۴۱۲ از هیئت آینده تا واقعیت. سارا سنترلا


۲۵ مارس ۲۰۱۹

سارا سنترلا به عنوان برترین کارشناس هیئت مدیره چشم انداز شناخته می شود و کتاب آینده او، “تصاویر آینده”، تخصص خود را با جهان به اشتراک خواهد گذاشت. او به‌عنوان یک مربی ارشد زندگی، با ورزشکاران حرفه‌ای در NBA و NFL، WAGS و هزاران نفر از سراسر جهان کار کرده و به آنها کمک کرده تا رویاهای خود را آشکار کنند. او به طور منظم کارگاه هایی را برای مشتریانی مانند: Pinterest، Nike، BMW، Xerox، Quaker Oats، Thrive Global، NBA Wives Association و بسیاری دیگر هدایت می کند. سارا توسط وال استریت ژورنال، ای بی سی نیوز، نیویورک تایمز، صبح بخیر آمریکا و بسیاری دیگر برجسته شده است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به شما این امکان را می دهد که احساسات خود را مانند، تصور کنید. وای خدای من، دیگر لازم نیست در ترن هوایی باشم. این شگفت انگیز است. من نحوه درک چیزها را کنترل می کنم. من دیگر لازم نیست اضطراب داشته باشم، من آن را کنترل می کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • این یکی خوب است. نفس کشیدن چیزی است که من باید صادقانه در آن بهتر باشم. این چیزی است که من آگاهانه در حال بهتر شدن در آن هستم. من یوگای داغ تمرین می کنم و این مکانی عالی برای من است که نفس کشیدن را به خاطر بسپارم.
  • من همچنین طرفدار بزرگ چیزی هستم که «شعارهای قدرت» می نامم. برخی از شعارها که در یک لحظه به شما قدرت می دهند، به خصوص زمانی که احساس ضعف یا ناتوانی می کنید. من آن ها را با نفس های عمیق ترکیب می کنم. پانزده یا بیست ثانیه پس از انجام این کار، احساس می کنید که یک انسان جدید هستید. این چنین ابزار قدرتمندی است.

منابع پیشنهادی

  • کتاب: Hustle Believe Receive: یک برنامه ۸ مرحله ای برای تغییر زندگی و زندگی رویای خود اثر سارا سنترلا
  • کتاب: تابلوهای آینده: نحوه ایجاد یک تابلوی چشم انداز برای بدست آوردن دقیقاً همان زندگی که می خواهید اثر سارا سنترلا (در ژوئیه ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد)
  • برنامه: انجام شد (یک یادآوری روزانه)

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید