرچه کاری که ما در دنیا انجام می دهیم مهم است، اما قرار است در زندگی بسیار بیشتر از کار انجام دهیم. او به عنوان یک مسافر کنجکاو و کمال گرا، به بیش از ۶۰ کشور در ۶ قاره سفر کرده است، با کوسه های سفید بزرگ غواصی در قفس داشته، در سرنگتی کمپ زده و در سراسر اروپا موتور سوار شده است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که همان انسان عاطفی باشم که هستم. من تمایل زیادی به سرکوب آن داشتم که بزرگ شدم. ذهن آگاهی به من این امکان را می دهد که با دانستن اینکه احساساتم معتبر هستند و همیشه مرا به راه درست هدایت می کنند، این اطمینان و راحتی را داشته باشم.

افکاری در مورد تنفس

  • هر وقت مدیتیشن تنفسی انجام می‌دهم، دائماً سعی می‌کنم روی زمین بمانم و در این مکان بمانم. بنابراین وقتی دارم نفس می کشم، این فقط یادآور زنده بودنم است.
  • من در مورد اینکه طرفدار زندگی واقعی هستم صحبت می کنم، پس وقتی نفس می کشی، زندگی می کنی. این چیزی است که من در آن عالی هستم. در لحظاتی که احساس می کنم در هیچ کاری خوب نیستم و در حال خراب شدن هستم، یادم می آید که در نفس کشیدن عالی هستم. این به من کمک می کند.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.