۴۱۴ رشد ذهنی و عاطفی با کارن میلسپ، بنیانگذار گروفلو


۱ آوریل ۲۰۱۹

Karen Millsap بنیانگذار انجمن Groflo است. او در تنها ۲۹ سالگی به طور ناگهانی بیوه شد که شوهرش ریچارد به طرز غم انگیزی کشته شد. در سفر شفابخشی، او عادات بسیار مؤثر و تغییرات سبک زندگی را کشف کرد که به او کمک کرد راه بازگشت به قلب کامل را پیدا کند. کارن همچنین موسس و مدیر عامل آژانس است، یک شرکت آموزشی که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا فرهنگ انسان محوری را با شفقت و همدلی ایجاد کنند. لیست مشتریان او شامل کانال گلف NBC، Sprint، Universal Studio Resorts و بسیاری دیگر است! کارهای کارن در فوربس، صبح بخیر واشنگتن، MSNBC، و پادکست های متنوعی نمایش داده شده است. او همچنین به طور منظم در انجمن جهانی THRIVE آریانا هافینگتون مشارکت دارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من توانسته ام به جای کنترل شدن توسط آنها احساساتم را کنترل کنم.
  • مطمئناً آن روزها بودند که اشک ها سرازیر می شدند و عصبانیت صدها نفر را فرا می گرفت و می توانستم تصمیمات بدی بگیرم. اما یادم می‌آید که به طور خاص گفتم، “نه، این من نیستم، این احساسات من هستند و من مجبور نیستم آنها را مالک شوم.”

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس مطلقاً بخشی از ذهن آگاهی من است. شبها که غم و اندوه غلیظ بود، به سختی به خواب می رفتم و این تکنیک را یاد گرفتم که یکی، بازدم روی دو، شمردن تا ده و سپس شروع دوباره روی یک است.
  • این واقعا به من کمک کرد تا بخوابم. به پسرم هم کمک می کند. گاهی اوقات ذهن ما فقط مشغول است و همیشه با غم و اندوه مشغول نیست، اما اینجا بود که این تکنیک را یاد گرفتم.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان نیاز دارید. مکانی برای آپلود قسمت های خود پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر