۴۱۶ هدیه بدبختی با مارکوس اورلیوس اندرسون


۸ آوریل ۲۰۱۹

مارکوس اورلیوس اندرسون یک سخنران الهام بخش، مربی اجرایی و نویسنده کتاب جدید، هدیه ناملایمات است. مارکوس در حین خدمت در ارتش ایالات متحده به شدت مجروح شد. در حالی که آماده استقرار با لشکر ۱۰ پیاده نظام سبک کوهستانی می شد، فلج شد. پس از یک عمل جراحی نجات دهنده، مارکوس مملو از قدردانی بود اما قادر به راه رفتن نبود. جراحت او زنگ بیداری بود که برای شروع زندگی با هدف واقعی به آن نیاز داشت. اکنون مارکوس با غلبه بر برخی از این مشکلات سلامتی، به دیگران می آموزد که چگونه گام های عملی بردارند تا زندگی را به حداکثر برسانند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که آنچه را که واقعی است و آنچه تصور می شود، متمایز کنم. واقعیت چیست و ترس چیست.
  • این می تواند به شما کمک کند از موقعیت خارج شوید، منطقی به آن نگاه کنید، حواستان به آنچه واقعاً در حال وقوع است باشد، نه آنچه که نفس یا احساساتم به من می گویند انجام دهم. با انجام این کار، به من اجازه می دهد تا وضوح داشته باشم.

افکاری در مورد تنفس

  • برای مدیتیشن بسیار مهم است. اخیراً در سال جاری، من شروع به انجام تنفس ویم هوف کردم. وقتی کارم تمام می شود، دوش آب سرد می گیرم و تنفس ویم هوف را انجام می دهم.
  • مطمئناً روز من را شروع می کند.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب ذهن‌آگاهی که باید حتماً بخوانید» هر یک از کتاب‌های برتر توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور خلاصه شرح می‌دهد. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر