۴۱۳ درد کامل توسط نویسنده پرهام پرستاران فاش شد


۲۸ مارس ۲۰۱۹

پرهام پرستاران یک کارآفرین و نویسنده ایرانی-آمریکایی است که علاقه زیادی به بحث در مورد مسائل بهداشت روان در جامعه تجاری دارد. پرهام پس از فرار از ایران در دوران کودکی در بحبوحه انقلاب ایران، به مظهر رویای آمریکایی تبدیل شد. او کسب‌وکار چند میلیون دلاری Car-X Tire & Auto را ایجاد کرد، مجموعه‌ای از مغازه‌های تعمیر تایر و خودرو که به سرعت از یک فروشگاه واحد در Champaign، ایلینوی به ۱۶ مکان تبدیل شد. اگرچه او به عنوان یک کارآفرین از موفقیت برخوردار بود، اما یک راز داشت: او از افسردگی شدید و اعتیاد رنج می برد. لحظه‌ای سخت به او منجر شد که خود را برای روانکاوی ثبت نام کند، که سفری را آغاز کرد که تاریک‌ترین درها را در درون خود باز کرد و او را در حال بازبینی دوران کودکی آسیب‌های روحی دید. بیش از ۱۵ سال پس از اولین جلسه روانکاوی، او داستان قدرتمند خود را در خاطرات جدید، درد کامل، شرح می دهد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • فکر می‌کنم تمرکز حواس، احساسات من را با سرعت بیشتری حفظ می‌کند. روانپزشک من آن را خودتنظیمی عزت نفس من می نامد. فکر می‌کنم این احساسات من را بیشتر در حالت یکنواخت نگه می‌دارد.

افکاری در مورد تنفس

  • من در واقع نفس کشیدن را تمرین می کنم. راه دیگری است که سعی می‌کنم در جهت یافتن زمان حال به آن فکر کنم و مرا فروتن می‌کند. دلیل اینکه مرا متواضع می کند، به من یادآوری می کند که من یک انسان در یک بدن زنده هستم و می توانم اعضای بدنم را احساس کنم. مرا فروتن می کند و به چیزی کوچکتر می کاهد. این همیشه برای من یک ورزش سالم است.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

مدیتیشن ۱۲ دقیقه‌ای هدایت‌شده «بیدار با تمرکز» اثر بروس لنگفورد را دریافت کنید.
بعد از بیدار شدن هوشیار و متمرکز باشید. احساس نشاط، شادابی و پویایی کنید. اجازه دهید نشاط شما به اطرافیانتان تغذیه کند. فردی پرانرژی باشید که دوست دارید باشید. اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/AwakenWithFocus