۴۲۳ بازی Life For Real With Coaching Icon David Wood


۲ مه ۲۰۱۹

دیوید وود بزرگترین کسب و کار مربیگری جهان را ایجاد کرد و در Google برای مربیگری زندگی شماره ۱ شد و به مخاطبان زیادی در سراسر جهان خدمت کرد. او اکنون مربیانی با عملکرد بالا مربی می کند تا بهترین بازی را انجام دهد آنها احتمالاً می توانند، ارتباط را عمیق تر کنند و زندگی بدون پشیمانی داشته باشند. چگونه؟ با تعیین اهداف تغییر دهنده زندگی، انجام اقدامات متمرکز بر لیزر، و افزایش سطح حقیقت، جسارت و مراقبت آنها. دیوید به گنجاندن بازی در زندگی و واقعی نگه داشتن آن اعتقاد دارد، بنابراین وب سایت او PLAYFORREAL.LIFE است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را داده است که بفهمم احساساتم وجود دارند، این اولین چیز است. من نمی توانم به شما بگویم که آیا این تأثیر روی آنها داشته است یا خیر. تصور می کنم ممکن است کاهش پیدا کنند.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس بزرگ است. بلافاصله قبل از این، پنج ثانیه نفس کشیدم، آن را به مدت پنج ثانیه نگه داشتم، آن را بیرون دادم. من هر روز در طول مدیتیشن بیست دقیقه نفس می کشم.
  • وقتی عصبی هستم، نفس کشیدن اولین چیزی است که به آن می روم.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن بیش از حد خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند تا بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید، متمرکزتر شوید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر